Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

właśnie konsumuję kanapki z coffy heaven niezbyt dobre ale darowanemu .... się w zęby nie zagląda a Wy co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffy h. to mała ala kawiarenka z różnymi kawkami i innymi duperelami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewoje, jakos nie wstepowalam, bo troszke mi sie w zyciu osobistym zrujnowalo, jeszcze nie wiem na pewno, ale cos mi tu smierdzi, ale nic nie mowie , sledze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje :O , a ja juz raz sparzona..., smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak dzialac, pewnie sporo mojej winy w tym, on coraz dluzej przesiaduje w pracy, moze to moja chora wyobraznia, ale bylam u niego i chyba wiem kto to,zacz, chociaz on twierdzi , ze ona go denerwuje, itp., juz sama nie wiem o co chodzi, moze to moj chory umysl, ale intuicyjnie mi sie ta sytuacja niepodoba, a wczorajszy powrot z pracy... nie chce smecic, zreszta to nie miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, pogadałabym z Wami, ale muszę uciekać. Mało sie udzielałam w tym tygodniu, bo mam cieżki okres w pracy. Po prostu mam jej b. duzo. Może w nast. tyg będzie lepiej ? Do zobaczenia jutro - będę w pracy, więc sie pojawię :-) A potem to dopiero we wtorek, pa pa Cat - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać normalnie, Kropcia, pierwszy weekend, który spędzimy razem :D aż się nie mogę doczekać :D 🌻 ach mon amour!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia, Ciebie częściej widuję, ale i tak się cieszę, bo to miło spędzić weekend w miłym towarzystwie, na męskie na razie nie mam widoków, ale damskie może być równie ekscytujące :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D dla mnie to będzie osłodzenie chwil w robocie :-) a jak tam męskie towarzystwo w ostatni długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem przyjemnie, poza tym, że tradycyjnie - dwa razy na noże kłótnia :D:D ale potem oki i nawet obyło się bez tej maści, co mi tu ją Laurka wyżej gdzieś polecała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja rozumiem że się dawno Halinka z wajchą nie widziała ale żebyś Ty od razu ją o hardcor posądzała :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestań, za ostatnim pobytem, to owszem, przydałaby się, ale nie było i czułam pewien dyskomfort :D:D:D w związku z tym zdecydowałam, że AŻ TAK szaleć nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale się rzucili przecież!!!!! :D:D:D jakby się na mnie nie rzucił, to bym pomyślała, że mnie zdradza, czy cuś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, ale czas pomyśleć, jak by tu się pozbyć tej odległości ;) Sto, zmieniłaś stopkę, nie zauważyłam, kiedy tylko ja tak z tym latem, ale do lata nie zmienię stopki, chyba że polubię inną porę roku (na co się, jednakowoż, nie zanosi :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry. topik był na 12stej stronie :D wstałam, siedzę z turbanem na łbie, zaraz tusz na rzęsę rzucę i podrepczę do sklepu, bo lodówka pusta a ja cały weekend praktycznie sama :D no i nie może być pusta :D pojawię się po 10.30, może bliżej 11 jak niektóre będą jeszcze spały to robię pobudkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłasza się kobieta pracująca :-D zaczełam od śniadania serek wiejski dżem i bułeczka świeża pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×