Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Czy u Was też tak pięknie za oknem? mnie dech zapiera:) bajka, po prostu bajka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani🌻 U nas mróz zelżał , zaczyna byc marnie , bo robi sie bagienko pod nogami ( snieg + piach) . Śnieg jest taki stary .... Jeżeli chodzi o wpisy , to cały czas wydawało mi się, że setne wpisy były własnie odnotowywane .... ale może się myle .... to nic i tak będzie wesoło.... :P Dzisiaj mam obiecaną wizytę wyrodnej kuzynki-przyjaciółki. Ciekawe jak to się odbędzie. Strasznie jestem ciekawa , czy w ogóle przyjdzie i jak potoczy się rozmowa , zobaczymy. Teraz idę dokończyć robienie obiadku ... Całuski dla wszystkich , wytrwałości dla odchdzających się i rzucających palenie 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! Ja już dziś obskoczyłam kolendę i zaraz potem rozebrałam choinkę. żal mi trochę było - taka była śliczna .... ale cóż jak widać jestem pierwsza do ubierania i pierwsza do rozbierania ! :D Rany boskie ! Jak to zabrzmiało ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow, no nie :) byłam pierwsza z rozbieraniem ( czytaj choinki) :) zrobiłam to juz w zeszłym tygodniu:), ale ubierałam w pierwszy dzień swiąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Maja 🌼Diarra Pozdrawiam wszystkich. Ja jeszcze w pracy. Druga zmiana. Ciepełka i miłego leniuchowania. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Dziś miałam bardzo pracowity dzień, dopiero niedawno wróciłam do domu. Jestem zmęczona, ale co tam, jeszcze tylko jutro i .... odpoczynek! Bea niezła ta Twoja dieta, coraz bardziej zaczyna mi się podobać, choć podobnie jak Maja lubię ziemniaczki i nie wiem, czy potrafię bez nich wytrzymać. Nie pamiętam jak było z tymi wpisami, ale jedna buteleczka więcej nie sprawi mi różnicy, a co tam, taka jestem !!! :D Żeby tylko doszło do tego naszego spotkania, bo było planowane na wiosnę, a wiosna już blisko... :) Glamur trzymam kciuki, podejmij tę kolejną próbę, może tym razem się uda. 🌼 Flow ja też rozebrałam już choinkę, w niedzielę (!), bo w sobotę chodził ksiądz. Czyli w rozbieraniu nie jestem taka ostatnia ! :D Gruszeczko trzymaj się ! 🌼 👄 🌼 Marzę o łóżeczku i ciepłej kołderce, ale mam jeszcze trochę pracy domowej, więc łóżeczko musi poczekać. Buziaczki dla wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od przyszłego tygodnia mam już w pracy przej ..... ! Zaczynają mi się popołudniówki : siedzenie, analizowanie, przeksięgowywanie itd. Tragedia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Mam w mojej poczcie takie śliczniutki malutkie pieski z ich mamusią - są cuuudne i bardzo poprawiają humorek.:D Flow, nie myśl o przyszłym tygodniu! Teraz zaczyna się odpoczynek:D Glamur, jak samopoczucie? Diarra, jak wizyta przyjaciółki? Gruszeczko, dzisiaj może nie będziesz tak długo w pracy, co? Miłego dnia dla Was kochani🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Maja 🌻 niestety pomału mnie choróbsko rozbiera:( Dziewczyny, poradzcie co mam zrobić z tymi smsami od nie wiem jego czy jej? , teraz są wysyłane z komputera. Stek wyzwisk i zebym im dała spokój. Kiedy ja nie rozumiem o co chodzi, nie piszę, nie dzwonie, prawie już zapomniałam. Dziś znowu w nocy dostałam 3 smsy . Kiedy rano przeczytałam ,wściekłam się i odpisałam, żeby mi dali święty spokój. Nie wiem, jak powinnam się zachowywać w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piatek trzynastego. Mam nadzieję że nie będie to dla nikogo feralny dzień. No kolendę wczoraj odawliłam, księżulek przyszedł młody i bardzo fajny. Pośmiałam się z nim trochę i dałam mu słowo że w niedzielę przyjde na mszę, chyba nie mam wyjścia. Na to konto dostałam dwa obrazki. Glamur radzę ci pomyśleć o zmianie numeru telefonu, może nawet i domowego. Musisz się od tego odciąć raz na zawsze. Mirindo nr dostałam, juz jesteś wpisana do moich kontaktów, może kiedys pogadamy sobie na gg. Diarro jak to się skończy z tym remontem powinnaś wziąć z dwa dni urlopu i sie pobyczyć w domku. Majeczko ile godzin tygodniowo uczysz się języka ? Bea pisz kochana dalej co tam jesz może w końcu spróbuję. Na razie nawet gimnastykę zarzuciłam, mam