Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Chyba założe nowy topic pt\" puszyste 40-latki\", bo ja tu do was nie pasuje. :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabrałam was, mi jest tu bardzo dobrze i nie mam zamiaru niczego zmieniać a jak mawia mój mąż jemu nie przeszkadza że mam troszke ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku 🌻 No co Ty? Ja kiedyś z koleżanką wypiłam 3 duże pieski. Po 3 na glowę. Nie powiem - było nam jakoś tak szczególnie fajnie ... ale doszłam do domu sama ! :D Ale (nie chwaląc się) mam glowę do tych rzeczy. W końcu ze Śląska jestem, nie? :D Tak więc jeżeli na naszym spotkaniu ktoś będzie potrzebował pomocy przy odprowadzeniu czy czymś takim - służę swoim ramieniem ! :D Bea 🌻[ Ten topik to chyba najlepsza terapia dla zagubionych i zdołowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Flow ten topic to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła mnie spotkać , ciesze się że tu jesteśmy. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea 🌻 Takiej rozebranej mandaryny to jeszcze nie widziałam ! :D :D :D A co do topicu - nie zawsze ma się kogoś komu można o swoich problemach. Tu jest właśnie takie miejsce - tak uważam. I lepsze to niż wizyty u psychologa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow masz racje, ostatnio takim moim psychologiem była Gruszeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu jakoś, zmykam i ja .Dobrej nocki wszystkim wam życze .Do jutra. 👄 🌻 [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu zostałam sama ... To już się staje tradycją ! :D Ok, więc tez uciekam. Wyśpię się przynajmniej bo jutro po tygodniu urlopu - trzeba iść do pracy !!!!!!!! 😭 DOBRANOC KOCHANI !!! DO JUTRA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycją chyba jest to, że ja tu zawsze trzymam nocną straż. Ale nie szkodzi. Nastrój mi się poprawia i znowu mam ochotę do Was pisać. Zepsuł mi się telewizor. Teraz chyba na amen. I to chyba przez tego faceta o którym Wam kiedyś opowiadałam, co przyszedł naprawiać, a zachowywał się jak ci rodem z \"Usterki\" No i jak to samotna kobieta muszę mieć serię. Woda wali do spłuczki 24 godziny. Jutro muszę poszukać jakiegoś specróbkę. Mam nadzieję, że to będzie nie z tego klanu co ten poprzedni. Ach, jak te chłopy są czasem potrzebne! Moi synowie niestety nie poradzą sobie z tym , a moje umiejętności hydrauliczne są marne. Teraz już chyba zmykam do spania , bo Wy pewnie już wszystkie jesteście zajęte albo już śpicie. No to buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow, napewno panie w naszym wieku w niejednej kwestii mogłyby zakasować małolaty, a szczególnie ...hmmmm:D:DLubie was czytać zwłaszcza gdy jesteście w dobrych humorach. IGAM ja tez poprosze o fotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani!! Wiecie!! Po raz pierwszy chyba, cieszę się, że już jest poniedziałek!! Bo dopiero dzisiaj mogę do Was napisać 😘😘😘 W domu komputer \"nie chodzi\", nie wiem kiedy będzie naprawiony... więc zostaje mi tylko pisanie w pracy. Martwię się tylko, żeby komuś tutaj nie przyszło do głowy..., że mi internet niepotrzebny.. no ale cicho sza! Teraz zaczynam czytać co popisaliście przez wolne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!! Dzięki za pocztę - zdjęcia pootwierałam w pracy, muzy oczywiście nie, bo mam :niemy komputer\" w pracy :D Buber super zdjęćko! Panorama, aż chce się jechać w góry!! Dziewwczęta!! Wy wcale nia macie około 40 !!! Wy się podszywacie!! Wszystkie super laski!! Przesympatycznie wyglądacie WSZYSCY! Buber Ty też:D całuski dla Was!! I dzięki