Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

no właśnie dl;atego ja też się wkurzam.... ja dostałam sama nie wiem dokładnie po co, mi lekarz powiedział że wiekszość kobiet ma problemy z owulacją więc nie zaszkodzi ją brać, skoro nie zachodzę w ciążę 8 cykli to tu może być problem... nie wiem co myśleć, a na dodatek te bolące sutki, aghrrrr, jak to @ to się wściekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
mniej nadzieje że nie dostaniesz chyba każda dziewczyna która sie stara ma jakieś objawy a tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki pojawia sie @ Wcześniej mi sie wydawało że to kwestia 3-4 miesiace i bedzie fasoleczka a tu nic . Elus a ty jakie miałaś badania robione moze lekarz nie zlecił mi wszystkich badań coraz bardziej mnie to wszystko denerwuje Do piatku biore luteine a potem zobaczymy czy bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam normalne i dopochwowe usg (stwierdził że wszystko super) cytologia i nic więcej... nic innego nie kazał robić tylko 3 miesiące łykać luteine.. sama już nie wiem, i też mnie to wszysko denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes? eheee, normalnie się uzależniłam chyba od tego forum, bo można o wszystkim pogadac, pozdr anaforka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Hej ja też miałam robioną cytologie i usg dopochwowe ale zbyt dużo nie powiedział bo był zły obraz z powodu napięcia czy cos takiego i powidział ze niechetnie miesiaczkuje zdarzały sie obślizgi z @ o 2 tygodnie a teraz zamiast @ miałam plamienia Elus ja chyba tez sie uzaleznilam chociaz ktos mnie rozumie A tak na marginesie to piwem ze moja siostra tez sie starala ale po pol roku bocian usiadł im na dachu nad sypialnia (maja fote na pamiatke) i po trzech tygodniach byly 2 kreseczki podobnie bylo z moja ciacia . A wczoraj latały bociany (uroki wioski) Dokładnie dwa nad moim domem moze tym razem mi cos przyniosom Chociż bym odpoczeła od pracy jejku jak szef by sie dowiedzial ze chce dziecko to by mnie zwolnil (sknera kazdy grosik dusi-masakra) a tak to wole postawic go przed faktem dokonanym PS a jak tam sutki nadal bola Ja dzisiaj kupilam po raz któryś testy ciążowe (czy one musza byc tak drogie ja średnio roie 2 w miesiacu to 25 zl ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforka ja kupuje w aptece superfarm testy po 5,99zł, ta apteka jest u mnie w centrum handlowym. no może się uda jak bociany latają u ciebie :D przygoń z jednego do mnie też, broń boże parkę :D w rodzinie mam bliźniaki :) wracając do tematu to widzisz, mi odrazu powiedział ze wszystko z narzadami ok, torbieli nie ma, nadżerki też nie, potem mówi do mnie tak: \" sprawdzmy czy jest owulacja\" i nie skomentował tego tylko kazał mi wykupić tą nieszczęsną luteine.. a co do bolących sutków to tak bolą dalej ale doszedł też bół piersi po bokach więc pewnie przyjdzie wstręciucha @ , a dziś 25dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no właśnie wczoraj byłam w tej aptece i kupiłam teścior na zaśke, i zapłaciłam tyle ile pisałam, mają ciągle promocje, obniżka z chyba 12.99 na 5.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
