Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

zmieniam płytkę zastopowało mnie z tą pracą :-o ale dzień jeszcze młody, może wydolę te dwa rozdziały dziś :D o depesze, muszę się pogibać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się Wasz topik
mogę tu zaglądać do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laureczko :D no jasne, że tęskni, sama widzisz, jak tu cicho, wszystkie płaczą w kącie :D jak dzieciaczki, co dziś opluły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznajcie się więc :D Laurko, to jest Myszorek, żona mojego kochanka :D Myszorku, to jest Laurka, która pluje z dziećmi za sofę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wytrzymałam, i musiałam tu zajrzeć :-) A widze, że Wy tu orbitujecie na wyższy poziom abstrakcji, fiu, fiu....kopytka, kochankowie, nogi sobie podajecie..... A ja kuźwa muszę rabotać 😠 😡 i nawet czasu coś zjeść nie mam, i zaraz z głodu padnę - serek wiejski tylko rano zjadłam. O rany zaraz biurko zeżrę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hłe, hłe, ładnie to tak ?? Pod pretekstem sprzątania o męża się wypytywać :-P No już, Laurka nie trzymaj nas w niepewności - pwiedz, czy mąż przystojny ?? ;-) Nie umarłam z głodu, dobrzy ludzie poratowali kisielem/kiślem wiśniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - skąd Myszor wie ??? Jakieś zdjęcia widziała, których my nie ?? No Laurka - tłumacz sie nam tu teraz :-P Laurka, \"na dywanik\" ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka makijaż robi i zaraz u Laurki będzie :-D żeby sobie Laurkowego chłopa wypozyczyć łooooo matko co tu się dzieje idę czytać wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×