chandrę coraz większą. Flow ja też chyba dzisiaj rozbiore choinkę, bo juz mi działą na nerwy. A w ksiegowości rzeczywiście zaczyna się teraz koszmarny okres, wiem cos o tym. Trzymajcie się, miłego dnia, mimo tej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny, o to chodzi, ze nie moge zmienić nr telefonu, bo to jednocześnie nr służbowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur... no to masz rzeczywiście wkurzającą sytuację..., proponuję Ci żebyś nie czytała od nich żadnych wiadomości i całkowicie ignorowała ich próby dokuczenia Ci. Chyba nie umieją sobie znaleźć jakiejś rozrywki i sie nudzą ze sobą więc liczą na \"numerki\" z Twojej strony, \"biedaczki\"! - nie daj im tej satysfakcji Na "branie" przez choróbsko pokrój sobie cytrynę na plasterki i ssij każdy kawałek co godzinę i herbatka z malinką. Peny, jeżeli chodzi o kurs to mam 2 x w tygodniu po 1,5 godziny, a sama... no cóż jak mam narów to siedzę i \"wpałczam\" jak mówi mój syncio, a jak nie mam..... to nie:D. Peny, nie daj się złemu samopoczuciu...byle do wiosny:D idź z pieskiem na spacer i pooddychaj przeponką🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ,hej to znowu ja. dzisiaj serwuje: 8.30 jabłko 9.30 płatki owsiano-żytnie + kefir 0% 14.00 Pierś z kurczaka + fasolka szparagowa na parze + surówka z kap.pekinskiej+ogórka+pomidor+por+oliwa z oliwek 18.00 resztka surówki z obiadu +tuńczyk ( zamiast tuńczyka chciałam dodać żółty ser ,ale ekspetr zaproponował tuńczyka albo kurczaka wedzonego, a że w domu byl tuńczyk to jest tuńczyk) Dzisiaj ide do lekarza to przy okazji się zważe i zobaczymy czy po 5 dniach są już jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - miałam taką samą sytuację i mój zakład pracy zmienił mi służbowy numer .To nie jest problem, a tak naprawdę to wiele osób tego tak naprawdę nie chce zrobić, bo im się nie chce zawiadamiać o zmianie nr-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam, chodzi o to, ze ten nr jest rozesłany po całej Polsce z ofertami programowymi. Więc to nie jest takie proste:( Wiadomo - piątek i 13!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - ja też przesyłam dla Ciebie 🌻😘:D obyś wytrwała przy dietce. A jak tam palące odwykające?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja🌻 wczoraj nie kupiłam paczki i jakoś przeżyłam :), ale dziś po tych ch.... smsach jak byłam z psiakiem na spacerze zaliczyłam kiosk i niestety ..... była kawa i był papierosek:( słaby mam charakter :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, to znowu ja. Włąśnie wróciłam od lekarza i wyobraźcie sobie,ze mam reke w gipsie.FANTASTYCZNIE prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy to 13 w piątek ale gips na łapce jest. Pisałam wam kiedyś że bardzo boli mnie lewa ręka otóż okazało sie że to zpalenie jakiegoś kłyczka zewnętrznego a tak pospolicie to choroba tenisisty ( to dziwne ale nie gram w tenisa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę w ogóle nie zwracać uwagi na datę - traktować ten dzień jak każdy inny. 🌻 Buziaczki dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea współczuję ręki, ale pociesz sie że to reka a nie noga i już ci będzie lepiej :D Glamur to nie masz wyjścia tylko musisz ignorować te smsy, kiedyś tej babie to się musi w końcu znudzić. Flow od czasu mojego wypadku samochodowego, kiedy to w dniu 13 w piatek najechał na moje auto TIR z przyczepą jakoś boję sie tego dnia i nic nie poradzę. Bea zapomniałam zapytać zważyłaś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj porobiło się Beatko:o niestety, paradoksalnie łokieć tenisisty należy również do chorób osób, które pracują w biurze. Moja koleżanka miała z tym ciągłe kłopoty... o oprócz gipsu robili jej jakąś blokadę (takie zastrzyki brrr), ja eż nie wierzę w 13 , ale parę lat tamu mieliśmy w pracy wlaśnie w 13 w piątek tragiczny wypadek - śmiertelny niestety, więc uważać nie zaszkodzi i tak jak Peny mam do tego dnia jakiś uraz. Glamur, tak czułam... z tym papierosem, no nic, nie łam się... zacznij od początku i nie daj się więcej sprowokować. Flow😘 Peny😘 Pa, lecę pichcić obiadek i trochę posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×