Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Podoba się książka ?? Ja już sobie herbatę parzę, listę obecności podpisałam, zaczyna się nowy dzień pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że podoba, ja takie lubie najbardziej. u mnie podpisywanie listy jest raz na koniec mca, hurtowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wczoraj dostałam prenumeratę TS więc w domu mam czytania że ho ho :) gdzie reszta ? Rybka już zniknęła prawie że na dobre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek wracaj tu bo mi się do roboty nie chce zabrać :D a jak już się zabiorę to przepadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka mocno zapracowana jest :-o Myszorku, ja też zaprenumerowałam TS, ale od stycznia, więc mi pewnie dopiero w grudniu przyjdzie - ale gazeta fajna, kiedyś jej nie lubiłam, a teraz okazuje się, że jest sporo do czytania. Zresztą, ja wszystkie gazety czytam - to taki mój sposób na relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nudy na pudy. siedzieliśmy z mężem w domu bo już chłody nastały więc się wychodzić i łazić nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, zima idzie, więc każdy wieczór i weekend szykuje się podobny do drugiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, człowiek uciekł w pracę, to się Myszor zjawił :-D Laurka i Stokrotka - co Wy wczoraj robiłyście i gdzie gadałyście, skoro na kafe pustki wczoraj były ??? Gadać mi tu szybko ! Ja wczoraj, jak widać z wczorajszych zapisków na Kafe siedziałam dość długo w pracy, potem pojechałam do Mamy dać Jej klucze od mojego mieszkania, coby wpuściła dzisiaj robotników, a ok. 22.00 jak sie w domu zjawiłam uzdatniałam mieszkanie do pracy dla ekipy remontowej. Pisałam na ścianach, co i jak mają zrobić - uważaj Laurka, jak Twoja mała to podłapie - bo pisanie po ścianach to świetna zabawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że mnie na tlenie wczoraj nie było no :D znów zgodniałam i chyba udam się o sklepu po kanapeczkę. coś ostatnio za dużo jem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wiecie, jaka to fajna zabawa, no nie ;-) Jako dziecko nie pisałam chyba po ścianach, to teraz sobie odbiłam :-D Myszorku - jeść Ci się chce, bo zima sie zbliża, zapasy trzeba porobić ;-) A dlaczego gadałyście na tlenie, a nie na Kafe ?? Czuję się osamotniona, chli, chlip.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, to już wiemy, po kim Ona taka rozrabiaka jest - malowanie po ścianach, plucie za sofę ;-) Jak dorobię się kompa w domu, to sobie zamontuję tlen na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piękne słońce za oknem nic mi się niechce mimo to nawet pluć za sofe by mi się nie chciało co dopiero malować ściany te dzieci to mają wyczerpujące zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka staraj się o kompa. Tlen jest o niebo lepszy, bo po prostu można soebie swobodnie pisać. Czasem nawet jakbym chciała jakiś temat rozwinąć to nie mogę najzwyczajniej w świecie, bo forum na to nie pozwala, Laurka wie najlepiej o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tlen zainstalowałam jak moim koleżanką zablokowali w pracy GG ale stanę w obronie kaffe :-D bo tutaj każdy może się włączyć do rozmowy, dzięki takim topikom można nowych ludzi poznać a tak gadasz tylko z tymi których już znasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem - ciasteczko :-) Z informacji od mojej Mamy wiem, że remont idzie pełną parą, więc jestem spokojniejsza. Dzisiaj po pracy czeka mnie niemiłe wydarzenie - depilacja woskiem :-o - wiec już sie do tego nastrajam. Jejku, ale ja nienawidzę depilacji bikini !! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w depilacje bikini to ja też się zapuściłam i planuje to dzisiaj nadrobić to znaczy planowałam wczoraj ale nie mogłam się zwlec z sofy żeby swoje postanowienie wypełnić więc może dzisiaj mi się uda będzie mi raźniej wiedząc że i Ty Kropeczka podzielasz mój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Halinka Założycielka właśnie z weekendu wraca, może juz jutro do nas zajrzy kto wie :D Kropuś ja ci wierzę na słowo, że ten wosk+bikini okolice nie równa się nic dobrego, nie będę sprawdzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszorku, naprawdę to nic dobrego, jeśli o odczucia chodzi, za to efekt jest b. dobry, dlatego tak się \"katuję\". Belluś, jak też TO dziś będziesz robić - to będzie mi raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zabiorę się za okolice Kropeczko ale nie woskiem tylko depilatorem :-) sama nie wiem co lepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stokrotka :-) Każda metoda jest dobra, byle zbędnych włosków nie było :-) Belluś - epilatorem nigdy sie nie depilowałam, więc nie wiem, co gorsze - wiem tylko, że obie dziś \"cierpieć\" będziemy - muszę sobie coś w nagrodę kupić za te \"cierpienia\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, na to bikini to już chyba ten wosk lepszy niż depitalotor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa boli tak samo bo na wosku też byłam tylko że depilatorem to dokładniej sobie zrobię :-) a poza tym nie muszę w majtkach przed kosmetyczką paradować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś - ja bym sama sobie nigdy tego nie zrobiła :-) Nie mogłabym sie zmusić, a tak kosmetyczka, bez żadnego problemu usuwa ;-) Ja myślę, że depilacja woskiem, to są szybkie bóle, co jakiś czas - no bo nakładasz wosk na jakąś powierzchnię skóry a potem wyrywasz, i tylko wtedy czuje się ból. Natomiast depilator to ciągle wyrywa włoski, więc ciągle jest odczuwany ból. Tak ja to wymyśliłam. Belluś - tak jest ? Stokrotka - taka depilacja starcza na min. 2 tygodnie, dlatego tak ją lubię, tzn. jej efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda boli przy każdym włosku ja mam taką nasadkę masująco dzięki której mniej boli ale boli :-( no i włosy mam już osłabione wyrywam tak już z 1,5 roku więc do przeżycia :-) i efekt podobnie jak po wosku 2 tygodnie spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może spróbuję z tym depilatorem. tylko musiałabym się najpierw trochę zapuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej opowiedz o tym smakowitym pączku :D dobry był ? z ajerkoniaczkiem może? mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×