Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

wstawać, wstawać kobitki. ja siedzę tu trochę nieprzytomna mimo, że spać poszłam od razu po serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciła Wasza matka, Matka Założycielka!! :D:D zanim wszystko przeczytam minie sto lat, a ja się muszę napić kawy wcześniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :-) w Katowicach Laurka też jest śnieg ale mało go :-) Halinka się pojawiła :-) a ruch jakiś niezbyt intensywny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Wszystkim w ten cudowny dzień, kończący okropny tydzień. Halinka specjalne powitania dla Matki założycielki 🌼 Laurka słyszałam o tzw. tłustym łupieżu, a czemu pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, cześć 🖐️ Laurko kochana :D:D:D:D bo ja nie mogłam sobie przypomnieć, jak się nazywa ten drugi rodzaj łupieżu, który nie jest suchym łupieżem więc szczelałam :D:D szczeliłam, że mokry, ale som gugle na szczęście :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam już nie wiem czy Halinka czy Kropeczka ale coś czuje żeście to obgadały przez inne narzędzie technik współczesnej :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zrobię, ale nie wiem, czy dobrze napiszę, bo obiło mi się to tylko o uszy. No więc wszyscy wiemy, że łupież suchy, to sa płatki skóry głowy, które ni mniej ni więcej, się łuszczą. Natomiast tłusty/mokry, to taki, kiedy na skórze głowy pojawiają się takie małe krostki, coś ja wągry, tulko, że białe. Jak palcami \"przejeżdżasz\" po głowie, to się na nie natykasz, w skrajnej wersji - są po prostu widoczne. Ble, obrzydza mnie temat łupieżu, więc to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś musiałam wstać rano i włączyłam tv i się zaczynała Kawa czy herbata i dziś tematem był ślub i różne takie ze ślubem związane. I się dowiedziałam, że hitem na weselach na początek jest ta piosenka Windą do nieba, tego zespołu... nie raz dwa trzy, tylko też coś z liczbami, no wiecie. Ale to bez sensu, bo przecież narratorka pisze do tego pana z technikoloru, w którym się kocha i śpiewa dalej, że dziewczyna nie może być sama i coś tam srutututu i dlatego wychodzi za mąż i niosą jej tę suknię z welonem :-o no to to bez sensu, bo to znaczy, że nie kocha męża, więc to chyba zły omen dla małżeństwa. łot du ju tink?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jest ta piosenka \"juuuuuuuuuuż mi niosą suknię z welonem\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej windą do nieba niż facet to świnia :-) ja byłam na weselu na którym grali \"przeleć mnie w tej koniczynie\" :-D :-D :-D ale to chyba akurat nieźle wróży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to ta. nie no, porażka moim zdaniem. ta piosenka \"windą do nieba\" to jakaś taka smutna jest :D i smęęęęęęęęętna trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a co Tobie sie stało ?? Opryszczka się rozeszła, że maść cynkową potrzebujesz ?? Ja tam nie lubię swojego wyglądu zaraz po farbowaniu - tak za 3 dni po drugim myciu, jest fajnie. Laurka a na jaki kolor malujesz włosy ?? Tzn. widziałam na zdjęciach ale chcę dokładnie wiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki na włosach wychodzi ? Ciemniejszy pewnie, niż na opakowaniu ? Ja zawsze na czarny, albo granatowo czarny farbowałam, ale od 4 mies. niczym nie farbuję, bo już mi się czarny znudził, tym bardziej, ze tak naprawdę czarny, to był przez góra 2 tyg., bo potem jakiś bury się robił, więc już nie będę się na takie zdecydowane kolory farbować. Na rzie odkrywam swój kolor, i jestem mile zdziwiona, zamiast oczekiwanego szaro-mysiego, mam ciemnobrązowy, z refleksami jasnobrązowego. A tak w ogóle to właśnie bym chciała mieć teraz jasnobrązowe włosy. No więc Laurka, ta farba daje jasny brąz, czy jednak ciemniejszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, mi się zdaje, że to zależy od tego, jak długo trzymasz farbę na włosach i jaki masz naturalny kolor włosów, bo ja mam np. naturalne ciemne, nie czarne, ale taki wyblakły czarny, ale dość ciemny i jak pierwszy raz farbowałam i trzymałam tyle, co napisali na opakowaniu, to miałam te włosy takie jak teraz mam przed kolejnym farbowaniem, prawie wcale nie złapało, więc teraz zawsze te 10-15 minut dłużej trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tego się obawiałam, że mi wyjdzie ciemniejszy, niż będę chciała. Na razie hoduję swoje, jak będę ich miała więcej, niż na razie 4 cm odrosty, to coś wymyślę - może w końcu czerwone pasemka by mi wyszły, bo teraz to gówno wychodzi, bo się na farbowanych nie da. No a jak nie będą farbowane, to może nawet ciekawy efekt wyjść :-) Kurcze, czy Wy też macie tyle \"problemów\" z włosami - jaka fryzura, długość, kolor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem przy prostych włosach słowo fryzura brzmi co najmniej śmiesznie :D ja noszę ciągle związane i już siły nie mam bo nic do głowy mi nie przychodzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, to jest podstawowy problem chyba wszystkich kobiet i wszystkich włosów :-D Mi sie zawsze wszystkie fryzury szybko nudzą. Fajnie mają aktorki, czy inne celebrities, jednego dnia, włosy czarne długie, następnego - blond i krótkie. Ach.......gwiazdą być......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się nudzi bo żadnej nie da się zrobić 😠 jakbym nie obcięła to wiszą dalej tylko mają inną długość. no nie mam już siły mówię wam. a ostatnio myślałam, że wyjdę z siebie. przy weekendzie chciałam się w 2 warkoczyki uczesać, tak po domu. za cholerę, tak te włosy są śliskie i gładkie, że z rąk uciekają. ale się naklęłam. no i w końcu zrezygnowałam bo myślałam, że mnie coś trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×