Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć wszystkim. Widzę że prawie nikogo jeszcze nie ma bo pora zbyt wczesna. Buber sympatyczna ta twoja opowieść, a powiedz macie jeszcze jakiś kontakt z tymi ludźmi z którymi spędziliście świeta ? Gruszeczko ty się tak nie przejmuj byle głupstwem bo ci sił nie starczy na to wszystko. W tych czasach twardym trzeba byc a nie miętkim dziewczyno. A szalik to ja robię sąsiadce z bukli więc robię zwyczajnie to jest prawe a po drugiej stronie lewe, ale mozna robiś ściągaczem tzn prawe lewe, albo ryżem to też jedno prawe, drugie lewe a w nastepnym rzędzie odwrotnie tam gdzie było prawe to lewe. To jest dobry wzór bo szalik się nie zwija. Robi się też ściegiem angielskim ale jest dosyć trudny więc nie polecam. Musiku no co z tą pracą napisz cos wreszcie dziewczyno. Igam ta twoja praca jest naprawdę wyczerpująca ale masz niewątpliwą satysfakcję że dajesz radę. Majeczko co ty tak mało teraz piszesz, zaniedbujesz nas. Diarro znalazłas już fachowców do sufitu ? Basiu trzymam kciuki za pisanie pracy ale jak ruszyłaś z miejsca to teraz będzie coraz lepiej. Flow kochanie cos nic sie nie chwalisz nowymi podbojami sercowymi, czyżby te środki trwałe tak cię pochłaniały ? Co z kontrolą (ja zawsze dostawałam ataku paniki w takich razach). Glamur i Agrypina napiszcie coś dziewczyny o swoich pieskach, robie ranking różnych ras. Ja TWA co z twoim zdjęciem, czy sa jakieś widoki ? Mirindo i Bea a wy gdzie panienki ? Sendo odezwij się do nas. Słuchajcie wczoraj moja sąsiadka zaciagnęła mnie do przedstawicielstwa AVON- u żebym sobie coś zamówiła. Nawet chciałam choć nie przepadam za tą firmą, ale okazało się że zamawiać można w poniedziałki a odbiera się za tydzień. Bez sensu. Weszłam więc wczoraj na Allegro i te same kosmetyki co w katalogu Avon zamówiłam za połowę a niektóre za 1/3 ceny. Nie wiem jak to się dzieje ale kiedyś w ten sam sposób kupowałam już kosmetyki Orifflem i wszystkie były świeże i w pierwszym gatunku. Czekam teraz na przesyłkę bo sąsiadka nie wierzy że tak tanio kupiłam. Jeszcze raz polecam wam Allegro bo ja się na nim jeszcze nigdy nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie w kwestii allegro , bo ja jeszcze nigdy nic nie kupiam. A co powiesz o wodach i perfumach . Czy sa faktycznie tańsze , a jeżeli tak to dlaczego tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fachowca od sufitu jeszcze nie mam . Niedługo u mojej sąsiadki-przyjaciółki będzie robił mały remont mój kolega , to może ustawię się w kolejce. Ostatecznie dziura w suficie to nie koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Peny i Diarro. Witajcie pozostali. Oj Peny ja sie nie daje i wcale nie jestem taka miękkkka Ale potem ten żal że znów sie na kims zawidłam muszę odreagować. To trudniejsze niz samo odcicie się od hamstwa. Ale było minęło.......Życie nie je..... bajka>>. A co szalika to to właśnie ma być angielski. Prawe i lewe umiem, ryż też. No nic cora jeszcze troche poczeka, bo teraz i tak pisze w domu robote z firmy. Taki urok pracy ksiegowych. No i masz jak tu wszystkim dogodzic ,.........Prawda??? Wiec trzeba sie cieszyc z tego co się ma i przestac przynudzac. Cora drzemie. Antybiotyk juz sie skonczył. Jest troche osłabiona. We wtorek do kontroli. Z tego co czytam to wiekszość z nas ma kłopoty z astma , alergia. Ja w tej chorobie mam uwarunkowania genetyczne. Moj ojciec , jego bracia i ojciec wszyscy choruja na astmę i ciężka rozedme płuc. Ale wszyscy oni byli leczenie tak po macoszemu. teraz od kilku lat ja dysze niemiłosiernie. Biore sama alertec , loratan A mam takie napady kataru ze kichawe słychac na druga ulicę. A potem kaszle jak grużlik. Podpowiedzcie jak rozpocząć leczenie. Czy potrzeba miec skierowanie do alergologa. Moja lekarz rodzinny sama powinna mnie gdzies skierowac , no moze nie do konca ona zdaje sobie sprawe z tego przez