Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć kobietki i mężczyzno! Gruszeczko masz naprawdę problem, ale musisz córce tłumaczyć i tłumaczyć, bo cóż innego pozostało. Znam ten ból; boisz sie podać leki, żeby nie zaszkodziły i boisz się nie podac leków, bo przecież musi być zdrowa. Zamknięte koło. Trudno przemówić nastolatce do rozumu, moja córka ma dopiero 13 lat, ale przecież już \"jest duża\" i sama wie najlepiej co dla niej dobre. To oczywiście jej słowa. A potem gdy choruje, to mama pomóż! Inne czasy, inne dzieci, ja na pewno taka nie byłam i może dlatego jej zachowanie przechodzi czasem moje wyobrażenia. Gruszko porozmawiaj z córką kolejny raz, może coś w końcu do niej dotrze, choć wiadomo, że moda i presja otoczenia jest zwylke nie do pokonania. Trzymam kciuki. Maju za Ciebie i Twego syna też trzymam, będzie dobrze, zobaczysz. Pozdrawiam wszystkich, pa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Biorę się za czytanie i za chwilkę do was wracam , chociaz jestem ledwo zywa. Godzinę temu wróciłam z pracy .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa przeciez ja wam już wcześniej wysyłałam na poczte ten adres. Przepisów tak mało bo stronka dopiero \"żyje\" od niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykacz
jesteście stare rozruchane rapy,aż mdli jak się rozbieracię, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOXA
witam wszystkie dziewczyny.jestem tu pierwszy raz,ale mam maly problem, potrzebuje porady.Moze od początku...mam krótko kompa, nie jestem oblatana w kontaktach i zwyczajach.Jakis czas temu nawiązal ze mna rozmowe facet na gg. Jest z tego samego miasta co ja, trwa to juz miesiac, gadamy do 3 nad ranem codziennie.Chodze nie wyspana i nakrecona, nie moge o niczym innym myslec, przypasowal mi bardzo.On chce sie spotkac, nie jest oczywiscie smarkaczem, tylko w odpowiednim wieku. Co wy na to?? Czy nie jest to niebezpieczne? Napewno którąś z was juz to spotkało...poradzcie. Dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykacz
jak już masz pizdę rozklapiałą to co ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur🌻 , nie za bardzo wiem dlaczego mnie nie widzisz , skoro moje fotki dotarły . Ja własnie przed chwilką obejrzałam sobie ciebie - jak to się robi, ze ma się taką figurkę ? Chyba miałaś jakieś chody u Stwórcy ... Buber🌻 Flow🌻 bywam ,bywam.... ale robiłam to bardzo dyskretnie ... :P więcej nie będę... Ja od grudnia zaczynam aerobik i basen i fitnes - dzisiaj wpisywałam się na konkretne godziny ( fundusz socjalny nam funduje ) trochę sporu już pragne jak niczego na świecie. To pozwoli mi jakoś trzymac wage. I wiesz co? Chociaz mam jakby wrażenie, że lekko utyłam ( to przez te wizyty i gosci) to jak weszłam na wagę, zbaraniałam - schudłam kolejny kilogram :) :) :) Igam🌻 Agrypina🌻 A dokąd tak biegasz - wstając o 6.00. Dzieki za fotki - śliczny ten twój piesio - jak ma na imię? Maja🌻 Oj współczuję ci kłopotów z synkie. Moja córcia uczy się właściwie dobrze, ale jak czasami wpadamy na siebie z siła wodospadu , to ona tez mnie prosi o psychologa. I nie wiem co robić - umówic sie czy odpuścić . Może to tylko to cholerne dojrzewanie... Peny🌻Z sąsiadami różnie bywa, czasami lepiej byc czujnym ... U mnie na podórku mam takich do rany przyłóź ( nawet przyjaciół) ale też takich z którymi już byliśmy w sądzie ... Beatko🌻 Gruszka🌻 Przewlekły stan zapalny to powazna sprawa. Trzeba to koniecznie do końca wyleczyć. Jesli w przyszłości chcesz zostać babcią. Moja córcia ku mojej rozpaczy też ma wszystko na wierzchu ( kolczyk w pępku) i nie wazne , ze jest zimno ... mnie ona tez nie slucha w tej kwestii . Niestety nic wesołego nie przychodzi mi do głowy, bo jestem dramatycznie padnieta , a jutro zapowiada mi się jeszcze gorszy dzień ... Ratunku ... Mirinda🌻 dla wszystkich pozostałych 🌻👄🌻👄 IGNORUJMY TAKIE WPISY... jak tego zakompleksionego szczura ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny 🖐️ Do Maji____Przeczytałem uważnie co napisałaś.Z chłopakami tak jest, ale wiesz co ....niezależnie od psychologa, spróbuj inaczej.Otoż my mamy jednego syna , i nie mamy z nim kłopotów ani wychowawczych ani szkolnych, uczy sie bardzo dobrze w 3 klasie gimnazjum.Ale jak to chłopak.Trzeba go dopingować...:) Robimy to w ten sposób że pokazujemy mu wzorce . Wzorce najblizesz ebo w naszej rodzinie.Kuzynow dalszych i blizszych.Starsszych od naszego bo nasz jest najmłodszy w rodzinie.Wiec pokazujemy mu te cioteczne rodzeństwo które już pokończyło studia lub kończy a takze ciotki i wujów ktorzy dzieki wykształceniu zdobyło coś w życiu.Spróbuj i Ty pokazać synowiu takie wzorce , nie krzycz na niego pokaz mu pozytywne aspekty wysiłku włozonego w naukę.Pokaż mu ze jak zdobedzie wykształcenie , bedzie mógł poznawać swiat. Dzieki temu że będzie się uczył., będzie mógł mieszkać w kazdym innym miejscu w Europie jeśli w Polsce nie znajdzie pracy(bo taki argument moze paść ze strony syna- po co sie uczyć skoro nie ma pracy)U nas to skutkuje .Wiec mozę i u Ciebie zadziała . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - fotki już dostałam dziękuję. a ja bym chciała nabrać trochę ciała , a nie mogę:) Nigdy niczego sobie nie odmawiam, czasami znajomi się śmieją, że jem jak chłop i nic:( Doxa- przeczytaj sobie to co wcześniej pisałam. Nie znaczy to oczywiście, że wszystkie internetoew znajomości muszą się tak konczyć, ale bądz czujna. gruszka- też mam 17 letnią córkę, ja nie mam z nią na razie żadnych problemów jeżeli chodzi o naukę, ale to ten trudny okres - burzy i naporu. niedawno wróciłam z pracy i biorę się dopiero teraz za pichcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOXA
