Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Japytam
a kogo prosic jesli chcilabym dowiedziec sie czy sa wolne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza ala3
szukaj pracowników w niebieskich koszulkach :D ano bedą w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
a jak sie ich nazywa?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
menagery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
do bum bum bum Wg mnie powinnaś powiedzieć kierownikowi, że chcesz zmienić restaurację...chyba, że to kierownik nie chce przedłużyć Ci umowy. Jeśli to pierwsze uwierz mi nikt nie będzie Ci robił problemów- to jest kwestia dogadania. Jeśli natomiast to drugie- to weź pod uwagę, że restauracje mają ze sobą kontakt..a w Maku nic się nie ukryje... Dla kierownika obdzwonić wszystkie restauracje to pestka, czy to w Krakowie czy poza nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
Japytam Jeszcze jedno W Gdańsku z tego co się orientuję to jest więcej licencji niż korporacji, zatem porównaj sobie warunki pracy i w jednym i drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cascada
do tomasje masz stare info, student zus płaci tak samo jak każdy, sama studiuje i nie mam z tego powodu zadnych zniżek jedynie pracując na zlecenie dostaje się wiecej niż na umowe o pracę, ale to wynika ze specyfiki zatrudnienia a nie z faktu, że się jest studentem w mc donalds pracowałam rok, na 1 roku studiów. zero znizek. zus jak u kazdego sie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak flałer z lajonelem
Bum bum bum: nie opłaca ci się nie przedłużać umowy, jeżeli masz zamiar dalej pracować w innej restauracji McDonald'a. Lepiej poprosić swojego kierownika o przeniesienie. Masz zachowaną ciągłość pracy i nie masz już okresu próbnego (od razu wyższa stawka). Między restauracjami korporacyjnymi zwykle nie ma z tym problemu. Znam ludzi, którzy przenosili się nawet między miastami, jedna osoba nawet na same wakacje zmieniła lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
a ja mam pytanie. jesli w ogloszeniu pisze,ze poszukuja ludzi do zmiany nocnej do prac porzadkowych to czym taka osoba mialaby sie zajmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak flałer z lajonelem
Japytam: zmiana nocna, czyli tzw. "nocniki" zajmują się czyszczeniem, sprzątaniem i przygotowywaniem restauracji do otwarcia. Jest to m.in. czyszczenie frytury, filtracja/wymiana oleju, czyszczenie grilli i tosterów, zmywanie wszystkich naczyń, czyszczenie dystrybutorów kawy, napojów i lodów/shakeów, mopowanie podłogi, sprzątanie stolików, łazienek, pranie ścierek i mopów, uzupełnianie zapasów półproduktów, opakowań itd itp... Może tego i sporo, ale za to panuje luźna atmosfera, leci muzyka i każdy pracuje w swoim tempie (choć to co jest do zrobienia musi być zrobione). Anna505: tempo w McDonaldzie zwykle jest, nie ukrywam, duże. Mało tego w firmie funkcjonują 4 tempa :) Gdy gości dużo nie ma zmiłuj, trzeba się uwijać. Jednak szybko się przyzwyczaja do tego i wszystko robi się bardzo automatycznie i bez jakiegoś dużego wysiłku. Wymaga to tylko odrobiny koordynacji (kooperacji i komunikacji też :P ). Dla mnie tempo im większe tym lepiej - czas mija o wiele szybciej. Najgorsze są właśnie przestoje np z rana, kiedy minuta za minutą się wleką jak żółwie :) Jeżeli jednak o tempo chodzi to nie jest jeszcze tak źle jak przy pracy z maszynami na linii produkcyjnej. W zeszłym roku pracowałem w zautomatyzowanej piekarni. Taśma jedzie i jej nie zatrzymasz. Jak się nie wyrabiasz cała linia stoi, a maszyny jak to maszyny... są szybkie :P Ja np miałem za zadanie pakować chleb do koszy w stosy w tempie do 80 1,5-kilogramowych bochenków na minutę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
A moglabys mi powedziec jeszcze jakie sa stawki podczas takich nocnych zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
tempo zbyt szybkie to pojęcie względne :-) Dla ludzi czekających na swoje zamówienie ciągle pracujemy zbyt wolno stawka nocna +20% do każdej przepracowanej godziny dodam, że godziny nocne liczą się od 23-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
A taka praca jest tez codzienna czy tylko w wyznaczone dni? Mi sie wydaje ,że normalnie powinno byc codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
a ogolnie to latwo sie dostac tam do pracy? czy maja jakies szczegolne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb2
Ja już czekam 8 dni na odpowiedź(na telefon). Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
Ja mam rozmowe jutro. Moglby ktos napisac jak taka rozmowa wyglada? O co pytaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crl
Do JaPytam: Z jakiego jestes miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
z gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
z gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crl
Do Japytam: To i tak masz dobrze, że tak szybko się dostałas, bo ja juz 9 dni czekam, jutro ide do kolejnych bo cos w kulki leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
Czy ja wiem czy dobrze? poszlam wczoraj cos zjesc i zagadalam do tego menagera i kazal przyjsc jutro na rozmowe bo jutro podobno przychodzi babka ktora sie tym zajmuje. Pewnie na odpowiedz tez bede musiala dlugo czekac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Hurra! A do mnie dzisiaj zadzwonili i jutro idę na rozmowę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
A ja jestem wlasnie po rozmowie i mam czekac do czwartku na odpowiedz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Szn-n
To jednak nie dają od razu odpowiedzi jak tu niektórzy pisali? A myślałam że to tylko formalność i już jutro dostane skierowanie na badania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japytam
dobrze by bylo ;p a z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvetttttaaa
czy zglaszajac sie do mc do pracy trzeba miec juz wyrobiona ksiazeczke? nie mam a chcialabym podjac sie tam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvetttttaaa
czy zglaszajac sie do mc do pracy trzeba miec juz wyrobiona ksiazeczke? nie mam a chcialabym podjac sie tam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
tak trzeba miec ksiazeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×