Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

A relację zdam wam już w niedzielę. Bardzo się cieszę z tego wyjazdu. Zakupiła już avioplant, bo ostatnimi laty mam prpblemy z błednikiem, nie toleruję dłuższej jazdy, żadnych karuzeli ( nawet na nie patrzec), kręcenia wszelakiego. A reszta to sama przyjemność. Jedzie ze mną córa, to właśnie dla niej głownie wybrałam się na tę wycieczke, bo ona uwielbia teatr, spektakle, musicale itp. Była już kilka razy w W-wie jak były organizowane jeszcze w gimnazjum wycieczki do teatru. Poza tym jedzie fajna ekipa, żadnych maruderów i powinno być ok. Rano kierowcę i autokar sprawdzi KPP więc powinno być całkowicie bezpiecznie. Rano kawka i w drogę. Zaraz idę pod prysznic i spać. Jak będę miała fotki , to wam przeslę - jesli będziecie chcieli zobaczyc. My z pracy z każdego wypadu robimy zdjęcia kilkoma aparatami i przerzucamy je na płytę , więc coś tam z całą pewnością będzie do pooglądania. Pozdrawiam. spijcie slodko.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Czy możecie napisać w jakich firmach pracujecie? Co dokładnie tam robicie? Pisałyśmy trochę na początku o tym ale może teraz na spokojnie ... Pochwalcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda🌻 wysłałam ci fotki z innej poczty ( ale to tylko do wiadomości prywatnej) daj znać czy fotki doszły .:) A nasza tabelka jest parę stronic temu , zaraz ją skopiuję. Oj coś nie mogę od was odejśc. 👄 Trzeba zrobic porządki w tej tabelce. Może ktoś znajdzie na to czas ... [TABELKA BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki BUBER - 43 lata, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GROSZEK77 - 42 lata, Warszawa, Panna, ur. 31 sierpnia, córka 18 lat, mąż od 20 lat ten sam, pesymistka raczej GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 JARYNKA - 39 lat a duchowo 3 razy tyle, Żary, Waga, ur. 30 wrzesnia, mąż, 2 córki, pesymistka powracająca do świata \"ŻYWYCH I UŚMIECHNIĘTYCH\", TLEN : jarynkaa@tlen.pl KOT BURY .... - ma córkę, psa i kota, jest pedagogiem MAAARTYNA - 41 lat, Gdańsk, Waga, 2 synów 20 i 9 lat, ma psa, GG : 4362740 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl Magda - 40 lat, mężatka,16 letni syn i 10 letnia córka, ma pieska,, lubi książki, poezje, muzykę , uprawia działke. MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 OCZYWISCIE NIE - Ania, 40 lat, Kraków, w grudniu powie TAK PENY - 41 lat, ur. w czerwcu, Sosnowiec, syn student lat 22 SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. solangelika -ciut więcej niż 41 lat, SONIK - 39 lat, Koziorozec, ur. 25 grudnia, ma syna 18 lat, po rozwodzie, ale w związku, nie pracuje, GG : 2802102 STEFANIA 65 - 40 lat, ur.29.08, ma syna 19 lat LUNECZKA - 40 lat, ur. w czerwcu WITKA - ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Oj - z paleniem to będzie problem ! Musze miec naprawde silną motywację ! Ostatnio miałam taką jak poznałam jednego faceta. Nie paliłam przy nim, potem nie paliłam przy sobie też ... Ale wróciłam do nałogu - cóż ... może kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra fotki doszły, dziękuję, ale... O rany!!! Gdzieś Ty to znalazła??! Adres zachowam tylko dla siebie, spoko. I już wiem jak masz naprawdę na imię. :D Flow na pewno nie będziemy się sprzeczać o faceta ;) i to jeszcze tak mało znanego, no nie? Idę oglądać debatę, bo do tej pory słucham tylko kątem ucha. Pa, na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprawdzie palę bardzo niewiele, ale żałuje, ze straciłam to moje niepalenie przez 11 lat . Teraz od 2 lat znowu palę, tak ok.1-3 papierosów dziennie, czasami w ogóle , a przy alkoholu to nawet potrafię zaszalec do 8 szt. Gdybym miała motywację w postaci ukochanego faceta niepalącego , to może ... A powiedz mi jeszcze, jak ta twoja wróżka wróży ( z liczt, daty urpdzenia , z kart , z kart tarota, czy jak ? ) Czy wrózy na odległośc. Może i mi mogłaby powrózyc ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda 🌻 Był kiedys taki temat na forum , gdzie ludzie podawali ciekawe strony , z różnymi tematami i m.inn była i taka gdzie są takie fotki. Może jak bedę miała czas to odszukam tę strone i jeszcze coś wygrzebię. :) A teraz już naprawdę idę sobie, bo mam jeszcze trochę do zrobienia przed jutrzejszym, wyjazdem. Pozdrawiam . