Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no właśnie niestety. rozumiem, że osobiście należy składać wniosek o dowód osobisty ( tego akurat nie ukradli).. ale inne dokumenty ? zwłaszcza, że to nie pierwsze wyrabianie tylko powielenie - wyrobienie raz jeszcze na podst. zaświadczenia z policji że ukradli. dla mnie to jest chore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszorku, takich \"chorych\" rzeczy, to w naszej administracji jest mnóstwo. Mnie np. wkur....ia, to, że jak kanar sprawdza bilety, to nigdy nawet nie podejdzie ani do tzw. \"lumpów\", czy dresów, ale do normalnych osób, to się czepia, jak ktoś biletu nie ma. A na 100% tamci bez biletu jeżdża, to dlaczego są inaczej, lepiej traktowani ?? To nie przykład z administracji, i w sumie niewiele ma wspólnego ze sprawą Twojego męża, ale mnie wkur......, bo to jeden z idiotyzmów tego państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszorek i Kropeczka wiecie co ten Adwokat to się trochę inaczej skończył ;-) moje trzy grosze do wypowiedzi Kropeczki: 1) Keanu okazał się być synem diabła a ruda córką 2) Keanu wraca do początku filmu nie broni zboczeńca profesorka ale dziennikarz prosi go o wywiad na wyłączność chce zrobić z niego bohatera, że nie bronił bo wiedział że winny, Keanu się zastanawia czy dać ten wywiad tym dziennikarzem okazuje się być Al który mówi że próżność to jego ulubiona cecha więc po prostu diabełek zaczyna kuszenie od nowa :-) pewnie zostawili sobie pole do adwokat diabła 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się Al chciał mieć diableskie wnuczątko :D dzięki i dzieńdoberek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blelluś, dzięki za wyjaśnienie, kto był czyim synem, co do zakończenia, to też to wiedziałam, ale już sie rozpisywać nie chciałam, i dlatego napisałam ze znakiem zapytania, że wszyscy żyją długo i szczęśliwie :-) A propo\'s czy Wam wszystkim bardziej podoba się Al od Keanu ?? Belluś, a co \"Na wspólnej\" słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś tam o czystej krwi było bo to jego córka i jego syn :-) by mieli razem strasznie skomplikowany ten diabeł ;-) aaa wiecie że dzisiaj święto Beaujolais Nouveau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max rzucił studia dla dziewczyny wrócił z Gdańska bo Ona też rzuciła studia i do Warszawy wyjechała, ale jak chciał się z nią spotkać to się od jej matki dowiedział że córcia postanowiła jednak wrócić na studia do Gdańska i ma chłopak problem Ta prawniczka z córką (Antosia córka :-) myśli że prawnik z którym się umawiała ma ją w dupie choć jego zachowanie wcale na to nie wskazuje, zachowuje się jak nastolatka ale to miłość pewnie :-D i tyle chyba Myszorek pamiętasz coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije się wino Beaujolais, świeżynka to winno tegoroczne niedobre zazwyczaj :-) ale każdy powód dobry żeby się napić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to z serialami jest, że jak się ogląda, to nie można przestać, a jak się przestanie, to już wcale nie ciągnie. Jak nie zacznę znowu oglądać, to będę sie mogła uznać za wyleczoną z seriali :-) Wiecie, że od wakacji, nie udało mi się obejrzeć ani jednego odcinka z MjM ?? I jakoś mi tego nie brakuje. Od \"Na Wspólnej\" też już się odzwyczaiłam. Jeszcze tylko Gotowych sie trzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam wczoraj na wspólnej więc nic nie wiem :D Kropeczko dla mnie Al jest boski :D do Keanu nie mam nic poza sympatią za 1szą część matrixa. z kolejne już nie :D a Al... mmmm. już w \"ojcu chrzestnym\" mi się spodobał i tak już zostało :D cześć Laureczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu - jakie wielbicieli Ala. No ja też go lubię i cenię, i facet jest spoko, tylko jak dla mnie to już ciut za \"starszawy\" i za niski. Ale i tak jest spoko, De Niro też lubię i \"Gorączka\" z nimi, to super film. Ale dla mnie naj piękniejszym, naj seksowniejszym, i inne poozytywne naj - to jest Keanu właśnie. Lubię go i mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, każda