Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka - aha, już teraz wszystko wiem, też tak dzielę, jak Ty, ale do tego jeszcze dzielę na takich, z którymi bym chciała na randkę pójść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto zastąpi tą starą gwardię czy za parę lat będziemy oglądać dzisiejszych młodzieniaszków w świetnej grze aktorskiej (jak dzisiaj Ala, Nikolsona i De Niro) czy może przywykniemy do niższego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Keanu oczywiście :-) I Johny Deep, i kilku innych, których teraz nie pamiętam :-) Ogólnie nie ma ich aż tak wielu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na randkę to bym z Travoltom poszła żeby sobie zatańcować jak w Pulp albo jeszcze lepiej jak w gorączce sobotniej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za \"Już wolę\" :-D ?? Mi się też Travolta za bardzo nie podoba. Ale zapomniałyśmy tutaj o 2 \"najcudowniejszych i najwspanialszych\" aktorach na ziemi: Leosiu i Tomie. Która ich lubi ? Bo ja niecierpię ani tego ani tego, i nie podoba mi się żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Laurka, nie łam mi serca swoją niewiedzą, toż Leoś, to nikt inny, tylko słynny Leonardo di Caprio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoś, dobre :D ja też go nie zauważam :D a Tom ? chodzi o Tomka z mission ? też mnie nie kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na Wasze gusta dziewczynki, to powinnyście mieć sporo od siebie starszych mężów. Właśnie przełożony mi oznajmił, że w poniedziałek jedziemy, zgadnijcie gdzie........do GDAŃSKA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam starszych mężów :D mnie się starsi aktorzy podobają bo są po prostu lepsi. nie patrzę jak na faceta na randkę ale tylko i wyłącznie aktora :D do gdańska? fajowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam starszą wajchę 7 lat wprawdzie ale to juz nie mało jak on będzie miał 40 to ja będę rycząca 33 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem - jest jeden aktor, starszy, którego bardzo lubię - Sean Connery. Lubicie go ? A tak w ogóle, to gdzie jest Stokrotka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka nic nie szokdzi przecież do Gdańska jedziesz super, a latem też zdarzają Ci się takie delegacje? Latem chciała bym być na tygodniowej delegacji w hotelu nad morzem :-) ale oczywiście tak żebym nic robić nie musiała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W to lato zdarzyło mi się raz na 2 m-ce wyjechać w delegację, gdzie spotkanie z klientem trwało max. 2 godz. i potem byłam wolna. Fajnie było, jak jeździłam tylko z kolegą, bo z przełożonym było BEZNADZIEJNIE !!! W to lato w Gdańsku byłam 2 dni w delegacji. Niestety w przyszłym roku już nie będę wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się, niech sami jeżdża, my nie będziemy ich odwiedzać i wpędzać się w koszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie tak wygląda - żeby nie zdradzić publicznie zbyt wiele :-) powiem tylko, że akurat ten Klient ma centralę w Warszawie i wszystkie decyzje podejmuje już centralnie. Natomiast jeszcze w I poł. tego roku czasem oddziały w Polsce nie słuchały sie centrali i nie robiły tak, jak ona chciała. Więc ja z kolegą odwiedzaliśmy sobie te oddziały, poznawaliśmy ich specyfikę, przekonywaliśmy, żeby skorzystali z naszej usługi. Trochę istotnych informacji \"wynosiliśmy\" - takie tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja pojęcia nie mam - bo nie byłam w takiej sytuacji. Nie mam dziecka, więc i temat nie ten. Myślę, że Stokrotka mogła by tu cenne rady wnieść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×