Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jak któraś męża chce się pozbyć to przyjmę chętnie od przybytku głowa nie boli tylko wajcha musi być sprawna (jeszcze nie doczytałam czemu się wymieniacie) Nie mam zdjęcia od Halinki 😭 Proszę Cię Halika prześlij i mnie to nowe wcielenie :-D Mam od Śmiałej - thx 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia, nowego wcielenia nie ma nikt, bo jeszcze się nie sfotografowałam :D:D a Śmiałej wysyłałam jeszcze to stare :D to może zmienimy topik na Swingersująca Koalicja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale Wam rzeczy po głowie chodzą z piątku ;-) Śmiała - ja też dostałam zdjęcie - dziękuję bardzo 🌼 A czemu Myszor i Rybka się nie odzywają ?? Laurka, spryciula, uwagę teraz guzikami będzie odwracać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale Wam rzeczy po głowie chodzą z piątku ;-) Śmiała - ja też dostałam zdjęcie - dziękuję bardzo 🌼 A czemu Myszor i Rybka się nie odzywają ?? Laurka, spryciula, uwagę teraz guzikami będzie odwracać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udało mi się w końcu dostać co się stało pewnie ktoś z PiSu przeczytał że o wajchach i wymianach mężów gadamy i przekazał Ojcu Przełożonemu a ten nakazał zablokować naszą stronę jak to się jeszcze raz powtórzy to na pewno nas wykasują więc lojalnie Was ostrzegam żadnych świństewek a fuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach mnie obleciał nie wiedziałam że takie sankcje będziesz stosować a Ty z ramienia PiSu czy od Ojca przełożonego jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak coś czułam że masz chody najpierw podpuszczasz i z jajkami wyskakujesz a później eliminować chcesz :-D :-D :-D zajebiście zmęczona jestem, a muszę się dowiedzieć czy spółka w upadłości ma obowiązek w swej nazwie dodawać \"w upadłości\" czy nie ma bo ponoć nie ma takiego przepisu? ale Ty przecież prawo studiujesz czy mogła byś udzielić porady koleżance z kafe ? 🌼 dla pani Mecenas :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w wawie mieszkałam i office depot był w upadłości to miał to w nazwie :D tyle wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka spółka, znaczy się rodzaj i w jakiej sytuacji (to jest pytanie z kapecu, a ja generalnie powinnam być w tym obcykana :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że niektóre mają bo ja też się z kilkoma spotkałam w jednej było to nawet bliskie spotkanie bo tam pracuje :-D ale czy obowiązek umieszczania tej informacji jest?? nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złota Halinko 👄 spółka z o.o. ogłosiła upadłość 1 września tego roku no i syndyk masy nie chce używać w obrocie \"w upadłości\" a ja nie wiem czy może nie chcieć? w Urzędzie Skarbowym jest zgłoszone firma XXXXX sp. z o.o. w upadłości a On chce pieczątki, faktury, dokumenty - obracać :-D wszystkim bez tego \"w upadłości\" i nie wiem czy tak może namieszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia, jak znajdę wyraźny przepis, to Ci dam znać, jak nie znajdę, to walnę tu elaborat, dlaczego ja uważam, że powinno być zaznaczane, że jest w upadłości. Wolisz tu, czy na mejla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety, czytam was caly czas i bardzo mi sie podoba wasz topik, zaluje, ze nie moge sie tak czesto wpisywac. fajnie tu macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×