co przechodze bo nie mam czasu do niej chodzic i wiekszość ataków leczę sama. Tyle że to skrzeczenia juz mnie całkiem nie opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to Alegroo to wody i perfumy to podruby???? Chociaz mam dwie koleżanki i każda z nich proponuje inne ceny za produkty z Avonu. A różnice są dość spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnice w cenach na Allegro są dość znaczne. Najlepiej kupować u osób które mają bardzo dużo komentarzy i oczywiście żadnych negatywnych. Co do perfum to nie kupowałam ale wiem jedno że jak perfumy które normalnie kosztuja 300 zł ktoś sprzedaje za 50 to to muszą byc podróby nie ma siły.Ale jak kosztuja 100 zł a sprzedawca ma np 100 pzytywnych opinii to można brać. Wielu ludzi żyje z Allegro i nie zaryzykują utraty dobrej opinii dla paru złotych. Gruszeczko jak napisałam o tym ryzu to poszłam spruc to co już zrobiłam i teraz robię właśnie ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie mogłam wejść na forum , próbowałam wieczorem i bezskutecznie. A zawsze wieczorem jak widzę jest wszystkich najwięcej . A jak ja zasiadam to totalna pustynia . :( W pracy nie mam internetu , a późnym wieczorem córcia chce już spać albo się pouczyć i mnie przegania , a komputer jest w jej pokoju -niestety . U mnie dzisiaj mokro i wilgoto , rano była mgła . Jest średnio zimno , ale przez taką pogodę łamią mnie kości . Na szczęście humorek nie najgorszy , z lekka poprawiony przez Buberka , po miłej pogawędce Buberku 🌻👄🌻 Gruszeczko 🌻 dzieki za miłe słowa. Wiem , ze na was mogę liczyc , od razu robi się lepiej jak tak sobie porozmawiamy . Nie zawsze skutecznie , bo uaktywniacie się jak mnie nie ma , ale nie jest najgorzej . Czasami wystarczy , że ktoś to przeczyta i zareaguje miłym słowem... Ja na swoje wybuchy ( właściwie tylko podczas zespołu przedmiesiączkowego ) dostałam teraz od ekarza prochy . Broniłam się przed tym bardzo , ale czasami sama widzę, ze nie daję rady sama ze sobą i nie lubię siebie samej . Teraz jest juz duzo , duzo lepiej . Ja w swoim zyciu narobiłam taką furę szalików , że chyba kula ziemska byłaby opasana. i taką samą ilośc czapek ( szczególnie dla dzieci ) , a potem skarpety ( najczęściej wełniane dla mojego taty na polowania i dla jego kolegów mysliwych ) , mam też z dawnych lat na swym koncie popełnionych parę sukienek , swetrów itp. Ostatnio drytu miałam w rękach rok temu i trzy komplety długich szalików dla córki i jej koleżanek ( robione ściegiem angielksim ). A gdzie nam uciekła zoi 🌻 - co tam w Szczecinie - jakiego masz pieska , napisz coś o swojej rodzinie , pracy ... Basiu 🌻 strasznie cię podziwiam za wytrwałość . Już tak niewiele ci zostało , trzymamy kciuki 🌻 Flow🌻 Ja mam taką koleżankę w pracy , któa podjęła studia , że przez pierwsze poranne dwie godziny - o niczym się nie słyszy tylko zdaje relacje z tego co było wczoraj w domu , no i oczywiście na studiach . Już nie mogę tego słłuchać . mam wrażenie, że w domu w ogóle z nikim nie rozmawia. I już się słuchać nie da jaką wysypkę ma dziecko , czy zrobiło kupkę na brązowo czy żółtwo , bo i oczywiściejak minełą podrówż PKS-em do Olsztyna , i jakie były tematy na wykłądach . No i oczywiście moja kierowniczka upaja się tymi wiadomościami , ponieważ jej córka te studiuje , no i ma wnuczke w wieku synka mojej koleżanki . Sielanka trawa , a mnie mdli . i tak jest codziennie. No bo ile mozna słuchać w kółko o tym samym . A moje koleżanki sa tak fałszywe , zawistne , że głowa mała. Brakuje faceta w tym towarzystwie niestety . Igam 🌻 nie zazdroszczę ci tej jazdy . Ja od kilku lat mam problemy z będnikiem i dla mnie taka praca byłaby zabójcza. Mam prawo jazdy , ale w ogóle nie jeżdżę . I wcale się tym nie martwię . Na szczęście u nas są takie odległości , że bez samochodu mozna się obyć . Musiku - dlaczego mamy ciebie tak mało ? 