Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cześć Rybka :-) Stokrotko, dziękuję za zdjęcia - dotarły wszystkie 4. Na zdjęciu z córką (bo to chyba Twoja córka) - ślicznie wyglądasz. Wg mnie seksownie :-) Oglądałyście wczoraj \"Gotowe na wszystko\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołchy 🖐️ miałam dziś sen normalnie jak melodramat, później opiszę, bo najpierw muszę wypić kawę. przez te wczorajsze mleczka wstałam głodna dziko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka :-D Rzadko mamy okazję być w tym samym czasie na kafe, więc się cieszę, że Cię dzisiaj \"złapałam\". To nie wiesz, kobietko, że im więcej zjesz na wieczór, tym bardziej wstajesz głodna rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kropcia 🌼 ;) No właśnie wiem :D ale Myszorek wczoraj wieczorem jadła jakieś Kindery i od słowa do słowa ja poszłam po mleczko :D a raczej po mleczka :D dziś więc muszę sobie ograniczenia wprowadzić poważne :D postanowiłam, że dziś napiszę co najmniej 2 rozdziały, ale już mi się nie chce, a nawet nie zaczęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka :-) sorka za zniknięcie wczoraj - siły wyższe :-) Jak masz napisać dziś dwa rozdziały to zaczynaj już:-) masz dużo czasu i wsparcie z naszej strony ;-) będzie się łatwiej pisało :-) Kropeczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, dziołcho 😘 no przecież wiesz, że Myszorek nie lubi dzieci :D to je zjada :D jak jakaś Baba Jaga, odpuść Boże grzechu :D (tzn. mi odpuść :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ty cholero widzę, że podlądasz na tlenie :D :D jezdem. trochę śpiąca :D rozstałyśmy się o północy, zanim się położyłam i tv pooglądałam (takie fajne teledyski na vivie były :D ).. wczoraj jadłam kindera, no przecież pisałam że taki jedwabisty :D ale tego Kropkowego, bo Laurkowego nie było. muszę kawy się napić. i zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać Rybko, tak w piżamie mam zaczynać? Może chociaż majtki bym założyła, czy nie? Może jak będzie przewiewnie, to będę miała trzeźwy umysł? W ogóle zimno tu u mnie, ja mam najzimniejszy pokój w całym domu, rodzice to mnie jednak chyba nie kochają, że mi taki dali :D no i coś zjeść muszę też, no i jeszcze muszę Wam ten mój sen opisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to Ty jeszcze nie ubrana? .... chyba już zapomniałam jak to było ileś tam lat temu :-) ale skoro Ci tak wygodnie to sobie odpuść ubranko :-) wiesz już o czym będziesz pisać czy będziesz dopiero tworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Znad kanapkiZchlebaZeŚliwkąIfiliżankiKawy] jak to jest Halinka, skarbie, że od rańca zamiast o swojej to o mojej lufie myślisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodnie to mi, owszem, jest, ale, kurwix, zimno :D więc się chyba ubiorę :D pisać będę ze studiów europejskich pracę dyplomową (napiszę ją szybciej, niż magisterską :D ) o ochronie wartswy ozonowej w pr. międzynarodowym, pr. UE i pr. polskim - bardzo przyjemny temacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, bo niepokoję się, czy Twoja dotarła już ode mnie do Ciebie :D 60 sek, wrrrr, chyba się przerzucę na pomarańczkę, bo na pomarańczki 60 sek nie działa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno Ci Halinka bo za wolno piszesz :-) Laurka czas jest względny - dla mnie to już 9.30 :-) a dzień już trwa 3 godziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sto 🖐️ już zrobiłam sobie śniadanko, rozgrzeję się za chwileczkę ;) Rybka, ja Cię naprawdę podziwiam z tym wstawaniem, ja jak dwa dni pod rząd muszę wstać o 7, to chodzę nieprzytomna :D ale u mnie to chyba wynika z tego, że za późno się kładę, a na dodatek jeszcze rozmyślam przed snem :D napisałabym, że rozmyślam o dupie Maryni, ale nie napiszę, bo jeszcze sobie coś pomyślicie, a to wcale tak nie jest :D więc o niebieskich migdałach rozmyślam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) alez sie nie wyspalam!! rybka dzieki za slowa otuchy, jak sobie pomysle, ze z gnojem bede sie musiala uzerac to mi sie slabo robi, sprawa jest niby banalna, prawo pracy w tym zakresie niby mocno chroni pracownika ale ja z sadami do czynienia nie mialam nigdy!!! i ja taka jakas lekliwa wogole jestem:) chyba mnie cos przestraszylo smiertelnie w dziecinstwie;) tez do pracy nie ide, za to mam zamiar na zakupki ale sprawdzalam stan srodkow i cholera jeszcze nie wplynely, no to co to za zakupy, ja sie pytam, jak nic kupic nie mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - mając sprawę w sądzie pracy nie musisz się niczego bać, spoko naprawdę :-) Halinka - dla mnie to normalka taka pobudka, za to jak do stolicy samochodem jadę i muszę o 4 wstać - to dopier ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, a powiedz mi czy ty w koncu sie po sadach z pracodawca ciagalas czy nie Rybka, a do cibie sie o rade zwroce a jakze skoro taka oblatana jestes:), musze sie przygotowac na wszystkie fronty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie ciągałam to była moja pierwsza praca, byłam młoda i głupia i wydawało mi się, że skoro żaden z pracowników nie ciąga to i ja nie muszę :D pracowałam tam w latach 2001-2002 (niecałe 2 lata) i za ten okres nie mam odprowadzonej ani jednej składki - zresztą jak wszyscy pracownicy. Tamten pracodawca był okropnie zadłużony i w Zusie, i w US..były to kwoty o dzisiejszej warości mieszkania w wawie ;) ale że studia, pierwsza praca, to siedziałam i łapałam doświadczenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie obiło mi się o uszy, że od styczniapodobno ma być 22% Vat - a nie jak teraz 7% - na chałupy. ja się nie znam. ale to na 100% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz w tych słoikach?? wodę święconą ? :D a skąd? i po co ? czego to ludzie w domu nie trzymają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×