Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Witaj córko! Głowa boli mnie tak, że zaraz mi ją rozsadzi :-o mam dziś kiepski humor tak w ogóle, od paru dni nachodzą mnie jakieś głupie sentymentalne wspominki :-o Sto, powiedz jak z glonojadkiem przypominam, że dzień matki zaraz, a ja jezdem waszą matką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, a czego oczekujesz, liczysz, że się dogadacie i będzie szczęśliwe życie małżeńskie? Czy tak po prostu dla zasady się przepychacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam dziś u gina... Pierwszy raz u tego... Poprosili mnie do gabinetu, wchodzę... A tam siedzi tak masakrycznie przystojny facet, że chciałam się cofnąć i wyjść, bo mówię, co mi taki przystojniak się będzie przy pierwszym spotkaniu w krok zaglądał, powinien w twarz, nie? :D:D Córko Lauritko 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no to idę z Kropcią raz jeszcze, ostatni raz dzisiaj :D na noc już :D może potem zajrzę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie szaro i pochmurno - pewnie będzie deszcz padał, ale to nic, ja lubię deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała czy u ciebie tez tak jak i u mnie?? Czy moze deszcz zaczął padać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :classic_cool: senno mi, chłodno mi i nijako ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to coś na rozpoczęcie dnia:) Czy wiecie jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie?? - Mężczyzna A wiecie czemu?? - Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek no i worek bez pieniędzy. 80% kobiet już nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało że dla 60 gram kiełbasy nieopłaca się brać całego wieprza do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a co waży 60 gramów Emilka? a w ogóle to cześć, kawkę drugą piję, a śniadanko ok. 11 będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śmiała :D powinnaś wiedzieć, że nigdy bym do Ciebie nie powiedziała \"stara\" :D:D Cześć Myszorku, oć do mnie, dam Ci sweterek :D Cześć Sto, Kropkę wysikałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a w ogóle to zauważyłam, że bardzo dużo ludzi mówi np. 50 gram zamiast gramów, a przecież gram to jest skrót od kilograma, a nie mozna powiedzieć, że ktoś waży 50 kilogram tylko 50 kilogramów ja to w ogóle najchetniej bym wszystkich poprawwiała, a moje dzieci nie znoszą jak im przerywam i poprawiam, ale jak się teraz nie nauczą to potem tym bardziej a gdzieś tu przeczytałam, że komuś się bluzka skrótła :D w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a Halinka wysikałam, wysikałam :D gadam w gg z dwoma przystojniaczkami :D:D potem idę z butami do fryzjera a potem biorę się za robotę, bo tak z rana to mi się nie chce, w końcu po nocy trzeba odpocząć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
kurczę Emilka, jak Ty to zważyłaś? ja też bym chciała (zważyć) bo moze moja waży mniej :( albo może więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Śmiała, znajomi moi to są, to wiem, poza tym ja tylko z przystojniaczkiami rozmawiam, inni nie mają u mnie szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
kurczę, jakiś chłop by mi się przydał od czasu do czasu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Paniom :-) Tak nieśmiało się wychylam, bo się już za Wami niezmiernie steskniłam, a Wajcha ma cały czas popsutego kompa, i wieczorem nie moge zaglądać :-o :-( No i ryzykując głową pisze do Was z pracy. Jak będę miała więcej czasu, to Wam opiszę jak tutaj jest, a tymczasem: - wielki, mega kiss dla \"Matki Założycielki\" - 😘 !!!!!!!! Halinka, co Ty chcesz do byłego wrócić ?? Ile już czasu świetnie bez niego dajesz sobie radę ?? - Laurka - straszna rzecz się stała z tym kościołem - taki zabytek !!! 😭 jakim cudem to się mogło stać ???? Masz zdjęcia ze ślubu ? Przyślesz coś nam ? - Emila - natknęłam sie na Twoją wypowiedź o I. - o rany kobieto, tak sobie życie \"marnować\" nie robiąc nic ??? I czekać na coś ? - Myszorek - co u Ciebie ? - Moluś - trzymam kciuki żeby wizyta u lekarza była ok. - Śmiała - u Ciebie tez nie wiem, co sie dzieje - napisz coś kobieto :-) - Sto - wypadałoby się jakoś tak spotkać niedługo - co Ty na to ? :-) - no i gdzie jest Rybka ???? Chyba o żadnej z Was nie zapomniałam, brakuje mi pogadanek na kafe, i powiem Wam, że ten czas w poprzedniej pracy i z Wami, strasznie mi się teraz odległy i nierealny wydaje :-o :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no Kropka, pewnie, że by wypadało, oprócz czwartku pasuje mi każdy najblizszy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kropcia, córo ma 😘 aż się musiałam zastanowić, co ja takiego napisałam :D nie, nie chcę wrócić, ale jakoś tak wczoraj zmęczenie osiągnęło zenit i głupoty do głowy przyszły :) postaw szefostwo przed faktem dokonanym i po prostu tu przychodź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś luz w pracy i przegladam ogłoszenia o pracę - czas wkońcu zmienić robotę na lepszą:) I kurcze tam gdzie ja chcę to niestety przeważnie potrzebny jest ang perfekt - a ja dziś dopiero idę się zapisać na ang bo jak się gdzieś nie zapisze to w życiu sama się nie zmobilizuję - wrrr. Kropa napisz wkońcu coś więcej - niech ten Wajcha zrobi kompa. Co do I to sprawa wygląda tak: ponieważ sama nie wiem co czuje i jestem nieźle zakręcona w tym wszytskim to wszystko pozostaje po staremu. Ograniczyłam kontakty z B - tak dla własnego dobra - chyba że sam się odezwie do mnie - ale narazie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Emilka, chodz do mnie, ja Cię nauczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×