🌻 podaj swoją datę urodzin . Agrypina 🌻 No to witaj w klubie alergików ( ty , ja , Buberek ) - kto jeszcze ? Ja też spirometrię mam nienajgorszą , ale niestety chociaz biorę stale leki od wielu miesięcy , po wczorajszym badaniu pani doktor nie była zadowolona , bo niestety coś mi nadal charczy w oskrzelach . Nastepną spirometrię mam mieć w marcu , a potem jak się da , zacznę odstawiac te leki które biorę , bo niestety nie są obojętne dla organizmu . teraz muszę zadbac o kondycję . może to mi poprawi nastrój i zdrowie ( basen i aerobik i fintnes ) Mnie zanim zdiagnozowali , wydawałam kupe kasy na leki , teraz płacę grosz - bo mam wpisywane jako choroba przewlekła ... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko 🌻 Ja zaczełam mieć duszności w marcu i myślałam , że to tarczyca. Poszłam do lekarza i okazało się ,ze tarczyca jest ok. a pani doktor kazała mi iśc do lekarza rodzinnego po skierowanie do alergologa.Dała receptę na jakiś specyfik przecialergiczny i po kłopocie. Potem oczywiście nie miałam czasy iśc do lekarza , bo mi przeszło . I jak zaczęłam kaszleć w czerwcy . tak kaszłałam do końca września. lekarze rodzinni widizeli wszystko , od grypy , do zapalenia oskrzeli itp. przeszłam dwie kuracje antybiotykowe i nic nie pomogło , no bo niby dlaczego miało pomóc ??? Jak to nie przeziębienie . Wreszcie jakiś się zlitował , chociaz już od dawna prosiłam o skierowanie do specjalisty. U nas jest pani doktor w poradni pulmonologicznej ( robi testy i inne niezbędne rzeczy ) wcale nie potrzebny jest alergolog. Do alergologa jeżdż z córką do Olsztyna 9 bo u nas nie ma takiej przychodni specjalistycznej . Pani doktor od razu powiexziała, ze mam stmę oskrzelowa i kazała sumienne i intensywne lecenie. i teraz jestem pod jej stałą opieka. Nie lkecewaz swojej choroby , tym bardziej jak masz jakies skłonności rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro ja też niby jestem alergikiem ale raczej dziwnym. Jestem pod opieka Wojewódzkiej Przych. Alergologicznej ale prawie tam nie jeżdżę. Alergie mam głównie na sierść psa i to tylko wtedy gdy go dotykam więc to chyba nie jest prawdziwa alergia. Bywa że bawię się z moim psem i nic a czasami jak np dotknie mi twarzy pojawia mi się taka bordowa pręga z bardzo swedzącą wysypką. Kicham notorycznie zwłaszcza rano ale już przywykłam. Najgorsze są ataki duszności które mam czasami albo takie swiszczenie w oskrzelach jakbym miała tam wodę. Wtedy biorę Zyrtec i przechodzi. Czy mam juz powód do przejmowania się, jak sądzicie. Niestety jestem trochę obciążona dziedzicznie bo mama ma silna astmę a siostra jest uczulona prawie na wszystko. Ja bronię się jak mogę przed lekami histaminowymi bo strasznie po nich tyję. Poza tym to co przepisuje mi moja pani doktor to na raz kosztuje ponad 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Diaruniu. teraz juz wiem troche więcej. Do tej pory wiedziałam tylko jakie są objawy tej choroby. No czyając Was uśmiechałam się do monitora i moja córa z niepokojem mnie obserwowała, i wiecie co mi powiedziała... Zę to jak teraz sie zachowuję to młodzież nazywa cytuje \" zrobić bana do ekranu.\"\"\" Czy któraś z Was coś z tego rozumie?????????? A ten wzór czy to chyba nazywa się ścieg angielski ,,, to niestety musicie mnie nauczyć. Ciekawe jak to się robi na komputerze??????? Kiedys tez robiłam szale ale proste wzory , sweterki dla moich maluszków. Nawet cora schowała taki na pamiątkę i teraz mnie nim szantażuje, jak mówie że nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zwarta i gotowa. Samopoczucie na 5 . Gruszeczko 🌻 ja też jestem konsultantką Avonu i mnie też dziwi skąd sie biora te ceny na allegro za kosmetyki? Największy upust jaki można wyrobić to 35 % a czasami te kosmetyki są o polowe tansze nie wiem skąd sie to bierze, a na paczke nie trzeba czekać tygodnia można 2 dni albo zrobic zakupy w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu 