Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość kiedy brałam novynette...
równiez przytyłam, nie obżerałam się, byłam na ścisłej diecie a z rozm 36/38 ledwie się mieściłam w 40. Wcale nie miałam większego apetytu, jak mówię byłam na diecie o waflach ryżowych i utyłam, więc proszę nie pleść głupot o tym że od tabsów sie nie tyje a od żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa123aa :((
pol roku temu odstawilam tabletki, bralam je jakies 8-9 miesiecy. przez ten czas w ogole nie ptrzylam, wazylam ciagle 52-55 kg a mam 174cm wzrostu, kiedy odstawilam tabletki tez nie zauwazylam zeby waga mi skoczyla.. niestety jakies 3 miesiace temu zaczelo sie.. nagle mam straszny papetyt, ciagle bym tylko jadla i jadla no i przytylam 10 kg ;/ czy mozliwe ze to po odstawieniu? slyszalam tez ze jak sie ma tarczyce to wlasnie jednym z objawow moze byc nagle tycie.. ;/ pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga281
ja biorę Yaśmin przytyłam 8 kg, wkurza mnie bo dużo nie jem, ani nie mam apetytu, jak się pozbyć tych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaonaola
Ja powiem wam tak, brałam tabletki 2 lata nie przytyłam ale za nic nie mogłam schudnąć. Cały czas byłam głodna. a przed oczami miałam niezdrowe jedzonko ;/. Odstawiłam tabletki a nagle mam ochotę na jogurty, a frytki poszły w niepamięć. Tabletki nie powodują tycia, ale jestem pewna że mają wpływ na apetyt do pewnego stopnia. Naprawdę trudno było mi utrzymać wagę! A teraz kg leca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holimka
To raczej jest zależne od naszego organizmu z tym tyciem, mnie nie ruszyły, nigdy nie miałam z tym problemów i po tabletkach także. Co prawda w tej chwili korzystam z plastrów, od zawsze chciałam plastry, ale mój pierwszy ginekolog jakoś uparł się na tabletki. Wiadomo, plastry trochę droższe, ale ostatnio za komplet w taniej aptece za grosze w łodzi dałam troche ponad 35pln. Mam natomiast znajomą, która korzysta z yazu i niestety przytyła ok. 5kg z tego co mówiła, ale po odstawieniu środków waga wraca znowu do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka21
czesc dziewczyny mam taki problem bo nie wiem jakie tabletki zatrzymuja wode w organizmie a ktore nie. slyszlam ze sa jakies tabletki ktore biorac przy antykoncepcji pomagaja zgobic nie kilogramy tylko wode w oranizmie ktora sie zebrala przez 5 lat brania tabletek. prosze pomozcie czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justnight
Ja jeszcze jakiś rok temu bylam szczupła, zawsze bardzo mało jadlam i nic sie w tej kwesti nie zmieniło .Od roku zaczełam brac tabsy i strasznie przytyłam ;( Nie widze innego powodu dla którego moglam tak bardzo przybrac na wadze. Więc nie piszcie głupot że sie tyje bo wzrasta apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1974
to prawda ja jem tak samo jak zawsze a w przeciągu trzech miesięcy przytyłam 6 kilogramów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 934848ndnc
a ja w ciagu roku przytylam 11 kg? :(( co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakawaka
ja od lipca 2010: najpierw brałam yasminelle, potem midiane a teraz koncze Yaz-kazdego po 2 opakowania. Zmienialam tak bo co? bo tyłam. z 48 kg przed akcją tabletki, przytyłam 10 kg (pół roku) załamana... a oraniczam jedzenie i jem zdrowo plus ruch... nie wiem czy w ogóle nie zrezygnować z tabletek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraF2512
Dziękuje wszystkim za namiary po jakich tabletkach anty.. się tyje :) bo bardzo bym chciała przybrać na wadze. Już 10 lat walczę z niedowagą,anoreksji nie mam a tak wyglądam ważę 43 kg. wygląd straszny !! :/ a jem normalnie . Mam nadzieje że po tych tabletkach przytyje właśnie umówiłam się z moim lekarzem Ginekologiem na wizytę :) Oby to pomogło :) ( mogę nawet przybrać 30 kg i płakać nie mam zamiaru tak jak co nie którzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraF2512
