Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mi się wydawało, że topiki mają swoją datę żywotności - i że ten o Beacie już nie żyje - spusćmy zasłonę milczenia na autorkę..........:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stokrotka :-) No co Wy dziewczyny, ja tam czekam na prawdziwą zimę :-) Śnieg, narty, grzane wino, ciepłe swetry, romantyczne wieczory przy kominku, albo z kubkiem kakao........ nie fajnie, nie fajnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam, że sie do tego \"przyczepicie\", no fakt - to słaby punkt mojej reklamy zimy. No nie wiem, ale można sobie wyobrazić, albo wprosić się do znajomych, którzy mają kominek ;-) Albo zostaje kubek kakao w dłoni, w TV jakaś romantyczna komedia, a my przytulone do facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no już zaraz \"szczuj\" :-p Ja też NIE mam kominka ;-) No i ja tu Wam chcę chociaż trochę osłodzić zimę, a te mi tu z prozą życia wyskakują. Wstręciuchy jedne :-p Stokrotko, ja też jestem zmarźluch okropny, ale jak jest ładna pogoda, to lubię spacery zimą, jak jest mały mróz, dużo śniegu i śłońce :-) No i ja też głównie spędzę zimę w Warszawie, grzęznąc w brudnym śniegu, ale i tak lubię zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cicho tu... przerwa, ta część wykładu zakończyła się miłym akcentem śmierci komandytariusza, jak kryminał ten wykład jest. jest tu kto, bo mam chwilę tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jakiś przytyk?? :D:D:D:D:D Laurka, mamdo Ciebie słowo, bo mi się coś nie zgadza w tym, co kiedyś powiedziałaś :D piszę mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, mejl wysłany, idę jeszcze siusiu, bo mi się przerwa skończy i będę nosić ten balast :D czymajta się bery łajta 😘[cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko dla wszystkich :-) już nadgoniłam czytanie i mniej więcej jestem w temacie :-) Myszorku ze Swarzędza jedzie się 15 min . autobusem do Śródki i stamtąd jest dobre połączenie właściwie wszędzie. Nie martw się dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rybko 👄 no właśnie ta śródka cholerni daleko mojej pracy, jeszcze dalej niż w tej chwili jeżdże :o a dodając ten pks ze swarzędza to zrobi się wychodzenie z domu przed 6.30 jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem trochę :-) bo niestety nadal praca goni :-) ale daję znaki życia zza komputera :-) do jakiej części Poznania jeżdzisz Myszorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybko :-) Myszorku, jak Ty będziesz musiała wcześnie wstawać !!! 😭 I wychodzić do pracy - normalnie wcześniej, niż ja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, tak proszę mi współczuć :D Rybko mże wystarczy, że napiszę iż pracuję na junikowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak, z Junikowa do Swarzędza, to tyle, co z Wesołej pod Warszawą, na Wolę. Ja już wszystko wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więce Kropuś, mniej więcej :D wawa jednak dużo większa od poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku to kawał drogi faktycznie ;-( Jeśli byś chciała to możemy sie jakoś umówić wyjeżdżam ze Swarzędza ok 7.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ma chyba lepsze połączenia, co nie ? ;-) Czy Stokrotka już zniknęła dzisiaj na dobre ? I Rybka ? I jak teraz Rybko nadgoniłaś zaległości, to będziesz sie częściej odzywać ? Czy będziesz milczeć aż do lutego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko staram sie jak mogę nie milczeć ;-) ale nie zawsze mogę pisać :-( ale jestem z Wami . Nawet pomyślałam ,że dziś może coś Wam prześlę:-) Robimy dizś zdjęcia w firmie więc będzie bardzo aktualne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam hasło - nie żyjmy TYLKO pracą. Ja tam nawet jak obłożona jestem, to nie mogę sie powstrzymać, żeby nie zajrzeć do dziewczyn, a i w weekendy mnie korci czasem, i zastanawiam sie co porabiacie :-) Rybka - ja, ja chcę zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja = życie pracą to nie zycie , ale jak się ma taką pracę jak ja to min 8 h trzeba poświęcić, a potem jeszcze inne sprawy zaprzątaja mi głowę ... tak to już jest życie to ciągłe wybory ,ale przyznam,że bez cafe tez juz zyć nie mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie inne sprawy Ci jeszcze głowę zaprzątają ? Takie standardowe, typu rodzina, dom, czy coś poważniejszego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zdjęcia? zaraz sprawdzę Kropeczko nic szczególnego dom czyli rodzina, praca , ktoś :-) i na nic więcej juz czasu nie starcza, a że lubie spać to nocek nie zarywam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam cos pokręciłam ale już jest wysłane poprawnie , tak to jest jak sie robi dwie rzeczy na raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×