Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cisza przed burzą czy co :classic_cool: :D Rybko miłego dnia :) ja zaraz dzwonię do fryza kurdę, muszę się podciąć przed poniedziałkiem :) dziś też idę zapolować na stanik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus a ja CI zazdroszczę tych wycieczek na rowerze :-) a Twój mąż mam wrażenie zakochany w Tobie po uszy ;-) Myszorku udanego polowania :-) i nieścinaj za dużo włosów bo ładnie CI w tej fryzurce co miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, na prostopadłym przodem za pierwszym razem oblałam na placu :classic_cool: więc uczyłam się do następnego podejścia, które było chyba za miesiąc, na szczęście nie wylosowałam tego na placu, bo różnie mogłoby być, a jak już zrobiłam prawo jazdy, to jakoś samo zaczęło wychodzić :D łaj du ju esk? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :-) Ale zaraz znikam, powiem tylko, że Sto ilu obrońców ma, tylu i \"oskarżycieli\" - jest chyba najbardziej kontrowersyjną postacia na forum, to i ludzie sie zbiegają. Tym razem obrońcy Sto, kilka dni temu pomarańcz napisała dość wulgarnie o nowej pracy Sto. Jak w kalejdoskopie ;-) Halina a co Ty tak w ogóle teraz robisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może na trzeciej w ciągu jednej minuty jest blokada ? Ale miło, że można 2 napisać, bez odczekiwania tych durnych 60 sek. Idę za chwilę na wosk na bikini - kuźwa, jak ja tego nienawidzę 😭 !!!Już zaciskam zęby z \"zawziętosci\", żeby się przygotowac psychicznie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha \"lody w majtach\" - boska jesteś o Laurito :-D :-D :-D Ale pomyśl, jak \"czadersko\" bym wyglądała :-D :-D Obawiam sie, że po żyletce to była by jedna wielka katastrofa, w moim przypadku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ja też o kostkach pomyślałam, i wyobraź sobie jakie bym miała tam wybrzuszenie od tych kostek, i na dodatek mokrą plamę :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje was
bo was polubilam, a nawet chcialam do was wstapic, ale niestety bariera wiekowa ,moglabym byc matka niektorych z was a co do obrony stokrotki to wlasnie ona jest na tym topiku najczesciej krytykowana przez pomarancze, to jej sie czepiaja i ciagle ktos cos do niej ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z pikniku :-) odkryliśmy nowe jeziorko i uroczą plażę :-) było cudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca a dlaczego czujesz jakąś barierę? wskakuj w czarnego nicka, melduj się Hali i pisz co myślisz bo jak widzisz dyskusje czasem są do upadłego :-) tu wiek jest bez znaczenia, tu się liczy to co masz w głowie Kochana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 cześć dziewczęta :D podczytująca 🖐️ jeśli chcesz być traktowana poważnie to się przyłącz ;) jeśli nas rzeczywiście czytasz to wiesz, że wiek problemem nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA, Jestem w plecy jeśli chodzi o wasze wpisy, doszłam do wymiany zdań na temat ciuchów i widzę że się znacie - ja ogóle:( Chodzę tylko w spodniach, chociaż ostatnio pookusiłam sie i kupiłam sobie prostą spódnicę jeansową oraz krótką czarną na rozmowy kwalifikacyjne:) W domu mam 3 tzw garniaki. Dobra to tyle :) Doczytam was do końca to będę komentowała - następnym razem postaram się być na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×