A u mnie tez ok 13 zl kosztuja tylko zdzieraja Elus moze polecialy w twoja strone u mnie w rodzinie nie ma bliźniaków takze moze one lecialy jednak do ciebie ?? Kurcze myslisz ze lekarz nie powiedzial mi o czyms przypominam sobie jak szukal jajnikiów ale powidzial ze w koncu cos znalazl moze jest cos nie tak i dlatego tyle badan mi kazal zrobic kurcze zaczynam sie bac Za dwa tygodnie bede miala komplet badan i 23 mam wizyte oby badania były wporządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus po ilu dniach dostałas @ jak przestałas brac luteine ja w piątek mam ostatni dzień i nie wim kiedy sie spodziewac na ulotce jest napisane ok 7 dni ? a na forum niektórzy piszą ze po 2 dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widisz anaforka... u mnie historia jest taka.... dostałam 14dnia cyklu tabletki przez 10dni, ale dwa miesiące nie zdążyłam wziąść nawet 10 dni bo 8 dnia juz miałam plamienie, dlatego też stwierdziłam że coś źle mi dobrał, dopiero w ostatnim cyklu miałam tak jak trzeba, dostałam @ 3 dni po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps dziś odczuwam symptomy zbliżającej się M @, a ja tak nie chceeeeeeeee! wyskoczyły mi pryszczoleeee i piersiiii mam jak balonyyyyy!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
kurcze to tak naprawde nie wiem kiedy sie spodziewac @ chciałam jechac w sobote do berlina i nie wiem czy cos planowac z urlopem na poiedziałek ( a w dodatku w 3 dc musze zrobic kolejne badania) Elus a ty kiedy masz wizyte u ginia moze popros go zeby ci dal skierowania na szczególowe badania ja tylko sie modle zeby mi nie dal skierowania na drożność jajników bo boje sie panicznie szpitali i jeszcze narkoza (moja siostra cioteczna z narkozy do dzis sie nie wybudzila i mam wstret ) Elus miej nadzieje nawet jeśli jesteś w ciazy masz objawy jakby miala przyjsc @ Tak na marginesie to od 2 dni mam straszny apetyt staram sie z nim radzic ale nie zawsze wychodzi też tak mialas ciekawa jestem jak przestane jutro brac luteine to zmniejszy mi sie apetyt? PS u mnie 25 dc jeszcze kilka dni i sie wszysto okaże narazie nie mam żadnych objawów zobaczymy jak odstawie luteine? Tak pragnę dzidziusia :(((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkas
hej dziewczynki:)jestem tu nowa właśnie przeczytałam wasze forum i chciałabym wam powiedzieć ze mam taki sam problem, tez sie staram o dzidzie juz ponad 2 lata:(i bez skutku, ale to jest mój pierwszy miesiąc na lekach biore bromka clo i teraz luteina całkiem dobrze przeszłam ta kuracje lekową, myślałam ze bedzie gorzej chociaz musze sie przyznać ze po clo miałam udezenia gorąca jak bym przechodziła mega menopauze no i strasznie włosy mi wychodziły:( boje sie i jestem ciekawa czy dostane @miałam robione wszystkie badania i HSG (drożność jajowodów)mój mąż robił sobie 2 razy badania nasienia i na szczescie mieści sie w normie.rok straciłam na duphastonie ktory w ogóle mi nie pomógł ile to ja nocy przepłakałam:(w końcu skierowano mnie do specjalisty ciesze sie bo cos sie zaczyna dziać jesli w ciagu 2 miesiecy nie zajde bede miała inseminacje to jest moja cała historja kurcze ale sie rozpisałam mam nadzieje ze was nie zanudziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej milkas dwa lata ja mam nadzieje że luteina mi pomoże w ciagu 3 miesiecy . A badania które robiłaś były wporządku ? Przeraza mnie myśl że jeszcze rok bym musiała czekac A gdzie bedziesz miala robiona inseminacje i do jakiego specjalisty chodzisz i jak sie tam dostac? Elus chyba wykrakałam zaczyna mnie pobolewac brzuch dzis 25 dc jutro ostatnie 2 tabletki :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Milkas, witamy :) No ja dziś 27 dzień cyklu, wątpie anaforko że to ciąża, u mnie rok starań i nic, ide do gin po @ lub jak jej nie będzie to na dniach :) niby zajście w ciążę jest takie proste zobaczcie, niektóre to wystarczy że się męskimi majtkami podetrą a myyy musimy walczyć z lekarzami, same z sobą i z wszystkim innym i z naszych starań nici, ehhhhhh żyyyccciiiieeeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus tak jest jak sie czegos bardzo pragnie ! Gdybys nie chciała to prawdopodobnie bez tych wszystkich badań i tabletek zaszłabys Gdybym wiedziala ze tak bedzie po co 4 lata bralam tabletki anty... a moze to przez nie niemoge teraz zajsc w ciaze . zElus mialas po luteinie mdłości rano i jakies dziwne zawroty nie sa mocne ale je odczuwam i to tak 2 dzień juz Dzisiaj sie juz zaczelam zastanawiac dlaczego dopiero teraz mie to wzieło Moja @ juz sie zbliza malymi kroczkami dzis odstawiam luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkas
Witam Was ponownie:)anafora pytasz czy mi te badania dobrze wyszły dzieki bogu tak chociaz ja mam nie regularne cykle ciagle brałam leki zeby dostać@ bez leków nie miałam:(powiedziano mi ze mam cykle bez owulacyjne mam troche podwyższona prolaktyne i niski progesteron dlatego jade teraz na prochach lekarz dał mi 2 miesiące żebyśmy sami spróbowali zrobić dzidziusia a jak nie to inseminacja :(robimy z mezem jak sie da nawet moze wam sie to wydać głupie ale trzymam nogi w górze przez 20 min po stosunku:)strasznie jestem ciekawa rezultatu po tych lekach ale czuje ze my jednac nie mamy szcześcia i sami nie mozemy zrobic dzidzie musi nam w tym pomóc trzecja osoba, ale wstyd:(lecze sie w Wawie na Karowej musiałam rok czekac zeby mnie państwowy lekarz (DEBIL)skierował do specjalisty bo juz sam rozłozył rece i nie wiedziała co dalej robić zła byłam jak nie wiem a nie chciałam juz zmieniać lekarz bo trzeba bardzo długo czekac na wizyte 4 miechy:(a na tym zadupiu mamy tylko 2 lekarzy mozliwych.NO I DLATEGO TRWAŁO TO AZ 2 LATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkas
dziewczyny powiedzie mi bo nigdzie nie moge zdobyć tej informacji czy luteine trzeba brac przed czy po posiłku? ja biorę 2 razy dziennie no ale niewiem czy mam przedtem co zjeść czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
milkas ja tez biore 2 razy i nawet przez mysl mi takie pytanie nie przeszło ale jak czytałam ulotke to nic nie pisało żeby brać naczczo przeważnie mówią lekarze o tym żeby brac naczczo lub w ulotce jest napisane ( ja biore po śniadaniu i po kolacji ) Milkas tak u nas traktuja pacjentów najchetniej lekarze przyjeli by 5 osób na dzien a pozostali tylko prywatnie ja mialam problem bo lekarz co miesiac mi kazal przychodzic a nie bylo juz miejsca (limit ) no ewentualnie mnie wcisnela wizyte musze zaklepac 2 miechy przed paranoja a jak @ mi akurat wypadnie to co? masakra Ale ciesz sie ze dostalas sie do odpowiedniego specjalisty mimo straconych lat Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale sie rozpisałyście :P Ja luteine brałam zawsze przed snem, bo inaczej by wydostawała się z środka, ja miałam dopochwowo przepisaną. A tak poza tematem dziś 30dzień cyklu, @ dalej nie ma, ale objawy chyba wskazują że sie pojawi, piszę chyba bo już sama nie wiem :D a testu nie robie bo to kolejny kopniak w zaadekkk, więc po co się stresować.. buziaki ogromne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Elus u mnie objawy wskazuja ze tez ze bedzie @ a u mnie 29 dc (3 dzień od odstawienia luteiny) jejku tak bym chciala zeby sie nie pojawil @ Mam doła moja koleżanka miala robione badanie i ma jeden jajowód nieczynny a drugi jej udrażniali jest załamana a ja juz trace nadzieje :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforka czemu odrazu takie myśli??? kurcze jak każda z nas by miała takie podejście jak Ty to tego forum by nie było, jesteśmy tu by wierzyć i mieć nadzieje, dajmy sobie trochę luzu, odpuśćmy te nerwy i nie wierćmy