Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rybka, ja już w domciu jestem, wykład miałam dziś jeden, ćwiczenia odwołane, seminarium odwołane, to i z angielskiego sobie uciekłam, bo co będę siedzieć, jak ja angielski umiem :D:D:D a tak mi się zrobiło zimno w pociągu, że siok, dobrze, że wzięłam cieplejsze buty, to wyciągnęłam je z plecaka i zmieniłam, bo myślałam, że to już stadium odmrożenia i mi odpadną stopy :-o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i dziękuję za zdjęcia Stokrotki, dostałam chyba w tej sprawie z 7 mejli :D wczuwacie się, babki, wczuwacie :D mignęła gdzieś tu Walnięta-Inspektor Gadżet - szczałka ---> 🖐️ i Śmiała też - szczałka ---> 🖐️ Rybka, łer ar ju, oddałaś klawiaturę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i dziękuję za zdjęcia Stokrotki, dostałam chyba w tej sprawie z 7 mejli :D wczuwacie się, babki, wczuwacie :D mignęła gdzieś tu Walnięta-Inspektor Gadżet - szczałka ---> 🖐️ i Śmiała też - szczałka ---> 🖐️ Rybka, łer ar ju, oddałaś klawiaturę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i dziękuję za zdjęcia Stokrotki, dostałam chyba w tej sprawie z 7 mejli :D wczuwacie się, babki, wczuwacie :D mignęła gdzieś tu Walnięta-Inspektor Gadżet - szczałka ---> 🖐️ i Śmiała też - szczałka ---> 🖐️ Rybka, łer ar ju, oddałaś klawiaturę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa no i jeszcze muszę serdecznie podziękować Myszorkowi i Laurce za wszelkie pomoce naukowe mi udostępnione 😘 jeszcze ich, co prawda, nie przeglądałam, wolałam Was przejrzeć, ale co się odwlecze, to nie uciecze, niestety! 😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oddałam, ale mój mały synek jest chory. Ma okropną chrypę i ogólnie płaczliwy dziś jest. Chyba mi wybaczysz,że jest dla mnie najważniejszy na świecie :-) Kiedy jestem smutan potrafi podejś i powiedzieć: Nie martw się mamusiu i tak jesteś moją królewną a ja Twoim dzielnym rycerzem ... Dla niego rzucam wszysko nawet klawiaturę :-) Masz już zdjęcie w nowej fryzurce? Strasznie ciekawa jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że wybaczę ;) zapakuj go do łóżka, żeby się z tego coś gorszego (odpukać) nie zrobiło, bo przy tej pogodzie to maluchy mogą się nieźle rozłożyć. Ja się rozkładam znowu, a już nie jestem maluch (przynajmniej nie metryką, ale wzrostem - owszem :D ). Wczoraj okropnie spadło ciśnienie, przywlokło deszcz, a mi koszmarny ból głowy - o 21 zapakowałam się do łóżka, a moja współokatorka poszła na salsę 😭 ja też chciałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , chyba się jednak minęłyśmy :-) ale co tam net cierpliwy jest możemy pogadać rozciągając rozmowe na wiele godzin :-)raz ja cos powiem raz Ty choćby raz na pół godziny lub dnia lub tygodnia :-) czekam na gotowe na wszystko :-) kto ogląda ze mną? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam dylemat - zaryzykować otwarcie tlenu czy pogadać tu z Tobą - w sumie komp sypie mi się i tak kiedy chce, zostaję tu i próbuje ten tlen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie próbuj się stąd wysypywać :D mejl nie zając, wysłałam Ci go już na zawsze, a nie na kwadrans :D ja nie oglądam gotowych, bo, jak już wspomniałam, nie oglądałam od 1 odcinka, to teraz już się nie wciągnę, ech, pozostaje mi siedzenie przy kompie, może pogram w kosmiczne strzelanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubisz seriali? ja też nie oglądałam od pierwszego odcinka :-) ale seriale mają to do siebie ,że orientujesz się mniej więcej po obejrzeniu dwóch, trzech odcinków :-) Zresztą możemy sobie gadać =jak każda kobietka mam podzielną uwage :-) Ja ogladam , Ty strzelasz a w między czasie ja uspokajam i tulę syneczka, Ty trafiasz , ja odpisuję CI na maila Ty szukasz kolejnego celu i oczywiście coś tam możemy omówić :-) a co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty, seriale lubię :D nie mogę się odzwyczaić od tego Ryśka, chociaż bardzo bym chciała, ale zawsze o tej porze jestem w domu i zawsze o tej porze nie mam co robić, a bez tv jest tak cicho, więc włączam i znowu oglądam te flaki :D ale coś się zaczyna dziać, bo Knorr zdradza, a ta żona/konkubina syna Knorra leżała przez ostatni odcinek naćpana - ani jednej kwestii jej nie przewidzieli na ten odcinek :D a Rysio się dziwił, czy to możliwe, że w tym wieku Bożenka ma już okres :D ach, ten Rysio 😘 Oczywiście oglądam Modę :D ale to już bardziej z przyzwyczajenia Możemy sobie, Rybko, tak gadać z doskoku, efkors, dopóki tylko nie padnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! mam kinder pingui (tego drugiego nie było), tyskie z sokiem, nimm 2 i pilota. czekamy na \"gotowe\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam 3 ptasie mleczka i chcę jeszcze, ale mam 16 schodów do pokonania w dół i potem te same 16 w górę, chyba mi się nie chce 😭 Myszorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz dobrze ciesz się póki możesz, mój synek zaczłą wymiotować , musiałm umyć podłogę :-( chyba nic z tego gadania :-( ale.... no cóż synek to synek - dla mnie największy skarb ;-) czasem patrzę i nie wierzę ,ze jest naprawde mój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama simplusa jest wnerwiająca. chyba zrezygnuję z ich usług! oł majn got, ten kinder jest taki..jedwabisty mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to, no jak to oczywiście, że jajka :D:D:D:D i to z niespodzianką :D:D:D może jakaś wajcha się trafi :D:D Rybka, rozgrzeszamy Cię i już nie trzymamy, zajmij się Rycerzykiem, a do nad przyjdź, jak już się uporasz ze wszystkim wiecie co, o tej porze bym dopiero dojeżdżała do siebie do domu :-o jednak cieszę się, że nie poszłam na ten angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisz,pisz gdzie żeś polazła ? :D po ptasie mleczko ? waniliowe ? ja też poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co straszysz? :D ja sama siedzę, nie czytałaś o moich schizach czy jak ?:D bez łuuuuuuuuuuuu!! proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×