Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

widzisz Laurka, widzę w ten sposób, że wcale Ci na moim pępuszku już nie zależy 😭 :D:D:D 😘 a teraz miziaj mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, a jaką karę wymyśliłaś dla wajchy ?? ;-) Myszorku, mi się też chce jeść, ale nie chce mi się tyłka do sklepu ruszyć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo mnie się będą te uszy goiły ? podobno mam kręcić kolczykami. często ? :D help :D bosze znowu mail, lecę zobaczyć co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, to na ile komputerów Ty pracujesz ?? ;-) Mi nie kazali nic kręcić - przez miesiąc nosiłam takie ze stali chirurgicznej, co mi kosmetyczka wstrzeliła, i koniec. Żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyż mam ze stali wstrzelone przez kosmetyczkę, kazałą kręcić i przez mc nie zdejmować :D i komu tu wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to komu ?? ;-) Temu, kto \"strzelał\", czyli Myszorku, kręć i nie zdejmuj :-D Żebym potem Cię nie miała na sumieniu ;-) Boże ja już chcę do domu !!! A jeszcze z moją Mamą po zlewozmywak jadę :-( Ale mi się nie chce !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bucz Kropka :D ja to nawet jeszcze mieszkania nie mam 😭 powoli trzeba lecieć do domku, co ? :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zlewu mam się cieszyć ?? I to nie ma być dla mnie tylko dla Mamy, a mi sie nie chce pomagać Jej wybierać, bo głodna jestem, a tak w ogóle to bym spać poszła, przedtem uprzednio się \"nażarłszy\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Myszorek ludzi nie denerwuj do jakiego domu? dopiero się rozkręcam :-D :-) ale z drugiej strony Ty już w pracy a ja dopiero do łazienki się czołgam :-) coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa,to jesteś wytłumaczona :D i co , zdecydowałaś jaki kanał zaszczycisz swym wzrokiem ? :D \"oczy\" czy \"gotowe\" ? bo jak oczy to będę uważniej gotowe oglądać by zdać sprawozdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wcześnie przychodzi ten wcześnie wychodzi :classic_cool: :D w końcu to ja ten kram co rano otwieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, nie wiem i jestem w kropce :-D Ale dla pewności, to uważniej oglądaj gotowe, dobrze ? A teraz kropka robi manewr - ucieczka z roboty - pa, pa Dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała rano przychodzić jak przychodzę a wychodzić wtedy co Ty wychodzisz :-D :-D :-D a zarabiać tyle co mój prezes (zapomniałam dodać) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie narzekam zresztą dzisiaj na nic nie narzekam jakiś dobry humor mam moja wajcha ma meeting z jakimiś czechami więc wieczór mam pewnie wolny (nie wiem kiedy wróci) dzisiaj zabrałam wystarczającą ilość jedzenia (nie głoduje) dodatkowo młody się uczy cudownie szybko i robi coraz więcej za mnie zaraz się coś spier ...doli jak nic za dobrze mi dzisiaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrygało, a i owszem :D wysyłaliśmy jeden dokument do mnie na pocztę i sprawdzałam czy na pewno doszedł :D piątek weekendu początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, budźcie się babeczki. Hali już do nas jedzie :D ja chyba się przejdę do sklepu, bo dziś u mnie bidnie z żarciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i buziaczki choc bardzo szybkie dla wszystkich :-) czytam Was, nadrabiam , jestem na 291 stronie i coraz mi bardziej głupio, że tak pracuje jak tu tak fajnie :-( ale jestem i nie opuściłam Was ( Myszorku jak mogłaś zwątpić :-) ) do lutego jeszcze trochę czasu ale nie zapoinajcie o mnie :-) - na maile tez staram sie odpowiadać :-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka 👄 zaglądnij choć z domu czasem :D ale dobrze, że choć na momencik dziś wpadłaś i udowodniłaś, że żyjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka 😘 fajnie, że żyjesz :-D Myszorku, właśnie wróciłąm ze sklepu - żarcie sobie kupiłam. Zaczęłam wczoraj oglądać \"Oczy anioła\", ale był tak NUDNY ten film, że raczej siedziałam w łazience i \"pielęgnowałam urodę\" - maseczki i inne sprawy ;-) Tak sie zatraciłam w tych maseczkach, peelingach, że Gotowe dopiero od 22.00 zaczęłam oglądać - od sceny oświadczyn, więc Myszorku będę wdzięczna za zdanie relacji z serialu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello helo hello:):):):):) Wy to laski macie fajnie:) siedzicie sobie w pracy:) pijecie kafke:) kliku kliku na topik:) a ja bidulka muszę pracowac:( buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Walnięta :-) No tak do końca, to fajnie nie mamy - też czasem musimy pracować, a teraz jakoś tak się złożyło, że mamy więcej zajęć :-( No i pewnie to, że klikamy, to powoduje, że to i owo się w pracy zawali - ja właśnie o paru sprawach przez kafe zapomniałam, i potem miałam burę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D mam dziś śpiewający nastrój tzn. od rana nie za bardzo, bo się pokłóciłam z bratem, ale już teraz oki :D więc pośpiwom se idę posprawdzać mejle, mam nadzieję, że jest tam co czytać, bo jak nie, to dostaniecie upomnienie :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Walnięta, Ciebie szczególnie witam, albowiem Cię nie ma i nie ma :D Kropcia 🌼 Myszaku 🌼 nie wiem, kogo tu jeszcze widziałam, ale 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka :-) Czym sobie zasłużyłam na piwko od Ciebie ? :-D Ciekawe, kiedy Laurencja wstanie ?? Śpioch jeden.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×