Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Termin przyj ęcia mam na 28.11. Mama w tym czasie przyjedzie, będzie z chłopcami. Wczoraj byłam na zebraniu w szkole. Okazało się , że w klasie 25 osób zagrożonych z matmy. Wnioskowaliśmy do Dyrekcji o przyjrzenie się tej sprawie, bo większość dzieci mówiła w domu,że pani nie tłumaczy, każe przepisywać przykłady z książki. A wiecie nie mogę dopuścić by mój syn znowu miał poprawkę z matmy, bo nie przeżyje kolejnej porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i jedyny rodzynek Buber;) Pytacie skąd jestem,otóż z Wrocławia,a z Igam się znam,bo mieszkamy w jednym bloku,mam prawie 36 lat,dziecko i męża....;)Bubera znam skądindziej,nawet widzieliśmy się na żywo:),a zagl;ądam przeważnie tylko rano,jak nie ma małżonka,zresztą po południu jestem w pracy,a wieczorem zawsze jest wiele innych rzeczy do zrobienia.... Pozdrawiam i miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani! No, nareszcie dzisiaj miałam pełne ręce roboty... ach jak ja to lubię! Niestety odbiło się to na mojej obecności na naszym forum:D Wiecie co się stało wczoraj? Oglądaliśmy sobie z moim Miłym śmieszne owocki z mojej skrzynki :D, obok leżał nasz piesio i ogryzał swój gryzak...... a kabel od internetu już 3 miesiąc nie podpięty u sufitu, bo zawsze coś moim panom wypada..... i naraz nam obraz zniknął!! I wiecie już, prawda? Piesek przegryzł kabel od internetu! No niestety..., później przyszedł syn wkurzony ... jak niektórzy u nas wczoraj... też miał kiepski dzień. I na dodatek jak zobaczył ten kabel to go zgięło....., no kurcze, trudno.... każdemu może się zdarzyć pomylić gryzak z kablem od internetu, nie?! Najgorsze, że syn postraszył mnie, że trzeba będzie wymieniać cały kabel, ale jestem po rozmowie z operatorem i wcale nie, tylko założą jakąś kostkę, czy coś (ale dopiero w poniedziałek). Może syn dzisiaj będzie miał lepszy humor i spróbuje jakoś \"zszyć\" ten nieszczęsny kabel. No, to tyle z wczorajszych wiadomości. Penusiu, przesłałam Ci wzór listu, napisz czy doszedł. Może z tych wszystkich coś stworzysz kochana:D Ja też wczoraj ślimtałam na \"rozmowach w toku\", to było bardzo smutne. Agrypinko, nie mieszkam we Wrocławiu, ale też w mieście na W:D Flow, fajnie, ze imprezka się udała. To Ty pisałaś wcześniej, że masz pożelowane paznokcie? Acha, dostałam fotkę Mirindki 😘, dzięki i muzę od Buberka 😘, fajnie tak otrzymywać od Was takie prezenciki:D. ja dalej proszę o cierpliwość - zdjęcie w obróbce technicznej, - trzeba wymazać zmarszczki, nadać kolorów, zmienić trochę to i owo (żartuję!!! hihi, czekam, aż mój syn będzie gotowy zrobić mi sesję zdjęciową - bo on jakoś nigdy nie ma czasu!!) Diarra już dzisiaj pewnie lepiej, co? Ja też wczoraj codziłam jak burza gradowa po domu - jak ta babka z tego kawału, co któraś pisała wszystko mnie wk...iało!!! Ale robię Ci leciutki masażyk paluszka - na dobry dzień dzisiaj :D musiku jestem, jestem:D wiesz, ja to się cieszę z samych małych rzeczy:D !! U mnie dzisiaj super mokro i wilgotno ale ja się cieszę na spacerek z pieskiem! I na wolne dni! I to, że wczoraj jak się zmierzyłam w biorerkach to ubyło mi troszkę!! (bo przecież mogło przybyć). I że Wy jesteście (chociaż nie wiem, czy kompik będzie działał przez wolne), no, ale to nic. 🌻 Ale wiem, że jesteście:D Beatko,😘 wczoraj to chyba dożo nas miało taki \"super\" dzień. Taki szczęśliwy inaczej. Buber, oglądałam \"Królestwo niebieskie\" - to moje klimaty. I wiesz przeczytałam już dwa tomy \"Medikusa\" - bardzo ciekawa książka - dużo w niej o prześladowaniach żydów..., Po tej lekturze jestem pełna podziwu dla tego narodu. Gruszeczko, tak późno pisałaś!! Ja już spałam od godzinki:D Nie tylko w Sosnowcu dzieją się takie straszne rzeczy! To rzeczywiście chore. u nas w okolicy Rybnika, chłopak 19 latek napadł z nożem na drużniczkę i chciał ją zabić - bo chciał do więzienia!!! Bo właśnie!! Bo w więzieniu cieplutko, jeść dadzą i niczym się nie trzeba martwić!! Igam, ja również życzę Ci powodzenia ;) A z tym szpitalem, to na nadciśnienie, czy na badania? I nie nerwuj się dziołcho! Bo lekarstwa drogie! 😘 A z tej matematyki, to straszne! Trzeba jednak mieć dar do przekazywania wiedzy! Można mieć ogromną wiedzę ale nie umieć jej przekazać. Ja na fizyce miałam faceta o umyśle ostrym jak żleta, ale co z tego, kiedy jak nam tłumaczył, to lepiej żeby tego nie robił bo jeszce gorzej gmatwał. Już nie uczy, ma swoją firmę komputerową. Za to matematyk był cudowny!! Starszy pan, przed emeryturą ale nawet ja kopmletne beztalencie matematyczne wszystko rozumiałam. Pomyśl kochana, może jakieś korepetycje? Bo pewnie szybko ten problem nie zostanie rozwiązany, a Ty się będziesz jeszcze bardziej martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, już lecę do domku. Miłego dnia Wam życze. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korepetycje koniecznie. A nerwy mnie zżerają. Chyba zrezygnuję z tej pracy i poszukam spokojniejszej. Tylko będzie mniej kasy, ale chłopcy ważniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Agrypiną widziałyśmy się dziś na podwórku. Rzeczywiście to moja najmilsza sąsiadka. Jest kochana - czasami mi pomaga w domu, albo podrzuci sałatkę. No i czasem udaje nam sie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam ja też trzymam kciuki za ciebie, dbaj o zdrowie dziewczyno i nie przejmuj się tak bardzo wszystkim. Chłopcy potrzebują zdrowej i pogodnej mamy. Myslę że pracy nie powinnaś zmieniać jak duzo zarabiasz a synowi wystarczy dobry korepetytor. Znam to z doświadczenia bo to samo przechodziłam z moim synem. Groziło mu powtarzanie siódmej klasy z powodu matmy. Ja wtedy też dużo zarabiałam więc poszłam do samej pani dyrektor szkoły żeby dawała korepetycje mojemu dziecku. Naprawdę się opłaciło. Nie dość że nauczyła go matematyki że do tej pory to procentuje to jeszcze miała na niego oko w szkole a potem załatwiła mu najlepsze liceum w mieście. Do dzisiaj ją za to kocham, bo dzieki niej się nie zmarnował. Dlatego Igusiu nie czekaj tylko załatwiaj nauczyciela. Flow i Buber - dzięki za muzykę. Juz słucham bo wczoraj faktycznie był problem z głosnikami. Buber ty szczególnie trafiłeś w dziesiątkę.Chuck Mangione i jego muzyka są w naszej rodzinie kultowe. Kiedys wam napiszę dlaczego. Majeczko mam nadzieję że kabelek zadziała i będziesz z nami przez te wolne dni. Mój poprzedni pies przegryzł kiedyś kabel elektryczny. Tak go popieściło że pół godziny nie wiedział gdzie jest. Dziękuję ci za list motywacyjny ale ja już nie chcę być asystentką prezesa, nigdy w zyciu. Muszę niestety szukać innej pracy i w tym jest właśnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH. Igam i Agrypina może ja też dołacze do waszych spacerków, byłoby miło. Mój czas komputerowy jest uzależniony od pobytu mojego męża w domu, bo to on jest głównym okupantem tego cuda. Dzisiaj nie ma go w domu a dziewczynki zaraz wychodzą do koleżanki. Więc....................................mmoge szaleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Peny A Tobie dzięki za muzę. 🌻 Igam W naszym wieku nie należy lekceważyć zdrowia - ono jest najważniejsze. Pomyśl o chłopcach kochana ... oni jeszcze potrzebują matki ! Maja Nie pisałam ,że mam żelowe paznokcie - pisałam, że pomalowałam przed imprezką. Naprawiaj kabelki i bądź z nami. Musiku Imprezka się udała, wszyscy żyją (co stwierdziłam dziś rano w pracy) a ja zdrowa i bez kaca ! Ale zapowiada mi się bardzo imprezowy koniec roku. Czekają mnie jeszcze w tym miesiącu imieniny Krystyny (trochę wcześniejsze). Potem w grudniu imieniny szefa (Andrzeja) no i firmowa Wigilia ! Oj, będzie się działo !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 dzięki za muze, ja lubie posłuchać Tatu, właściwie to ja lubie posłuchać każdej muzyki oprócz ciężkiego rocka. Buberku 🌻 tobie również dziekuje za widoczek ,rzeczywiście marzeń,A co do poczty to ona należy do mojego męża i wspólnota nam wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penusiu slucham Tatoo ale pierwsze ich kawałki bardziej mnie porywały:D Teraz odpowiadam w Atenach nie ma prywatnych pensjonatów tylko takie małe hoteliki niestety warunki w nich nie są najlepsze co do hoteli średniej klasy to ceny jak w całej Europie. Ja zawsze wynajmowałam mieszkania, a moi znajomi pokoje u znajomych.Jeżeli Ci bardzo zależy na aktualnych cenach mogę się dowiedzieć .:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Diarra, wysłałem Ci muzyczkę.Bea 🖐️ Chyba,ze tak bo przez te gry w adresie myślałem ,że to konto syna:) Pozdrawiam wszystkie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniam że gry... to są trzy pierwsze litery nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj tak pusto? Śpicie czy co? Jutro wolne więc dzisiaj mozna trochę posiedzieć przy kompie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można posiedzieć, ale zaraz będzie 2 i 3 odc. świetnego serialu \"Zagubieni\" Do zobaczenia po fimie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda ja tu jestem ale już nie długo bo mąż zaraz wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×