sobie dziury w brzuchu bo myśle że to bezsensu. Ja też staram się już długo ale dostrzegam że nie mam aż takiej presji, nie poddawajcie się dziewczyny i tyle bo kurcze każda z nas jest mloda i zawsze jest iskierka nadzieji.. Ps. ja dziś 31 dc i nie wiem co jest 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus masz racje koniec dołowania sie !!! Dzisiaj kupiłam testy owulacyjne (chyba ze nie beda potrzebne bo nie dostalam @) moze to coś pomoże Staram sie wykorzystywac wszystkie możliwe ścieżki żeby pojawiła sie upragniona fasoleczka . Chyba wyjade gdzies na weekend podładuje sie psychicznie i od nowego cyklu postarać się . Kiedyś myślałam że ciąża to "raz dwa" i jest małolaty raz pójdą do łóżka i są w ciąży a my tyle się staramy i nic:(((((((((((((((((((( Widocznie tak musi być .Tylko dlaczego właśnie ja dręczy mnie to strasznie . za pasem 30 dc juz sama nie wiem czy przyjdzie @ niby w podbrzuszu mnie raz na jakiś czas pobolewa czy zrobić test tylko najgorsze jest to jak pojawi sie 1 kreseczka i rozczarowanie:(((( od jutra biore sie w garść postaram sie nie myśleć tak o tym łatwo napewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc test zrobiony, dzis 33 dc i nic! Ani ciąży ani @....aghrrrrrrrrrrrrrrr! więc niech się mój organizm lepiej zdecyduje Kolejny cykl i kolejne starania wkrótce... A ty kochana też zrób test, widzisz ja też czekałam bo bałam się spojrzeć na test, ale trzeba być pełnym wiary, więc nie ma na co czekać :) czekam na wyniki i 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus tylko ja sie boje rozczarowania ale jutro zrobie test z samego rana szkoda ze tobie sie nie udało Elus to chyba przez nasza psychike nie chce przyjśś @ a kazdy zwala na nieregularne cykle .Ja wcześniej miałam regularne cykle 31 dniowe jak w zegarku a jak zaczeliśmy sie starac to nawet spóźniał sie 2 tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem bo wcześniej jak brałam luteine to bylo ok, to jest pierwszy cykl bez więc nie wiem co jest grane, wcześniej w miare rugulalne... anaforka czy zrobisz teraz czy nie zrobisz to bedzie rozczarowanie albo @ albo wynikiem testu, więc lepiej się za długo nie nakręcać, ja wczoraj sprawdziłam i wyszło że jedna kreska ale staram się o tym nie myśleć.. idę dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus zrobie test jutro z porannego moczu bedzie wiarygodniejszy (tak mi sie wydaje )elus moja siostra jak zrobiła test bo spóźniał jej się @ był negatywny po trzech dniach potorzyła i były dwie kreseczki być może za szybko pierwszy zrobiła . Elus czy to już nie ma znaczenia czy teraz zrobie czy rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby powinno się robić rano ale ja zrobiłam w południe.. czytałam dziś na forum że testy często kłamia i ciążę widzą dopiero ok 2 tyg po spodziewanej miesiączce... więc lepiej jak dalej będzie się spóźniac zrobić kolejny test jakoś za tydzień lub dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus dało mi to wielką nadzieje poczytałam i rzeczywiście to jeszcze nic nie znaczy to 5 dzień jak nie biore luteiny wiec jak po niedzieli nie pojawi sie @ to pójde na bete A ja dziś mam fatalny dzień mam nudności od południa ale przeszło i teraz znowu te nudności a na dodatek strasznie boli mnie głowa kweke wypiłam inic nie wiem czy na zmiane pogody strasznie jest duszno a może to fasoleczka ( czy raczej urojenie) Mam straszny apetyt dzisiaj ? Nie wiem co mam myśleć. W południe zrobiłam test i co NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedna krecha:((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×