Dziękuje wszystkim za namiary po jakich tabletkach anty.. się tyje :) bo bardzo bym chciała przybrać na wadze. Już 10 lat walczę z niedowagą,anoreksji nie mam a tak wyglądam ważę 43 kg. wygląd straszny !! :/ a jem normalnie . Mam nadzieje że po tych tabletkach przytyje właśnie umówiłam się z moim lekarzem Ginekologiem na wizytę :) Oby to pomogło :) ( mogę nawet przybrać 30 kg i płakać nie mam zamiaru tak jak co nie którzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za namiary po jakich tabletkach anty.. się tyje :) bo bardzo bym chciała przybrać na wadze. Już 10 lat walczę z niedowagą,anoreksji nie mam a tak wyglądam ważę 43 kg. wygląd straszny !! :/ a jem normalnie . Mam nadzieje że po tych tabletkach przytyje właśnie umówiłam się z moim lekarzem Ginekologiem na wizytę :) Oby to pomogło :) ( mogę nawet przybrać 30 kg i płakać nie mam zamiaru tak jak co nie którzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata83
Jeśli chodzi tycie to na pewno nie polecam MERCILONu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata83
Ja też ostatnio przytyłam po MERCILON, więc nie polecam. Wróciłam do Microgynon, po którym miałam co prawda lekkie mdłości, ale wolę mieć mdłości niż sadło;) No i jest tani ok 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna417
Witam mam pytanko czy ktoś z was brał yasminelle? Nigdy nie brałam tabletek,po urodzeniu syna założyłam wkładke po czterech latach założyłam nastepna i było wszystko ok az do tej pory-musiałam wyciagnąc:( Tabletki biorę drugi miesiąc i czuje sie jakos dziwnie mam zawroty głowy bóle brzucha no i mdłości czy to jest normalne? Nie chciałabym też przytyc a mam wrażenie że tak sie zaczyna dziac. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eiri
Witam. Co do tabletek...brałam harmonet przez 5 lat. Myślałam, że nie przytyje ale waga coraz bardziej wzrastała. Z 54 kg zaczęłam ważyć 86 kg. Mój tryb życia się nie zmienił ani jadłospis. Mam refluks żołądka więc i tak nie mogę jeść rzeczy, które powodują tycie. Po pewnym czasie przerzuciłam się na sylvie 20 bo były tansze niz harmonet ale nic nie schudlan. Jeszcze na rowerze 2 godzinny dziennie, zamiast komunikacji miejskiej. Niestety nawet to nie spowodowało, że moja waga drgnęła. Obecnie biorę yasminelle i zaczynam widziec pierwsze rezultaty...moja waga spadla o 8 kg w dwa miesiące. Oczywiscie cwicze jak poprzednio...choc mysle nad calkowitym odstawieniem tabletek. Takie trucie sie nie jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li8
Po Yasminelle oprocz lekkiego spuchniecia, tam gdzie jest to porzadane ;) nie utylam w zasadzie w ogole. Moje kolezanki, ktore tez je stosowaly podobnie. Mysle, ze warto stosowac tabletki o jak najmniejszej zawartosci hormonow, porownywac sklady z tymi, ktore kiedys dobrze na nas dzialaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialip85
Cześć Barłam Yasminelle dobre 3 lata, bardzo łanie schudłam po tych tabletkach . W zasadzie to do wagi z przed ciąży. :) Od miesiąca juz nie biore tabletek i widac skutki ubocznie, prztyłam juz 5 kg ... a co najgorsza nie wiem jakim sposobem ... jadam normalnie .. nie opycham sie fast-fudami , ani słodyczmi ... wręcz przeciwnie , jadam same warzywa i trzymam się regularnych posiłków....a waga nadal rośni :( To niestety efekt zatrzymywania się wody w organiźmie... Yasminnela skutecznie ułatwiała jej pozbywanie się .. a teraz niestety trzeba sobie radzić w inny sposób....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek91
ja również brałam Dianę 35 i wszystko było w jak najlepszym porządku, nie przytyłam ani nie zauważyłam innych skutków ubocznych.. natomiast kiedy lekarz zmienił mi tabletki na regulon przytyłam, czułam się ociężała a co więcej stałam się mega nerwowa.. zastanawiam się nad odstawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaf
ja np. biorę cilest i wpłynęły na moją wagę! zawsze jadłam jak chciałam moja przemiana materia była spoko bardzo ją lubiłam:D a teraz jakieś 3kg do przodu ;/ także czas znaleźć inne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap
