Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A \"Laboratorium Dextera\", to jeden z moich \"ulubieńszych\" kreskówek - Boże, jak ja kocham całą tą rodzinę Dexterów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek twardowski na księżycu? wow, to mają tam sieć?? a mój lesio, mój lesio!!!! już mi się nie chce komentować, przelecę szybko do końca i idę spać, bo wcześnie wstałam strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzesz kurwa nie było mnie godzinkę a wy Tyle napisałyście posprzątałam łazienkę i sypialnie jeszcze kuchnia, salon i mały pokój już ledwo zipię zimna płyta to przekąski na zimno będą koreczki różnej maści, sałatka, kanapki, takie tam pierdoły na 14 osób zabije się chyba taki ciekawy dzień a ja muszę sprzątać i żarło przygotowywać relacja z odsysania będzie ale sie przesunie w czasie pójdę tylko nie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko zauważyć ,że ja też Twojej fotki nie mam Halinka a adres przeciaż masz :-) jedną ręką trzymam słuchawkę stacjonarnego tel., druga pisze sms-a na komórce a jeszcze w międzyczasie tlen co moment sprawdzam bo tak Halinke chcę zobaczyć - szczególnie te niebieskie oczęta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka a na której stronie wyczytałaś to o tym psie? bo wiesz ,my już tu doszłyśmy do tego ,że nie zawsze coś znaczy to co myślisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Halina, sama powiedziałaś, że Cię nie znałyśmy z \"tej strony\", więc skąd mogłyśmy wiedzieć, że takie stwierdzenie Cię urazi. Tym bardziej, że Cat napisała, że to Jej miał lizać - czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toteż właśnie napisałam wyżej, że tej mojej cechy się wstydzę, nie będę nic nikomu wytykać, po prostu niekoniecznie lubię, jak ktoś używa tej konstrukcji słownej w zdaniu, w którym występuję ja, bo przecież nie uważam, że Cathea chciała celowo zrobić mi przykrość. idę na stronę, żeby tu nie bruździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło, god, jestem lekko zdezorientowana... no i czy to jest naprawde powod, zeby sie obrazac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, pewnie trzeba by mi jakąś głębsza analizę psychologiczno-psychiatryczą zrobić, ale myślę, że wykazałaby, że to jednak jest powód... oł... god... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka , wszystkie tu czekałyśmy ... wracaj i się nie gniewaj... ja też wszystko biorę do siebie i też tego się wstydzę, ale jak nawet tu ktoś coś mi mówi to po prostu wyjaśniam , że myślę inaczej i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie moje zdanie w tym temacie, tak jak Wy na pewno, tak i ja nie chcę sobie psuć weekendu Rybko - trochę cieżko wyjaśnić, że myślę inaczej w takiej sytuacji, no ale myślę zamykam temat. to znaczy zamykam z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z krótkiego zebrania :) nie obrażać się, bo nie ma o co. tzn. dla mnie nie ma, bo ja do siebie znowuż nie biorę niczego :D zdjęcia są czy nie ma? lecę na pocztę sprawdzić. i chyba po czekoladę do sklepu podrepczę, a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku - czekolada łagodzi napiętą atmosferę poczęstuj mnie jak wrócisz o ile to będzie czeklada z orzechami - takimi dużymi bo taką naprawde lubie :-) ja ze swojej strony dorzucam galaretki w czekoladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem już czekoladę. gdzie wszystkie? wracać mi tu, bo ja z wami dziś tylko do 16, a potem (ze względu na koleżankę i napięty weekendowy grafik) dopiero w niedzielę pod wieczór tu wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Myszorku , jade po alkohol, moze sobie nawet po powrocie dziabne drineczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - pomóż zapominalskiej koleżance - Ty nie masz w tym tygodniu rocznicy ??? Bo mi ta Twoja rocznica po głowie kołacze i kołacze. Halinka - ja się zgłaszam jako chętna po zdjęcia, bo swoje Ci już wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu - a ja już czekam na tą Twoją rocznicę i czekam. Uważam, że rocznice są fajne, ale takie \"właściwe\" rocznice, jak ślubu. Bo np. śmieszą mnie rocznice pierwszego pocałunku, pierwszego uścisku rąk - no owszem to pewnie szalenie romantyczne było, ale kto by spamiętał ??? Ja nawet nie znam daty naszego (tzn. mojego i ukochanego) pierwszego spotkania, mamy tylko pewien okres w czasie ustalony, kiedy to było, ale dokładnej daty żadne z nas nie pamięta. A tak myślę, że rocznica ślubu, to każdy datę pamięta :-) i jest godna uczczenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ja składam zamówienie na zdjęcie moja już masz :-) ja Laurka dorzucę Ci trochę \"zimnej płyty\" i góre winka wolisz białe czy czerwone dla reszty też wystarczy bo wykupiłam wczoraj pół makro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×