Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Pierwsza !! :-) Już tu od 20 minut jestem :-) Stokrotka - 🌼 - kobieto, Ty to dzielna jesteś. Czyżby mąż płacił za Twój pobyt ?? Ja tak sobie myślałam, o Twojej sytuacji, i wydaje mi się, że Ty rozpuściłaś swojego współmałżonka, i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) i ja jestem Sto ... Twoja sytuacja coraz dziwniejsza mi się wydaje... Kropeczko jak dziś humorek? wypłakałaś wczoraj się już z Hali? mam nadzieję że tak :-) Myszorku wiesz,że juz za rok będzie tunel pod przejazdem kolejowym u nas? jeździsz przez niego dwa razy dziennie więc zrozumiesz dlaczego się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek i Rybka 🖐️ Humor Rybko, pomimo wypłakania nadal kiepski, ale bez przesady, nie jest źle :-) Ciekawe, jak Laurencji ten egzamin poszedł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię Rybko, nie cierpię tego przejazdu. mam tylko nadzieję, że trasa autobusu na czas remontu będzie dla mnie znośna i nie będę się musiała dodatkowo przesiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się bardzo podoba :D skąd masz te wszystkie newsy Rybko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Dziewczeta !!! :) Sweterek super i wcale niedrogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Moluś :-) a jak się czujesz? no i gdzie jest Laurka po tym egzaminie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje juz jest dobrze. Do pracy ide w poniedziałek :) A rano juz sobie nawet pocwiczyłam i nic mnie nie bolało! :) Samopoczucie super bo słonko pieknie swieci i tesciowa mnie wczoraj nie naszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta teściowa to chyba blisko mieszka? współczuje CI choc ona pewnie troszczy się o Ciebie :-) moja na szczęście mieszka daleko ale jak przyjeżdża to staram się żeby było wszystko oki a jednak zawsze mnie czymś zaskoczy - ostatnio wpadła na pomysł że wyciągnie piłke dzieciom zza tapczanu i zuważyła tam trochę kurzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka jeśli masz jakaś możliwosć potrenuj same manewry. Jazda po miescie rozumiem,że CI idzie spokojnie. Ja przed egzaminem pożyczyłam samochód teścia , ustawiłam sobie słupki i przez 3 godziny wjeżdźałam i wyjeżdżałam :-) nie ma siły muszisz wtedy zdać. a instruktorzy zwykle namawiają na dodatkowe godziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś i Laurka. Laurka, instruktorzy zazwyczaj proponują dodatkowe lekcje, w ogóle podejrzewam, że ta ilość godzin, co jest w kursie, to minimum zaledwie, i trzeba wykupować więcej godzin. Przecież ktoś musi zarabiać na tych kursach. 10 godzin to nie jest aż tak dużo. Rybka - fajne sweterki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś i Laurka. Laurka, instruktorzy zazwyczaj proponują dodatkowe lekcje, w ogóle podejrzewam, że ta ilość godzin, co jest w kursie, to minimum zaledwie, i trzeba wykupować więcej godzin. Przecież ktoś musi zarabiać na tych kursach. 10 godzin to nie jest aż tak dużo. Rybka - fajne sweterki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a który kolor CI się podoba ? i czy słyszałyście ,że wczoraj kreacja JLO została ogłoszona jedna z najlepszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że mi sklonowało :-) Dziwię się Rybko, co do stroju JO, bo zazwyczaj jej stroje mi się w miarę podobają, a tym razem nie. Mi się Rybko podobały te szrości - tylko nie wiem, czy bardziej jasno szary, czy ciemno szary. Zielony też ładny, ale nie dla mnie, bo ja sie w ogóle na zielono nie ubieram. Tak trochę stylem, to mi te sweterki przypominają Quelle - pamiętacie ? Były kiedyś takie katalogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam te katalogi. Koło mnie jest nawet ich sklep ale tam nie kupuję bo jakość tych ubrań jest wątpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Rybko mnie sweterki tez sie b. podobaja:) a najbardziej chyba zielony, kup sobie ladnie bedziesz wygladac Stokrotka ostra jest:) ale to moze wyjsc na dobre mezowi moze sie opamieta czy cos laurka tez mialam dodatkowe lekcje nie pamietam ile ale u mnie to bylo konieczne bo po 20 godzinach jazdy przewidzianych przez kurs jeszcze nie wiedzialam o co w tym cholernym samochodzie biega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiała bardzo podoba mi się ten zielony ale mam watpliwości co do pasowania tego koloru bo szarości takie bardziej bezpieczne są - można różne kolorki do tego założyc a do takiej zieleni to chyba tylko granat i czerń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówimy nie dla brązu :-) na wiosnę :-) chociaż może jest lepszy niż czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błąd :-) to przez tą minute :-) Myszorku dostałaś maila :-) Laurko cieszę się ,że CI się podoba ta zieleń jeszcze chwila i będę przekonana :-) a miałaś wczoraj okulary na egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze na zywo ta zielen moze nie byc az taka intensywna, a zielony fajnie bedzie wygladal do Twoich wlosow (o ile na zywo tez sa takie troche rude jak to widze na zdjeciu) a poza tym co tam, zaszalej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Smiała i to jest to czego potrzebowałam :-) nie ma to jak kolezanki :-) Kropeczko maila dostałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, kup zielony, jak już chcesz kupić :-) Szare za smutne jakoś dla Ciebie są. A tak to będziesz miała i do granatowego i do czarnegi i białą bluzkę możesz pod sweterek założyć. No i na wiosnę w sam raz :-) Laurko, kochana, niestety ten kurs wychodzi zawsze drożej, niż zakładalismy. Może pogadaj z tym instruktorem, dlaczego 10 a nie 5 godzin ? Poćwicz na jakimś parkingu parkowanie wlasnym samochodem. A teraz Wam coś powiem, pamiętacie tą moją aferę z tym, że podpisałam umowę z klientem na coś, czego moja firma nie mogła dostarczyć ?? Okazalo się, że są warunki, i możemy realizować uslugę - uffffffff........... Powoli się mi polepszają sprawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko :-) no zobacz ... czasem to co wydaje sie beznadzieją obraca się na dobre :-) Laurko przeanalizuj - z Twoim egzaminem będzie podobnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż coś mi się ułożyło, jak popatrzę na tą listę, sprzed kilku dni, że byłam zła, to tak: - czekam na telefon, a on nie dzwoni - telefon zadzwonił, ale i tak sie wszystko nie wyjaśniło, ale do przodu trochę jest, - kupiłam dzisiaj mojej Mamie telefon, ale czarny, bo srebrnych nie mieli - no trudno, ale mam kontakt z Mamą i jest fajnie :-), - moja najlepsza koleżanka, która przez 2 lata siedziała na przeciwko mnie, właśnie się przeniosła do innego pokoju i jest teraz cholernie pusto , normalnie ryczeć mi się chce - no do tego trudno mi się jeszcze przyzwyczaić, - obiecałam coś klientowi, podpisaliśmy umowę a okazuje sie że nie mogę mu dostarczyć usługi - no a tutaj to już chyba bedzie ok., już wysłałam zlecenie na realizację usługi :-) Czyli nic nie jest takie złe, żeby dobrym się nie stało. Więc Laurencja, zdasz na pewno, nie stresuj się. Bardzo dobrze, że w ogóle sie zdecydowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×