Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

aż sprawdzę :D Myszorku, z tym VAT-em to ja nie wiem, chociaż od miesiąca mam prawo podatkowe :D do VAT-u jeszcze nie doszliśmy, ale mogę Ci poopowiadać o obowiązku podatkowym i zobowiązaniach podatkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, przy piątku w mordę gdzieś polazły. skandal. proszę o odp. odnośnie vatu. i wody świętej też. 4-dniowy weeknd, hip hip hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaachaaaa ja myślałam, że jak ksiądz chodzi to ze swoim sprzętem, i wodą, i tą miotełką do święcenia :D człowiek uczy się całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
a ta woda to nie śmierdzi? Tyle czasu w słoiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty, często nawet kropidła nie ma :D pamiętam jak kiedyś jeszcze w bloku, to pół klatki sobie pożyczało kropidło przy kolędzie, bo nikt nie miał :D wtedy posłaniec z kropidłem wyprzedzał księdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś ciekawska pomarańczka :D śmierdzi czy nie, świętej się pewnie nie wylewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, tylko ja się obawiam, że bym nic nie widziała w Twoich, skoro możesz chodzić bez :D ja nie mogę :D tzn. mogę, ale wtedy dzieją się dziwne rzeczy, np. podaję sobie telefon z ręki lewej do ręki prawej i nie trafiam i telefon spada :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mój nos poszła na jakieś spotkanie z jakimś nudziarzem :D albo na kawę :D dalej się gibię dochodzę do wniosku, że to nieprzyzwoite tak od rana ciężko pracowaći tak dużo pisać jakiejś głupiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ale fajną płytę sobie wylosowałam do pogibania, Kult, Lombard z Ostrowską, Republika, same starocie, chyba nawet Zdzisia Sośnicka tu jest na końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, limit spotkań z nudziarzami, mam już wyrobiony w tym tygodniu, więc nigdzie nie łażę ;-) Niestety - muszę PRACOWAĆ - to straszne, tym bardziej, wiedząc, że Wy tu jesteście. Dlatego nawet Was nie podczytuję, net wyłączony, musze na pracy się koncentrować 😠 Witam wszystkie te Dziewczynki, których nie wiziałam rano 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja macham nogami przy RMFie. krótkie mam to sobie mogę machnąć :D teraz śpiewa niejaki maroon czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×