Cześć Wam mam do was pytanie nie planuje mieć więcej dzieci i dlatego stosuje Sylvie 20 tylko ze jak biorę te tabletki to nic nie mogę po nich przytyć a chciałabym bardzo bo jestem chuda i brzydko wyglądam i do tego mam bardzo mały biust ;( a chciałabym mieć większy Więc co mam zrobić zęby brać tabletki i przytyć ? proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagggaaa
Brałam przez 2 lata tabletki yazz i bylo wszytsko super oczywiscie na poczatku znaim organizm sie nie przystopsowal byly mdłosci itp. ale to przeszlo. Moja waga sie utrzymywała nie przytyłam a naet schudłam ze 2 kg . jednak ostatnio poprosilam swoja lekarz o zmiane tabletek poniewaz yazz byly dla mnie troche za drogie. Dostałam tabletki celis. w ciagu tygodnia przytyłam dwa kg. a nie jjem wcale wiecej. Boje sie, że bede dalej tyła porobia mi sie rozstepy itp. nie wiem co zorbic czy na miejscu odstawic tabletki i wrocic do poprzednich czy zaczekac jeszcze moze bedzie inny efekt tych nowych? PORADZCIE prosze. Z góry dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj noo
ktos z was bral sylvie 20? jak po nich reagowalyscie, czulyscie sie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahera
ciekawe ze w polsce tak broni sie tabletek hormonalnych. Owsze, czesto jest to jedyne wyjscie jesli kobieta ma ochote do woli korzystac z seksu, ale nie mozna zapisac jak duze skutki uboczne maja hormony przyjmowane doustnie!!!! potweirdzono spadek libido, wieksze zapotrzebowanie na sen, zatrzymanie wody w organizmie i zmniejszenie zdolnosci do wchlaniania tluszczu )organizm sadzi, ze jest w ciazy, dlatego zatrzymuje tyle tluszczu ile moze). To oczywiste ze hormony PRZYCZYNIAJA SIE DO TYCIA!!!!!! Pewnie, ze mozna po prostu mniej jesc, ALE TO NIE ZNACZY ZE TABLETKI NIE SA WINNE!!! SA!!!!!!! Polscy ginekolodzy przestancie traktowac je jako cudowny lek o bezpiecznym dzialaniu!!!! A WATROBA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda122
ja biore tabletki juz 4 miesiace i przytułam 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
ja wlasnie tyłam po tabletkach (nie jadłam wcale więcej!!!) wiec kupiłam plastry anty. Cycki urosły mi po nich jak balony, a dodam że miałam duże B, urosły prawie do D wiec dla mnie to już wymiona i nic ładnego. Do tego wzdęty brzuch, straszny cellulit mi się pojawił na całych udach i tyłku. Jedyny plus to ładna cera. Odstawiłam, na mnie tak dzialaja hormony ze tyję i nikt mi nie wmówi że nie. I ten cellulit, porazka... i nie wazne czy tabsy czy plastry, jedno i to samo gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordianka88
Po tabletkach się nie tyje!!! Owszem cellulit, nabrzmiałe piersi i odstający brzuch mogą być i są objawami zatrzymywania się wody w organizmie, ale nie odkładania tłuszczu. Jakbyś wiedziała jak reagować na zatrzymywanie się wody w organizmie, to dalej cieszyłabyś się tabletkami antykoncepcyjnymi i ładną figurą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve's3333333
Więc tak mam mały problem mam17 lat i właśnie pozbywam się tego świństwa . Ginekolog przepisał mi Oc-35 na trądzik , przytyłam nie wiem ile bo wole się nie ważyć , ale dużo ! I mam ciągłe migreny , plamy na skórze mi się pojawiły ciągłe łaknienie !Czy jak odstawie tabletki schudnę ? Jeszcze napomnę że dostałam cellulit w wieku 17 lat ! Co mam robić pomóżcie ..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała bywalyczni kaffeeee...;]
ja zanim zaszlam w ciążę to brałam cilest, jakiejś tragedii nie było.Potem urodziłam, karmiąłm 6 tygodni piersią i waga ładnie szła w doł mimo że dużo jadlam, potem założyłam implant nexplanon i się zaczęło... od lipca +10 kg mimo niejedznie slokiegfo,fastfoodów,diety i picia wody,robota przy dziekcu, robota w domu wieczorem ćwiczenia-nic a nic nie idziue w doł. nexplanon wyciągam i trudnio-pozostaja gumki,kalendarz i nadzieja że szybko nie pocznie sie, rodzeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×