Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fuksja

tylu zajebistych facetów na świecie!! Nie bójcie sie zrywać z draniami!!

Polecane posty

Gość barbóra
ale nie możesz myśleć że wszystkie są takie same.daj szanse tym normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
łatwo trafić na taką która nie doceni drugiego człowieka , niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie
Co za głupoty! W moim się zakochałam właśnie dlatego, że udawał fajnego faceta. Był dla mnie miły, potrafił dla mnie sporo zrobić. Nie dlatego, ze był przystojny, chamski czy bogaty. Tylko dlatego, ze myślałam, że jest taki kochany i troskliwy. Ale bajka się skończyła jak tylko zauważył, że mnie w sobie rozkochał. JA już nie ufam facetom. Potrafią kłamać i udawać. Nie potrafią pokazać jacy są naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie
No i gdzie Ci wspaniali faceci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, nie ma reguly. W wiekszosci przypadkow chcemy tego co bardziej nieosiagalne. Dran bedzie na Ciebie lał wiec wydaje sie byc niei do zdobycia. Draniami sa i faceci i baby, plec tu nei ma znaczenia. jest tez tak, ze w niektorych zwiazkach stajemy si edraniamii i nasza rola sie zmienia... ja juz wiem, ze jesli ktores z nas (j alabo t adruga osoba) w zwiazku jest draniem to nie jest to ZWIAZEK na czale zycie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważnepytanie
Hej. Co słychać?? Nie ma tu już nikogo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Mam chłopaka ale on mnie kłamie ciągle i wymówki znajduje ale go kocham i nie chce zrywać...I co robić????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Ja jestem w podobnej sytuacji trudno jest zerwać bo go kocham i nie chce zrywać ale co mam zrobić skoro on mnie kłamie i wymówki znajduje:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( POTRZEBUJE POMOCY bo juz nie wytrzymuje ciągle płakać mi sie chce:(:(:( to jest cholernie trudne.NIE WIEM CO ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zacznij
od normalnego pisania :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
O co ci chodzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mało minek dałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
acha o minki ci chodzi hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że już smutnej nie masz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Mam dalej :(:(:( i bede mieć bo nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź twarda
jak możesz sobie pozwolić na kłamstwa ?? raz pozwolisz to będzie w standardzie.... bądź stanowcza - powiedz, żę jeśli jeszcze to się zdarzy to odchodzisz !!! jak kocha to weźmie sobie do serca - jak nie kocha to znajdziesz porządnegoi !!! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Nie potrafie być stanowcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Wiecie jakie to trudne jeszcze w takim wieku jak ja jestem. Jak czasami chce zadzwonić to odżuca słuchawke:(:( Jak sie spotykam z nim to nie chce mi czegoś powiedzieć a ja widze po jego oczach ze coś ukrywa prtzedemną ja mu o wszysktim mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź twarda
więc : KTO MA MIĘKKIE SERCE, MUSI MIEĆ TWARDĄ DUPĘ.... jeśli chcesz tak żyć to Twoja sprawa - zawsze możesz to zmienić...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Jak mam to zmienić mam pokazać mu ze nie zalezy mi na nim mam olewać go????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Już sama nie wiem co robić:(:(:(:(:(:( Nie chce go stracić bo go kocham a on ze mną nie zerwie bo też mnie kocha ale kłamie mnie:(:(:(:( i juz nie wytzrymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź twarda
no ale jak się kogoś kocha to się nie okłamuje (bynajmniej nie tak co by się dowiedział hehe).... jak pozwolisz na początku (bo myślę żeś młoda) to będzie tak cały czas... twardo - powiedz mam dosyć - jak przyłapiesz to kara (najlepiej przestań spotykać się na jakiś czas, zabiegać, dzwonić) i nie daj się łatwo przeprosić - niech się stara - jak Cię kocha to nie odejdzie tylko postara się zmienić! jeśli przestanie się starać to znaczy że nie kocha !!! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Dzieki za pomoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
Dzieki za pomoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa1
zgadzam sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa1
zgadzam sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważnepytanie
Szkoda, że już żadna z nas tu nie zagląda. Było naprawdę miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! Ja zagladam tylko wtedy, gdy ktoś napisze ;) i wtedy odpisuję;) Witam serdecznie:) Mam malutko czasu właściwie, żeby wiecej coś tutaj popisać, ale wiadomo.. jak sie jest na Erasmusie to tyle sie dzieje, że na niewiele spraw nie zwiazanych z życiem tutaj jest czas;) Ale hcciałabym Wam moje drogie powiedzieć, że moje powiedzenie \"tylu zajebistych facetów na świecie!!\" coraz bardziej sie sprawdza!! :P Naprawdę \"NA ŚWIECIE\" :) Bo to tutaj na stypendium własnie poznalam wspaniałego Francuza, który jest po rpostu facetem z moich marzeń. Moja miesiąc a jest lepiej i lepiej choc i tak jak w niebie i wyżej chyba zajśc sie już nie da!! :D a on wciaz pokazuje, ze sie jednak da:) To wszystko co dla innych bylo niemozliwe, bez sensu, nierzozumiale, dla niego jest naturalne i robi to tak po prostu! DLA MNIE! I jakos to skubany wyczytuje chyba w moich oczach, bo jamu nci nei mowie :P No wec jestem szczesliwa jak cholera i przedlyzam wyjazd o pol roku :P Caluje mocnooo*** !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×