Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość sqnix
chyba managerów nie kierowników :-))kierownicy rst chyba nie maja po 1750zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
sqnisx mają mają i to kierownik.A siedzi ham na dupie i nic nie robi tylko lata i rozkazuje jakby jakimś Bogiem był,a jest nikim!!!!Manager ma około 1600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
Mysliscie,ze teraz beda przyjmowac od wrzesnia? Mi sie wydaje,ze po wakacjach duzo niepelnotletnich odchodzi i powinni teraz szukac ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
raziatkoo nie martw się oni tam co rusz przyjmują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
No ja mma nadzieje :D a o co pytaja na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
raziatkoo oj szczerze to już nie pamietam.Ale najbardziej interesuje ich czy się uczysz,bo dla nich liczy się dyspozycyjność.Najlepiej jak masz 100%.Ale problemów nie robią.Jak się uczysz np w co 2 wekkend to dają Ci wolne,ale później i tak zapierdzielasz zamiast 9 h to 12.Trzeba odrobić wolne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
a orientujesz sie ile mozna zarobic na 3/4 etatu ? da się wyżyć normalnie przy tej pensji ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
raziatko z tego co wiem od koleżanek z pracy które pracują na 3/4 etatu to mają od 900 zł do około 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
A ja właśnie słyszałam ,że około 1200zł jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
Rozitkoo ale to zależy od miasta i stawek początkowych.W jakim mieście zaczynasz pracę w maku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
w Gdańsku mam mieć niedługo rozmowę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
O a gdzie na dworcu w Głównym czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
na oliwie a czemu pytasz ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
Kierownik 1750? jakoś w to nie mogę uwierzyć, chyba ze dostaje jeszcze drugie tyle premii.. raziotkoo, w Oliwie, ale przy Hali czy na Obrońców? miałaś już rozmowę, kiedy zaczynasz? Czy ktoś idzie w Gdańsku na rozmowę w sprawię MGR'a? sobota, Hotel Oliwski 9:30 ? Jeśli nie, to chociaż trzymajcie za mnie kciuki, to będziecie mieli wypaśnego mgr'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Słuchajcie, jeżeli chcę pracować na 1/2 etatu w Mc'u to jak to jest z nadgodzinami? Mogę ich zrobić ile chcę np. akurat będę miała luźniejszy m-c na uczelni, to mogę zrobić normalnie cały etat 160h? Czy jest to jakoś ograniczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak Flałer z Lajonelem
Niezależnie jaki masz etat (1/4 1/2 czy cały) możesz wyrobić do 40h normalnie płatnych godzin ponad twój etat miesięcznie. Czyli zakładając np że miesiąc ma 5 pełnych tygodnii i pracujesz na 1/2 etatu to możesz wyrobić 100h swojego etatu + 40h normalnie płatnych nadgodzin. Po przekroczeniu tych godzin teoretycznie wchodzisz w płatne nadgodziny (dodatek 50% do stawki godzinowej), jednak kierownik mało kiedy pozwala na taką sytuację, chyba że jest faktycznie ciężka sytuacji z pracownikami. Ja przez 7 miesięcy jak w McD pracuję miałem tylko tak raz, kiedy na pół etatu wyrobiłem 145h i dostałem kasę za nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
W maku nie ma czegoś takiego jak 160h- cały etat. Jest matrix i w miesiącu jest do wyrobienia przykładowo 174 albo 168 i od tego liczone jest 1/2 czy 1/4etatu. Ogólnie rzecz biorąc 3/4 etatu plus owe wspomniane 40godzin to cały etat....stąd też różnice w wypłatach, bo jednemu personalna rozpisze grafik uwzględniający owe 40h a drugiemu nie (pomijając stawki zależne również od regionu w jakim się pracuje i mieszka oraz natężenia ruchu w restauracji, czytaj: sprzedaży) Co do awansu w 30lat...hmmm no..jakby na to nie patrzeć trzeba mieć dużo samozaparcia aby ciągle walczyć ;-) No i w rezultacie koło 50tki to może się już odechciać. Druga sprawa to kwesta tego, gdzie się pracuje i z jaką częstoliwością są otwierane restauracje. W większych miastach otwiera się ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
nadgodziny nie są brane pod uwagę..chyba, że personalna się pomyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
tajemniaca_lodowej_salaty rada ode mnie...pomyśl nad odpowiedzią na pytanie "co zrobisz, gdy Gość przyjdzie z reklamacją, np, że dostał zimną kanapkę" Mak bardzo duży nacisk daje na obsługę Gościa. no i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
ah..no i gdyby kierownik miał 1750zł to nie bardzo awans z asystenta by mu się opłacał. Kierownik nigdy nie siedzi..nawet jeśli siedzi to tylko wydaje się, że siedzi... Właściciel (licencji) może siedzieć, bo zapewne ma kierownika, który za niego wykona większość rzeczy. W Maku się nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Czyli jak napiszę, że chcę pracować na 1/2 etatu to później nie mogę zostać w pracy dłużej i więcej sobie zarobić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak flałer z lajonelem
Sita_22_Sz-n: możesz, ale tylko w ramach tych dodatkowych 40h, które nie zawsze są rozpisywane w grafiku (czasem trzeba się o nie upomnieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
Powiedzcie jakie moga zadawac pytanie na rozmowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olxaaa3
jak to wygoda z badaniami wstępnymi, podobno takie padania są wykonywane tylko raz w tygodniu, podobnie jak szkolenie BHP jest raz w tygodniu, czyli zanim sie zacznie tak normalnie pracować to minie jakieś 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Bez sensu, że nie można popracować dłużej wtedy kiedy mogłabym...:/ Dalej nie rozumiem o co chodzi z tymi 40h dodatkowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonty
40 h dodatkowe można zrobic dlatego, ze NIE SA ONE DODATKOWO PLATNE - NIE SA LICZONE JAKO NADGODZINY. A wiecej nie mozna zrobic dlatego bo wtedy by musieli tobie placic NADGODZINY, co im sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonty
NADGODZINY = PODSTAWOWA STAWKA + 50 % PODSTAWOWEJ SKLADKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
A no to już rozumiem. Jak pójdę na 1/2 etatu to muszę zrobić 80,5h m-cznie i mogę zrobić dodatkowe 40h, które są opłacone tak jak normalna godzina pracy czyli jakieś 8zł brutto, tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonty
Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×