Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ło matko 2 tygodnie Kropcia może wybierz wątki które Cię interesują a ja Ci opowiem :-D będzie szybciej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Laurka, ja mam tak samo - moje nerki filtrują, jak szlone a ja czesto siusiam. Już sie do tego przyzwycziłam - mam taką \"urodę\" po Babci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie babć, moja babcia bardzo się o mnie martwi, czasami nawet pyta - dziecko, czy ty się regularnie wypróżniasz? :D:D a ja jej na to - bardzo regularnie, babciu :D uciekam, baby, pisać do mnie,, wysyłać zdjęcia, dzwonić, wysyłać listy, paczki, przyjeżdżać i w ogóle 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan gdzieś poszedł, nie mam gdzie zapłacić, mam uciec? zaoszczędzę 2 zeta - na rurkę z kremem starczy :D:D:D:D lub tez na lizaczka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, pan juz wrócił, to ja idę, Belcia, łącz się ze mną w bólu, bo jak już tego kurczaczka uprażę, to siadam do podatków, fuj, ble, brrr, bełt :-o Laurka - samo życie, no co, po co udawać :D:D nie wiem czy mówiłam, bo ja mówię strasznie dużo i mówię mnóstwu ludziom i juz nie wiem, co komu mówię, ale mój brat to był kiedyś ciężko zdziwiony, wręcz zbulwersowany, że DZIEWCZYNY TEŻ PUSZCZAJĄ BĄKI???? :D:D:D buhahaha fakt faktem, miał ze 13 lat wtedy, no ale zawsze... :D:D:D spływam, teraz się zacznie ruch z pewnej strony... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka pa, pa 🖐️ No słuchaj, Walnięta, jak Cię dziewczyny opiasały, jako \"słowiańskie cudo\", to się tu skręcam wręcz z kobiecej ciekawości :-) Laurka, lekarze jak zwylke nic nie mówią, jak człowiek dużo sika - czasem mam ochotę walnąc jednego i drugiego w łeb i zapytać się, czy gdyby problem jego dotyczył, to też by go bagatelizował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty poszły:) do myszorka i kropci:) ale od stokrotki to ten mail idzie chyba przez jakies pipidówy:) bo nie ma go:( rybko... eeee... ja to dopiero bedę laska:P ale ostatnio cos lenia mam .... aby sie upiękniać:) niononnono.. ale widze ze laski to czaeruleczki:p:p;p oprocz rybki:) hmmmm no dla blondiny to dopiero konkurencja:p hihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, też mi konkurencja, Walnięta - w moim otoczeniu sami wielbiciele blondynek. My czarnowłose bez szans jesteśmy :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihii:) kropcia ...ale Ty wiesz jak to czarnulki z byka .. i odwrotnie gapią na blondiny?:) aaa rybko...... ja mam pasemka!!!!!!!!! i ja je widzę od urodzenia byłam zawsze jasna ... siwa wręcz:( a teraz to se troszke zmieniam na pasemka i jest mi z tym lepiej:P oczywiscie nikt moich pasemek nie widzi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany julek, to Twój natutralny kolor ??? Rzadko się tak jasny zdarza. Chyba się na blond przefarbuję z racji stwierdzenia, że mężczyźni wolą blondynki ;-) Hmmm... ja nie rozumieć tego stwierdzenia: \"ale Ty wiesz jak to czarnulki z byka .. i odwrotnie gapią na blondiny?\" Walnięta, wyjaśnisz to swojej koleżance brunetce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta - Stokrotki zdjęcia zawsze tak problemowo dochodzą - musisz uzbroić się w cierpliwość :-) Gdzie mi tu Laurka zniknęła, która się tylko uaktywnia, jak Halinkę widzi ??? Laurka, bo ja tu zazdrosna jestem ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRopeczko jeśli chodzi o kingę - to też mój ulubiony wątek jest tak: kinga ma przechlapaną koleżankę (szefową w zasadzie) która zebrała minus na jakimś ważnym spotkaniu z szefem i to Kinga zarządza projektem a ta druga ma pomagać Kinga bo glupia jest ratuje dupę tej wrednej jędzy przed szefem jędza udaje koleżankę Kingi ale przy najbliższej okazji miesz jej w papierach co powoduje że w drukarni źle wydrukowano plakaty do akcji reklamowej Kingi wszystko jest na Kingę i jej kolegę jędza podpuszcza szefa żeby ich