🌻 - pojawiasz się i jeszcze szybciej znikasz . :( Mirindka 🌻 widocznie nadal ma niesprawny komputer . A gdzie jest nasza właścicielka topiku Senda🌻 odezwij się . Peny 🌻 moja cóęcia jest bardzo uczulona na sierść kota i roztoczę i jakieś tam trawy . Gdyby wzięła kota do rąk , to pewnie prawie udusiłaby się . Ma straszny katar łzawienie oczu itp. wysypek nie ma . W ubiegłym roku jak przygotowywałam ją do powtórnych testów , trzeba było odstawic leki , nie wiedziałam jak to wytrzyma i dostała krople do nosa Floxonase - są dosyc drogie ( na rezeptę ok 24 zł - starczają na miesiąc) ale sa rewelacyjne. Przestała w ogóle brac tabletki . I sa też dni , ze krople tez odstawia. Ja mam gorzej bo u mnie alergia jest od razu na oskrzelach a nie w górnych drogach oddechowych ... trudniejsze do leczenia i bardziej skomplikowa jest to przypadlość . No ale żyć trzeba. Moja córcia przez branie tabletek przez te ostatnie lata , zawsze miała tendencje do tycia , nie nalezy do tych z seriii \" fasolka szparagowa\" , chociaz jest szczupła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witałam oczywiście Beatkę a nie Basię ( jej przeciez nie ma dzisiaj ) sorki Beatko👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się dzisiaj ciężko pisze - krople do nosa to Flixonase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i juz się napisałam... za kwadrans mam szlaban na kompuer. Niestety , za miesiąc konczy mi sie umowa z Neostrada i musze na jakis okres rozstac się z internetem. Zostanie tylko praca. Ale do tego czasu jeszcze sobie popiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i juz się napisałam... za kwadrans mam szlaban na kompuer. Niestety , za miesiąc konczy mi sie umowa z Neostrada i musze na jakis okres rozstac się z internetem. Zostanie tylko praca. Ale do tego czasu jeszcze sobie popiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea jak tam nasz wspolny temat---jestes juz gotowa na dyskoteki swoich cor????????????? Moja juz mi tutaj przynudza że w sobotę sie wybiera i pyta gdzie ma iść?? Dobrze że chociaż pyta. Ale wraca z kolezanką do domu. No i teraz musze podjąc \" męską\"\"\"\" decyzję. Kurcze tylko cz ja jestem \"\"\"\" obojniakiem\'\'\'\'\'\'\'\' Mama i tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane Dzisiajj tylko 450 km, ale za to potem cudowna rzecz mi się przydarzyła. Spotkałam się z Ja - TWA i ona pomogła mi z biurową robotą papierkową. Uratowała mi tyłek w pracy. Poza tym pojechała ze mną do szefowej i dzieki temu po drodze nie umierałam z nerwów. I na miejscu okazało się , że wszystko jest ok. dzięki motywacji Ja- TWA od poniedziałku nie zawaliłam terminów. Ja-TWA ❤️ ❤️ ❤️ Flow 🌻 zesłałaś mi cudowną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta dyskoteke ma jutro w szkole a mnie już głowa boli bo ona nie ma co na siebie włożyć i w czym ona podzie ubrana.Ludzie aby wytrzymać do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czas szybko leci i ja też niedługo bede miała takie problemy jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - moja mnie tylko informuje , ze idzie , noi gdzie i kiedy wróci . Jak narzazie nie ma do tego zastrzeżeń , bo wszystko było ok. , ale licho nie spi . w tę sobotę chce jechać do koleżanki z klasy na noc ( 16 km) i tam tez ma być dyskoteka . Podobno mam koleżanki ma nad nimi czuwac , ale ja nie będę spać w nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za zdolności ma JA-TWA , nie pochwaliła nam się gdzie pracuje i co robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja - TWA po prostu kocha papierki i ma do nich rękę. Jakoś tak same się porządkują. A przy mnie fruwaja, gubia się i ciągle coś im brakuje Gruszeczko 🌻 szkoda,że Cię nie było dziś z nami. Poprawiłybyśmy Ci nastrój na pewno. A poza tym zagadałybyśmy Cię na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×