jeszcze raz za pamięć! Muzyczkę mam nadzieję, odtworzę jak naprawimy kompik domowy. I moje Wam wyślę:D Fajnie było u nas przez weekend! Dobrze, że już jesteś Flow😘, jak jechałaś do Raciborza, to może przejechałaś też przez moje miasto? Bo to po drodze. Następny Twój wyjazd do Raciborza zamawiam z przystankiem u mnie:D Basiu! Tytanie pracy - ja odpoczywałam za Ciebie bardzo intensywnie - i przesyłam Ci dużo siły na ten tydzień😘 musiku 😘 podobno z wypadkiem tej nauczycielki policja nie ponosiła żadnej winy. gruszeczko - fajnie, że masz taką córcię, która pogada z Tobą o swoich sprawach, moje stworzenie to musze \"brać na spytki\" a i tak odpowiada monosylabami. Ale synkowie to chyba takie inne stworki:D bea - Beatko straszne to choróbsko Twojej córci - wiem, bo mój syn miał też to okropieństwo!! Zdrówka jej życzę i może rób jej jakieś herbatki ściągające - szałwiową do płukania i miętową do picia. I nie przesadzaj kochana - super wyglądasz - nie każdy musi być w mini rozmiarze! Ja mam kochaną koleżankę i kolegę w baaardzo dużym rozmiarze i są moimi ukochanymi przyjaciółmi (to jest para), zawsze uśmiechnięci i zadowoleni z życia😘. Diarra😘 i Peny😘 - ja jednak zrobiłam placuszki ziemniaczane:D w piątek były pyyycha!! :D Ale od dzisiaj dietka. Fajnie, że dogadałaś się z przyjaciółką, pewnie, że szkoda życia na dąsy. 🌻 I obyś miała do kogo się przytulić (nie tylko do jaśka:D) To wyimprezowały się też dziewczyny:D Diarra 🌻, Flow🌻 Penusiu - fajny Twój pieseczek!! A Ty cudnie wyglądasz na tym zdjęćku!😘 Sendko - spóźnione ale szczere życzenia imieninowe 😘😘, serce Ty moje🌻 dobrze, że jakoś znajdujesz sposób, aby do nas zajrzeć. Mirindko - dobrze, że jesteś kobietko:D - przecież wiesz, ze Cię pamiętam😘 i nie zapomnę:D Igam Ty też kochana! Nareszcie jesteś😘. Co do królowej odchudzania - to ja wymiękam - moja wola jest stalowa... przez pięć minut! Ale zazdroszczę Ci tego wyjazdu do SPA!! Super masz pracę! I nie przejmuj się DROBNYMI przecież kłopotami domowymi, co tam telawizor, co tam spłuczka.... 😘, ale masz rację chłopy od czasu do czasu mogą być pożyteczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Pozdrowionka dla wszystkich naj...naj....- Tylko Tacy są na tym topiku. 👄👄👄 Bea mój mąż, zawsze mnie pociesza, mówiąc, że przynajmniej 100 kobiet na tysiąc chciałoby wyglądać tak jak ja, gdyż są grubsze . Ale mnie i tak jest ztym żle. Nie wiem jak ty, ale ja mam bardzo dużo ciała. Ale mam nadzieję, że wspólnie jakoś się zmotywujemy, jednak mnie trudno. Igam, jeśli chodzi o telewizor, to czasami dobrze być bez tego towarzystwa.🌻 Mam nadzieję, że już jakiś spec coś poradził ze spłuczką, bo to może być wkurzające. Powodzenia👄 Przyślijcie mi też swoje fotografie, adres podam, ma go też Diarra. Maju dla Ciebie i Was wszyatkich👄 Pa muszę kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak fajnie znów być z Wami i móc czytać co piszecie. Nie wiem tylko jak długo będę mogła to robic, bo mój komputer choć był formatowany (4 dni u informatyka!!!) to w dalszym ciągu chodzi nie najlepiej i nie wiem, ile jeszcze wytrzyma. A z kupnem nowego byłby kłopot :( wiadomo - finanse. Oby więc ten działał jak najdłużej. Bea masz super męża 🌼, przecież kochanego ciałka nigdy nie za wiele. Zresztą ważniejsze jest to coś \"w środku\", a nie wygląd zewnętrzny, a Ty to coś na pewno masz. ;) Flow niezła ta mandaryna, muszę pokazać ją mojej córci. :D Igam u mnie jak się coś psuje to niestety ciurkiem, z lodówką miałam przeboje, sami wiecie, teraz komputer i kran w łazience, o czym nawet nie wspominałam. A wcześniej lata całe był spokój. Też prosiłabym