finansowo ukarał ale na końcu się okazuje że szef ma jakieś podejrzenia nie wiem skąd bo to będzie w następnym odcinku że to jędza namieszała i się chyba baba doigrała :-D to tyle sorry że dopiero teraz ale zawrót głowy miałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam tą jędzę - jaest naprawdę taka jędzowata, że ho, ho, i już sie nie mogę doczekać, jak porzędnie w dupę dostanie ! Co myślisz o tym ich przełożonym, niejakim Jacku z Klanu ? Niecierpię faceta, jaest taki sztywny i nienaturalny, jakby kij połknął ! Co u mojego drugiego ulubionego wątku - Grzesia i Żanetki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia z Żanecią i Grzesiem to chyba coś będzie On jej nie chciał ale się okazało że ona jakiegoś narzeczonego Waldka ma i może to jego dziecko być a nie Grzesia ale Ona się zaklina że Grzesia i tylko jego chce ma zrobić usg (buhahahah) żeby sobie Grześ tygodnie od bzyku przeliczył to niby dowód ma być :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropciu:) hihihihihi... znasz kawały o blondynkach i brunetkach?:p no ja tak mowie ze z byka bo jak mi sie przypomną te kawaly to brrrrrrr zreszta powiem Wam ze jak ktos mnie widzi w firmie ..przewaznie chłopy... klienci, to jak przychodzą to pytaja: czy mozna z fachowcem???????? brrrrr...... i potem jak mpowie ze ja jestem fsachowcem..... usmiecham sie z ustami czerwonymi choby.... truskaweczka:P to faceci szok!!!!! mysla se ze taka pinda to juz gupia:p jest!!!!! i wtedy daje im taki wykład ze czesto mnie potem przepraszaja głąby!!!!!!! ach ta dyskryminscja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia z Żanecią i Grzesiem to chyba coś będzie On jej nie chciał ale się okazało że ona jakiegoś narzeczonego Waldka ma i może to jego dziecko być a nie Grzesia ale Ona się zaklina że Grzesia i tylko jego chce ma zrobić usg (buhahahah) żeby sobie Grześ tygodnie od bzyku przeliczył to niby dowód ma być :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, nie idź - tak sie nam wszytstkim tu miło gada ;-) No żesz - patrzcie, jakie to niegrzeczne :-p Chyba wie o kim mówie ??? Belluś - eeee to jakoś się ślimaczy ten serial, bo to usg, to już dawno miała sobie zrobić. A co u Basi i Andrzeja, bo ten wątek tak jakoś umarł. A czy Susie to jeszcze tam jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta - to i mnie ta dyskryminacja nie omija, bo wiesz, co ja słyszę - że mam mentalność blondynki !!! (sic)że taka zakręcona, jak blondynka jestem - co za DRANIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty jednak wpadły, dzięki, tamto konto czasem mi szwankuje. dziwne bo mam jeszcze jedno na tlenie, które chodzi bez zarzutu. trochę pracy mi się uzbierało na koniec dnia 😠 i jeść mi się chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ do nikogo, kochanie do nikogo :-p A na przyszłość grzecznym mi tu być, do Halinki nie uciekać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko u nich nuda na maksa szczęście małżeńskie kwitnie tylko córka Karolina ma w stanach studiować (Znaczy chce i oni zgryza mają) Susi jest wciąż ale nie mają na nią pomysłu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Belluś, tak myślę, że strasznie rozgrzebali i tak zostawili wątek Brzozowskich i Susie - kiedyś tyle się tam działo a teraz nudy na pudy. Tak samo i u siostry Grześka, kiedyś było ciekawie, teraz zniknęła, czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj:) stokrotka doszło ;):):):) az 4!!!!!! ej Ty to babka z pazurem jestes!!!!!!! miałam calkiem inne wyobrażenie:P o Tobie.... ja tez takie loki!!!!!!! kropciu.. te wlosy to moje z pasemkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale i tak super jasny blond - pasemka to tylko pasemka, a Twój kolor to bardzo jasny musi być. A to nie wiedziałaś, że z naszej Stokrotki, to taka \"ostra laska\" jest ? :-D :-D Nie można Jej podskoczyć, męża krótko \"trzyma\" ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×