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę pierwsza: Moja firma to spółka z o.o. Branża turystyczna i gastronomiczna. Niewiele osób - tylko w sezonie letnim więcej ze względu na wczasy. Jestem ksiegową - czyli tą od czarnej roboty. Wiecie - klepanie faktur do kompa. Czasem jestem kelnerką - jak szef ma gości. W piatki jestem sprzątaczką - musi być porządek choć raz w tygodniu. Czasem pracuję a czasem siedzę na allegro albo z Wami. Ogólnie - jestem zadowolona z pracy (ale nie z płacy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra 🌼 Flow ja nie odrobię tej pracy domowej; :D no co ja mam pisać o szkole...? Też już sobie idę, do jutra, dobrej nocki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow ja znowu żartowałam, przecież obok była buźka, zobacz! Rozumiem Cię, dziś tylko troszkę się droczę, myślałam, że już wiesz. Pozdrawiam i spadam, pa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Diarra- dziękuję za pocztę. Doszło.... Ja wysyłać będę w poniedziałek. Ach......też bym tak pojechała na taką wycieczę ale niestety nie mamy socjalnego w pracy a samemu wybrać się jest ciężko. 🌻 Teraz idę się szykować na zajęcia na uczelni- jutro i w niedzielę znowu mam maraton od 8 do 19. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda , nie ma Twojego adresu żeby Ci wysłac śmiesznotki internetowe.Wez mój adres od Flow lub od Diarry.i napisz do mnie.A wysle Ci dopiero w poniedziałek bo mam takie rożne głupotki w pracy:) A co do pomaranczowych...Jak chodzicie po forum to pełne jest takich psychicznych, tchórzy , podszywaczy itd.Zadnego komentarza nie będzie bo i po co?Diarra , szkoda,ze wcześniej nie wiedziałem ze bedziesz w moim mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber Pomarańczowi to istna plaga !!!!!!!!!! I chyba się nie obraziłeś za to co napisałam wcześniej na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu zostałam sama na posterunku ... Synuś ogląda DWIE WIEŻE a ja tak tutaj klikam. A co tu tak będę siedziała ... idę sobie ... papa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy. Piękna pogoda za oknem. Jakby wiosna miała być a nie jesień ... Dziś słodkie nic nierobienie - lenistwo na całego. Spotkamy się pewnie wieczorem ... do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Oj- jesienne szaleństwo chyba ogarnęło wszystkich. A ja .zlecona robota, komputer i muzyka z ekranu. Ale i tak nie jest źle. Pozdrawiam Was ciepło. Flow -poczta doszła .Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzestawiałam tu trochę , ale ostatnie babeczki juz o nas zapomniały -- Gdzie są - znudziliśmy się im?????? Obecna lista BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki BUBER - 43 lata, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, ur. 12 wrzesnia,wdowa - corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa GG5237856 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. w czerwcu, Sosnowiec, syn student lat 22 opuściły nas -czy na zawsze??????????????????????????? Brakuje nam Was -- co tam z Wami , wszystkie zakochane i zapracowane nie mają czasu na ploty??????? SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. SONIK - 39 lat, Koziorozec, ur. 25 grudnia, ma syna 18 lat, po rozwodzie, ale w związku, nie pracuje, GG : 2802102 LUNECZKA - 40 lat, ur. w czerwcu IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 GROSZEK77 - 42 lata, Warszawa, Panna, ur. 31 sierpnia, córka 18 lat, mąż od 20 lat ten sam, pesymistka raczej MAAARTYNA - 41 lat, Gdańsk, Waga, 2 synów 20 i 9 lat, ma psa, GG : 4362740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ... blondynka wieczorową porą - właściwie to prawie nocną ... Gruszko - dobrze, ze zrobiłaś porządek z tabelką. Tylko Senda powinna chyba być w tej pierwszej części -przecież pisała, że na razie nie może z nami być. Senda - gdzie jesteś?! Odezwij się ! Dobranoc kochani - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i chłopaku! Pozdrawiam wszystkich w niedzielny poranek, może choć raz będę tu pierwsza :). Miłej niedzielki, pa. 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie piękna pogoda: świeci słońce i jest 18 stopni ! Mirinda - jaki z Ciebie ranny ptaszek ! Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie ktoś się obudził! Cześć Flow!!! 🌼 Dziś rano jakoś cudem udało mi się dostać do kompa. :) U mnie też ładna pogoda i chyba jest dość ciepło. Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu też świeci słońce.Mój jeden synek na wycieczce.Drugi poszedł na spotkanie ze swoim tatą, a ja mam ambitne plany na ogarnięcie chałupy. No i w trakcie robienia obiadu. Zawsze weekend to czas na nadrabianie zaległości w domowych pracach. W tygodniu pracuje za długo by mieć czas na dom. Ale trzeba pracować, bo to ważne by jakoś ze spokojem utrzymać rodzinkę. Czasami się odzywam, ale widzę ,że mało jest to zauważalne, bo juz mnie wyrzuciłyście do drugiej części :) Gdzieś był przepis na ciasto ze śliwkami, ale nie mogę go znależć. Może macie jakiś przepis dla antytalencia ciastowego, które by wyszło na 100% ? :) Pozdrawiam Was milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🌻🌻🌻 U mnie tez jest pięknie , ale nie ma słońca. Bardzo mnie cieszy taka pogoga, poniewaz w tym sezonie pierwszy raz będe płaciła za c.o. osobno , odłączyłam się od sasiadów. Zgrzytali zebami , bo są w naszym domu jakieś tam straty ciepła ( w piwnicach) , ale to oni będa za nie płacić. Już miałam dosyć ptarzenia jak oni wietrzą sie całymi dniami , a jak przykręcałam zawór , żeby pooszczędzac( ich zawór do c.o jest w moim mieszkaniu ! :P ) - była taka wojna, ze sobie nawet nie wyobrażacie. Moje mieszkanie jest bardzo ciepłe, u innych jeszcze nie powymieniane okna, i jak tu oszczędzać . Wkurzyłam się , zainwestowałam i po cichu ( bez informowania kogolowiek - bo niby jest wspólnota) , odłączyłam się i mam ich niegospodarności w głębokim poważaniu . I już widzę , jaka jest różnica ( ich licznik i mój jest w moim korytarzu) : ja do tej pory zużyłam 1,5 GJ , a gdybym była z nimi musiałabym zapłacić za zuzycie 6 GJ !!!. Jestem z tego powodu szczęśliwa . Po tym sezonie grzewczycm okaże się, jak dobre było to moje posunięcie. A temat współnoty mieszkaniowej , to opowieści o nieskończoności - takich mam sasiadów ( ale mam też fajnych - np. weterynarza mojej suni , któego ona ubóstwia ) . Witam w niedzielny poranek 👄 . Jeszcze nie spełniłam obywatelskiego obowiązku , bo dopiero skończyłąm sprzatać mieszkanie ( przez cały tydzień nie miałam okazji ) , a teraz był taki moment, że miałam i chęci i możliwości. Lekki szantaż , to i córcia wzięła się za sprzątanie. Teraz mam czas na kwkę i poklikanie. A teraz najwazniejsze . TANIEC WAMPIORÓW był SUPER !!! Jestem zachwycona. Młody Molenda i Rozmus śpiewali pięknie, no i młoda dziewczyna , któej nazwiska niestety nie znam. Można było kupić program spektaktu, ale za 15 zł. zadncyh reklamówek nie było. A ja nie wzięłam ze soba kasy ( torbę zostawiłam w autokarze). A zreszta uważam , ze taki program za tę cenę to juz lekka przesada. Wysyarczy , że bilety były po 65 zł . Oczywiście nasz findusz socjalny stanął na wyskości zadania i wszystko zrefundował. Scenografia, światła, kostiumy, muzyka na najwyższym poziomie. Super zespól taneczny. Byłą tylko raz mała wpadka kiedy to przez jakieś 5 minut prawie nie było słychać Molendy , coś mu się z mikrofonek popsuło , ale na szczęście, chwilke później przez dłuśzy czas nie było go na scenie i awaria została naprawiona. Byliśmy wszyscy pod wielkim wrażeniem, tylko jedyne co nam się nie podobało to to, ze w teatrze było gorąco jak w łąźni parowej. Dosłownie. Gdybym tam miała posiedziec jeszcze jakieś pół godziny to chyba bym zemdlała. Ale na widowni nie było wolnego ani jednego miejsca, specjalnie na to zwróciłysmy uwage. Moja córcia zapowiedziała, ze na nastepny wyjazd też się pisze. Wróciliśmy po2 w nocy . Wczesniej bylismy na Zamku Królewskim i na wystawie Papieskiej. potem mielismy trochę wolnego czasu , ok. 2 godzin . Połaziłysmy po sklepach w centrum . Szkoda Buber, ze się nie dogadalismy , mielismy okazję na malutkie spotkanie poza internetowe :) Mamy w planach jeszcze po nowym roku pojechać na jakiś spektakl , ale jeszcze bliższych szczegółów nie znam. :) Polecam gorąco Taniec Wampirów. Buber🌻 Flow42🌻 Mus truskawkowy🌻 Gruszka1234🌻 Mirinda🌻 Igam🌻 Basia41🌻 Bea67🌻 Maja🌻 Peny41🌻 Senda41 Właściwie to tylko tyle osób nas jest tak naprawdę aktywnych na tym topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×