Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

za oknem pełno śniegu i słońce świeci lubie taką zimę, najbardziej zza okna ciepłego pokoju :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa mam to wyjcie Laurka muszę zdążyć :-) a Ty Myszorek co porabiasz, CHata wolna :-D :-D kota nie ma to Myszorek szaleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzię sobie. na zakupach już byłam. teraz czekam z obiadem (dziś mega skomplikowane spaghetti :D ) aż mąż z pracy wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spagetii bym wsunęła schudłam trochę i teraz muszę nadrobić bo zima idzie i przyda się tłuszczyk tu i tam żeby cieplej było :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Babolce :D zabraly mi net od rana, ale w końcu oddaly ale się wkurzyłam może jakiś śnieg idzie, fajnie, zrobię sobie bałwanka :D Belcia, no i widzisz, ja uważam tak samo, Myszorek stęka, że dużo je, ale zimą tak trzeba, to taki relikt czasów pierwotnych, według mnie, trzeba trochę powłoczki tłuszczowej sobie zmagazynować :D dlatego ja też stękam, ale i tak jem swoje :D czyli więcej :D Kropcia miała być i dzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do roboty miała iść, może rzeczywiście ma dużo roboty to powyższe to bardzo mądre zdanie mi wyszło to drugie zresztą też :D:D Belcia, a czemu Wy dziś w robocie? Odrabiacie coś, czy czo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie odrabiam tylko obrabiam pańszczyznę ;-) :-D roboty kupa a fiskus nie poczeka :-( że już o moim bossie nie wspomnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam termin egzaminu na razie podchodzę do niego lajtowo :D:D:D czy poza Katowicami, pada gdzieś śnieg? na Mazowszu niet 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ja też mam niedługo egzaminy :-o pierwszy 5 stycznia a później co dwa tygdonie następny razem 3 sztuki 2x prawo i 1x finanse 😭 i nawet bardzo lajtowo do nich podchodzę bo jeszcze materiałów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poznaniu był ranoale się zmył. ale było go bardzo skąpo. ot, poznań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie cosik głowa. poza tym biegam między kompem a aneksem i podjadam kabanosy. zima idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jest chmura :-( egzaminy mam z prawa podatkowego to ten 2 oraz z podstaw prawa: cywilne, pracy i nie wiem co jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf, w mordę jeża, wszystko w porządku, nie mogłam się zalogować, pisało mi, że błędne hasło na wszystkich nickach, ale jednak nie błędne :D dzie so wszyskie? dzie poszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to małe - jeszcze mniejsze - gdzie polazło?:D u jakiego teścia Laureczko? gdzież ty jesteś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz go leczyć :D mój mąż właśnie wraca z pracy, wreszcie. choć już powinien tu być bo wychodził już o 14.15..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, śmiem donieść że Pan Hali trochę się \"wzdrygnął\" na wieść o twej chęci pocałunku w pępuszek :D czy on aby /ten cmok/ nie ma nic wspólnego z sennością twego męża ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już obiad nawet zjadłam. mężowi makaron odgrzeję w związku z tym, że miał być w domu o 15stej podczas gdy naprawdę z pracy wyszedł o 14.55 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×