o Twoją fotkę, choć przykro mi, że nie mogę odwzajemnić się swoją. Ale jeśli ktoś bardzo chce mnie zobaczyć to mogę wysłać MMS-a ze swoim zdjęciem, na razie naprawdę innej możliwości nie mam. Senda fajnie, że choć czasem się odzywasz, Ty jesteś nasza \"mamusia\" ;) Maja 🌼 Buber 🌼 Peny 🌼 Diarra🌼 Nie mogę otworzyć muzyki od Ciebie, chyba przez ten mój komputer...:( Basia 🌼 Gruszeczka 🌼 Musik 🌼 Wszystkim czytającym 🌼 Aha, zapomniałam napisać, że moje imieniny są 24 grudnia - to do tej tabelki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Przeczytałam wszystko co napisaliście przez ten weekend, ale nie mam siły już nic napisać. Może jak dojdę do siebie. Jestem potwornie zmęczona i nastrój mam z tego powodu nie najlepszy. Może jak wrócę już do domu, to będzie lepiej (dzisiaj wyjątkowo kończę o 16). Ale niestety w domu mam same zaległości. 😭 Peny, Buber- dziękuję za piosenki Zaraz wyślę Wam wszystkim dwa z moich ulubionych smutasów. Igam- ja też poproszę o twoje zdjęcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystkim wyślę fotki. Ze spłuczką spokój . Był dziś pan co zakładał rolety. Rzuciłam urok osobisty i spojrzał co trzeba zrobić. Wykęcił uszkodzoną część. Kupiłam nową , a on wpadł później i naprawił. Przy okazji powiedział, że załoźy rolety u chłopców, a na kasę poczeka, jak będę miała to mu dam. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam a interesujący był ten pan??????? I czy może samotny??? Omijacie mnie z pocztą -wiem że wyskakują wam głupie komunikaty o kropce po scial. ale jej tam nie ma. Ja tez lubie posłuchać ładnych nastrojowych melodii. Smutno mi bo byłam u okulisty.Nie dość że podwojnie widzę, to jeszcze postraszono mnie ze dorobiłam się zacmy i niestety muszę nosić okulary. I jak tu mlodym duchem być????????????? Pozdrawiam wszystkich , moze jutro zrobie zdjecia dziś nie miałam do tego głowy. Ale od was dostałam zdjecie tylko od Bubera, Musika a reszta juz pisała o wdziekach innych ja tez chce to zobaczyć. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu pociesz się ze ja po sobotnio niedzielnym wstukiwaniu cyferek mam nadal maraton conajmniej przez dwa następne dni. Niestety prace domowe to istna wojna domowa. Po łebkach. Bea cieszy mnie że juz wszystko okey. Diara dobrze że ci troche ulżyło z tą koleżanką. Wszystko się ułoży -zobaczysz, ona też zatęskni za tobą. Flow ty \"akumulatorze \"energii jak tam po pierwszym dniu w pracy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ! Przed wszystkim dzięki za pocztę: Basiu 🌻 - ładne grające smutaski Peny 🌻 Buber 🌻 Igam Ja tez siedzę długo wnocy przy kompie ale wczoraj już nikogo nie było, nikt się nie odzywał więc sobie poszłam. Gdybym wiedziała, że jeszcze wrócisz - na pewno bym poczekała. 👄 Buber Przecież my zawsze w doskonałych humorach ! I co ma znaczyc to \"hmmmm\" ? ;) Maja A kiedy zobaczymy Twoje zdjęcie? Już prawie wszyscy powysyłali fotki - zostały nieliczne wyjątki. :) Chyba nie jechałam przez Wodzisław - tak mi sie wydaje ale pewna nie jestem bo jak nie prowadzę to nie zwracam tak uwagi na trasę. I trzymam Cię za słowo - następnym razem jak będę w okolicy - odwiedziny masz murowane !!! Senda 🌻 Nie mam Twojego adresu. ICzy już jesteś z nami na stałe czy ciągle z doskoku? Mirinda 🌻 Znam ból braku kompa - niedawno przechodziłam awarię. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy ! Gruszko 🌻 Więc ta poczta dochodzi czy nie? Jaki w końcu ma być ten adres? Masz moje zdjęcie? Oj, pierwszy dzień w pracy był ... interesujący. I zajmujący oczywiście. Trochę roboty się nazbierało, fakturki trzeba wklepać i zamykać miesiąc. Dowiedziałam się dzisiaj (oczywiście pokątnie) że szef sprawdza nam kompy. Gdzie siedzimy, na jakich stronach, o której itd. Szczególnie sprawdza (codziennie!) kompa mojej koleżanki - śmierdząca sprawa ! Coś się szykuje jak znam życie. Ja przed urlopem wyczyściłam cała historię i pliki cookies. Może miałam jakieś przeczucie !? Dlatego - wybaczcie ale z pracy juz raczej nie będę klikała - po co ryzykować? A taki komputer bez historii jest tez podejrzany. Szanuję swoją pracę ( a mam naprawdę fajną) i nie chcę się jej pozbyć ! Dobra - na razie tyle. Idę coś zjeść i wrócę za jakiś czas ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Wpadam tylko na chwilę bo mam zły dzień, boli mnie głowa, źle spałam i mam doła. Brakuje mi wiadomo czego - pracy. Tak że nie chce mi się pisać, za to wypłakałam już dzisiaj morze. Maju ja też zrobię sobie placki, a co. A dzisiaj miałam duszone ziemniaki z boczkiem i cebulką, ale humoru mi nie poprawiły. Teraz schładza mi się ogromna micha galaretki malinowej, może to zadziała. Szkoda Maju że bie ma cię po południu. Igam widzisz, czasami sprawy same się układają i jest znowu OK. Gruszeczko ja wysłałam ci juz z 20 wiadomości i wszystkie wróciły. Napisz tu na forum sam początek adresu, ja mam \"scigal\" i pewnie źle. Basiu piosenki dostałam ale nie udało się ich otworzyć, brakuje mi jakiegoś programu. Mirindo fajnie że znowu jesteś, byle na dłużej. Czekam na zdjęcie z telefonu. Sendo i Bea nie można ciągle walczyć ze sobą, choć oczywiściwe nie można się poddawać. Osobiście znam tabuny bardzo szczęśliwych i spełnionych puszystych kobiet i trzy razy tyle szczupłych, pięknych i bardzo nieszczęśliwych. Trzeba się cieszyć tym co się ma i za bardzo Pana Boga nie drażnić bo może usłyszeć i co będzie. Trzymajcie się ciepło i na pociechę: piątek wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penusiu - zobacz na dworze mży smutny deszcz, w sercu trochę smutków.Ale mimo wszystko jutro nowy dzień. Przylepiamy usmiech szeroko UHHHA i idziemy dalej. Wierzyc trzeba. choć trudno zobaczyc swiatełko w tunelu to przeciez zawsze gdzies tam musi byc iskierka nadziei. Mowie sobie chocby przez łzy że nigdy nie jest tak żle żeby gorzej być nie mogło i zbieram siły. A tak wogóle jak szukasz tej pracy , z ogłoszeń///, przez znajomych?? ja wiem że trudno , ale może daj szansę losowi i poprostu rob runde po firmach. Może??????? jesli tylko cos będe wiedziała i słyszała to zaraz napiszę. trzymaj się i walcz . Przeciez musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabelkę i proszę o dopisanie dat tych osób których nie ma. TABELKA IMIENINOWA: Diarra - 21 czerwiec Senda - 5 listopad Bea - 6 wrzesień Buber - 25 kwiecień Flow - 13 marzec Peny - 29 lipiec Gruszka - 19 listopad Mus - 16 wrzesień Basia - 4 grudzień Mirinda - 24 grudzień Igam ? Maja ? - pewnie też 13 marzec ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow no i gdzie to zdjęcie adres juz masz??? ja teraz juz na serio zaczynam wklepywac , bo bedeslęczec do 2 w nocy . pa a może jakąś piosneczkę zeby łatwiej było???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka🌻🌻🌻 Dzisiaj u mnie cały dzień była mżawka i mgła, głowę mam ciężką jak cegła jestem meteopatą niestety:( Peny podaj łapkę ja też dzisiaj mam wisielczy nastrój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko Zdjęcie wysłałam. Niestety - dzisiaj przy szalonej prędkości mojego netu nie wyślę już nic innego. :( Nie będę się męczyć. Musiku Głowa boli bo pogoda nie taka czy pieski wczorajsze zaszkodziły Kochana ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×