Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Jest sporo takich tematów na Kafe, i szczerze mówiąc, to dramat dla osób, które znalazły sie w tej sytuacji. Myślę, że Twoje rady Laurko są dobre, ale nie wiem, czy będą dobre dla męża tej dziewczyny. On jakiś nie empatyczny sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroyka 1
Witajcie, jestem już, ale niedługo znowu musze lecieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na 6 grudnia
o ranyyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ranny :D nie każdy daje sobie jakieś upominki na 6stego :P ja tam praktycznie się z tym niespotykam. co innego na Gwiazdkę, myślałam że jesteś taka szybak Stokrotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie śmieszy jak w niektórych regionach mówią, że prezenty przynosi Gwiazdor :D a przecież wiadomo, że prezenty na Gwiazdkę tacha Mikołaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdor bo od gwiazdki
bo co wyśmiewać inne tradycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że mnie coś rozśmiesza nie oznacza iroznizowania i wyśmiewania :P ale się to to wcina no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pracują. a ja dziś mam na szczęście luźniejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wysłać z tlenu. do plusa dojdzie, do idei dojdzie. tylko do ery nie, bo rząda hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi ciśnienie podskoczyło, przez jedną IDIOTKĘ a pewnej firmy, która myśli, że jak firma w której pracuje jest naszym kluczowym klientem, to ku.....źwa wszystką będą mieli od ręki. I przez babsztyla opchałam sie drożdżówką :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam słyszałam, że u dziewczyny mojego brata ciotecznego, są małe pieski, rasy europejskiej :-) wzrostu małego, ale czy ładne to pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze tylko poskarżę, że Laurka odeszła ok. 13.15 NA CHWILKĘ od komputera :D nie wierzyć babom ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się nic nie chce :-( mam zaproszenie na otwarcie centrum handlowego w Katowicach nie wiem czy iść, kiedyś służbowo jeździłam na takie otwarcia i źle mi sie kojarzą nic nie działa, dookoła plac budowy a wielki otwarcie ;-) ale teraz jak to nie ja muszę zająć się tym co nie działa to może i zabawnie być Może będzie walnięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, możemy pogadać :-) Tzn. opryszczka mi nie wyskakuje, ale jakaś krostka czasem - owszem. I On tego nie zauważa. Albo np. jesteśmy gdzieś tam, potem wracamy do domu, ja patrzę w lustro, a tam wielki śmieciuch na czole, policzku, no gdzieś tam. No i do faceta z pretensją, że mógłby mi powiedzieć, albo zdjąć, a On z rozbrajającym roztargnieniem - ale ja nic nie widziałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś lubi kobity z opryszczką :D :D :D dobra idę. buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już biegnę - najpierw do kosmetyczki, a potem znowu zakup art. budowlanych mnie czeka :-( Już mam tego dość. Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×