Glamur- dzieki, ze mnie chociaz Ty zauwazylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byber🌻 poczta od ciebie - nie zawierała załączników , a otworzył się tylko widoczek , widoczek naprawdę piękny ... Jesli chodzi o dzieciaczki , to uwierz mi Buberku - masz ogromne szczęście, ze wasz syn jest grzeczny , miły , zrównowazony , ma duzo w rodzinie wzorców i ma oboje rodziców . Moja córcia, chociaz mam z nia bardzo dobry kontakt , ma pod nogami ogień. Ciągle jagdzieś nosi , a przez to ma mało czasu do nauki - dzieki Bou jakoś sobie radzi . Ale czasy świadectw z czerwonym paskiem zakończyły się na etapie podstawowki , a przeciez cały czas ją tak samo wychowuję , rozmawiam. ... Mojej kuzynki córka ( też 16 - letnia ) prawie w ogóle nie wychodzi z domu - jakby bała się świata.Uwieszona cały czas u spódnicy mamusi , I tez jest źle ... Nie znam złotego środka , a sytuacja syna Majeczki jest naprawdę okropna...i myslę, że sama sobie nie poradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Juz wróciłam - zmeczona jak zwykle ale samopoczucie mam wspaniałe! Wyskakałam się, wypociłam, pogadałam z dziewczynami (doszły nam dwie nowe) i juz jestem z Wami ! :D Bea - ja biorę przepisy z kuchni na kafeterii - to się tam chyba nazywa CZARNA OLIWKA. Jest ich masa i na dodatek z komentarzami gotujących. 🌻 Buber - jak to mężczyzna - spokojnie doradził Maji co ma robić. Ja tez jestem zwolenniczką takich rozwiązań. Dopingować a nie naciskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOXA
DOXA = bzykacz - niedajcie się nabrac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pod prysznic i na TV - do niczego innego się juz dzisiaj nie nadaje ... Pa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zauważyliście, że niedługo wejdziemy na 100 stronę? Flow co Ty na to? DOXA musisz być ostrożna, ale może warto się spotkać. Nie oczekuj jednak po tym spotkaniu zbyt wiele, rzeczywistość może być całkiem inna niż net. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda 🌻 Ja stron nie liczę. Tylko wpisy. Niedługo będzie 3000. Boję się tylko, że teraz to juz sie boją niektórzy, że wypadnie na nich. No i flacha ich czeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOXA
Pytalam powaznie-ale widac, ze tutaj nikt mi nie pomoze, chcialam poczytac, co wy o tym myslicie a potrakyowalyscie mnie jak swira.No trudno, zycze udanych pogawendek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te strony zuważyłam przypadkiem :D Ja też się boję, że znów wypadnie na mnie, co dwie flachy to nie jedna! :D :D :D I jakie ciężkie do noszenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOXA ja też odpowiedziałam poważnie, ale widać troszkę nieuważnie czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOXA
Miranda -dzięki. Czyli zdarzaja sie tez normalni na necie? Wszyscy mnie ostrzegaja, ze nie.....jednak nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Diarra :D, nie dość, że daleko mieszka to jeszcze te dwie flachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz uciekam do kuchni - coś mi się tam gotuje ... :D Niestety dziś juz chyba z wami nie posiedzę - zatem do jutra kochani !!! DOBRANOC ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Flow 🖐️, ciekawe co tam gotujesz..? Inni pewnie oglądają mecz, ja też więc już sobie idę... Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za słowa rady i otuchy. Oj ten dilog to trudna rzecz. ale i z tym trzeba sobie poradzic.Próbowałam sztucznie poprawic sobie nastroj ale jak sami widzicie nie wyszło- poszłam spac . Trochę pomogło.Ale problem pozostał. Buberku ojciec w domu i dzieci na sam jego widok juz są inni. Jak kiedys zapytałam syna dlaczego nigdy z ojcem nie pozwolił sobie na krzyki, dyskusje i.t.d. odpowiedział a wiesz mamo bo Ciebie da się urobic, pogadasz , pogadasz ale ................. No właśnie . Ojciec był stanowczy , nam mamom ciepłym i wyrozumiałym tego brak , zawsze jakos tam nas urobia. A wy mężczyźni zawsze jestescie \"techniczni i\" . Nie brak Wam serca ale - to jest ta druga połowka która jest dzieciom potrzebna. Wiem że zadne pocieszenie ale niestety prawda. Ale cos w tych wzorcach jest - działa , przynajmniej wzbudza zainteresowanie tylko czy na długo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×