ma inny gust, dla mnie np. Brad Pitt jest i za słodki i za ładny. I w zwiazku z tym w ogóle mnie nie \"kręci\". No fakt Keanu, mógłby czasem być bardziej męski, bo raczej ma uduchowione i aseksualne role ;-) Johny Deep mi się też podoba :-) I w ogóle b. go lubię, jako aktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak Laurka wolę tych starszych, doświadczonych w akorstwie Panów :D Al, Robert DE czy nawet brzydal Nickolson :D młodzi są dla mnie tacy nijacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Myszorku, młodzi muszą się zestarzeć :-) Tylko, że oni już tacy młodzi nie są - 40 na karku :-) Ci najmłodsi też mi nie leżą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem kogo z młodszych lubię :D ! Pana A. Garrrrrrrrrsssssiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjęęęę :D za \"kiedy mężczyzna kocha kobietę\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Myszorku, on najmłodszy też już nie jest, muszę Was chyba dziewczynki uświadomic, jaka teraz młodzież w Hollywood panuje: Orlando Bloom, Ashton Kutcher, Colin Farell, Josh Harnett, i inni których nie pamiętam. Znacie ich w ogóle kobietki ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlando Bloom - kojarzę coś kruczoczarnego, ale nie wiem skąd :D Ashton Kutcher - też coś kojarzę. czy on spotyka się z Demi ? :D Colin Farell - kojarzę Josh Harnett - nie mam pojęcia kto to. ale z tymi co ich nawet kojarzę .. nestety nie kojarzę żadnego filmu :D :D :D z gazet ich znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colin Farell słyszałam to nazwisko ale twarzy że już o reszcie nie wspomnę nie kojarzę reszta nazwisk pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja większość znam i kojarzę, bo kinomaniak jestem :-) Tak, Ashton sie z Demi spotyka :-) No i co Myszor - podoba Ci się któryś z tej wymienionej młodzieży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, bo w filmach ich nie widziałam :D a jak widziałam to nie pamiętam, a to znaczy że jakiś mierny był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymień jakieś filmy z nimi Kropka. ale myślę, że my na różne filmy chodzimy po prostu :D dla przykładu, w ost. mcach byłam w kinie na \"drzwi w podłodze\", \"smak życia 2\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo na \"bliżej\". kuczę jak trudno sobie ost. widziane tytuły przypomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, na pewno na inne chodzimy - w sumie, oglądam prawie wszystko, co w kinach leci, ale te co ambitniejsze, jakoś mi się omija. Nie wszystkie, ale tych, co wymieniłaś, to nie widziałam. Więc tak: Orlando Bloom grał m.in. w \"Piraci z Karaibów\", \"Troja\", \"Królestwo Niebieskie\", Ashton Kutcher - \"Stay, gdzie moja bryka\" (nie widziałam tego, ale wiem, że tam grał, swoją drogą, to już tytuł sugeruje straszną szmirę ;-) ), \"Efekt motyla\", Colin Farell - \"Rekrut\", \"S.W.A.T\", \"Aleksander\", \"Telefon\", Josh Harnett - \"Pearl Harbor\", \"Apartament\", \"Wydział zabójstw Hollywood\". Ale mam w głowie niepotrzebne informacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na \"Bliżej\" chciałam pójść - ale jakoś tak nie wyszło - Myszor - warto obejrzeć ten film ?? A widzisz, Laurka, ja zapomniałam, że Bloom w Tolkienie grał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i wszystko jasne :D orlanda wc tego jeszcze nie widziałam. astona widziałam w \"efekcie motyla\" (spoko) colina widziałam w \"telefonie\" (ok ale motyl lepszy) harnetta widziałam w \"paerl harbor\" :D (ujdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa tzn. że a jak widziałam pierwszą część tolkiena to chyba widziałam i orlanda :D co? a \"bliżej\" mi się podobało, trochę uczuć, troszkę zaskakujące zakończenie. ja lubię takie filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, Twoje komentarze w nawiasach, to do filmów są, czy do aktorów ;-) Laurka - no może mi nie powiesz, że Legolas, jest męski, i nie jest słodki ?? Bo dla mnie to to jakieś chucherko jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×