Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

boze opowiem wam co mnie trapi ( w zolnierskim skr.) kurcze pracuje od 2 lat dla jednego oszoloma, oszolom z niego jakich malo, sympatyczny zreszta ale moim zdaniem ufac nie warto, jakis czas temu tknelo mnie przeczucie i poszlam sobie do zusu zeby dowiedziec sie czy oszolom raczyl za mnie skladki odprowadzic i okazalo sie ze nie:( mial to wyjasnic i niby to zrobil ale bylam tam znowu tydzien temu i od dwoch lat ani widu ani slychu, zalamka totalna bo nie mam ochoty wdawac sie w konflikt z pracodawca, szarpac sie po sadach itp, itd. ale jak sie okaze, ze oszust to bede musiala a walecznosci we mnie tyle co kot naplakal kurde zamiast ptakow jakiegos przechadzajacego sie panan tu wpuscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telegraficznym chyba :D a nie żołnierskim :D ehh, jeden z moich pracodawców też za mnie skłądek nie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaAurka
szczałeczka dziewczynki, ale naklepałyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, jakaś Ty łanna :D niestety muszę robić kombinacje, bo na interii mi się fotki nie otwierają, więc wysyłam, przesyłam na inne konta i dopiero otwieram. Nie pogniewasz się, jak Ci się wyślę jutro? Bo mam coś dziś do roboty jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich info ??? o czym mowisz? :o potrzebuje tylko nick na ktory masz tlen zalozony (czyli adres maila tlenowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest nasz etatowy otwieracz, czyli Myszorek ?? Laurka - to Ty ocy malujesz, dla tego \"małego łobuza\", co ma zaraz przyjść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem też :-) a dziś piąteczek i myszorek pewnie od rana świętuje zaczynający się weekend:-) mój synek już lepiej się czuje ,ale niestety zdrowy nie jest :-( Śmiała - jak masz problem z pracodawcą trzeba skontaktować się z Inspekcją pracy - oni robią kontrolę nie mówią nawet,że o ciebie chodzi... jeśli będzie sprawa w sądzie pracy to dostajesz prawnika z urzędu i nie płacisz za sprawę. Jak będziesz chciała pomocy w tej kwestii pisz do mnie :-) miłego dzionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×