Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

eeee Mysza, ja też lubię zwiedzać :-) No coś Ty, myślałaś, że ja taki placek na plaży ? No coś Ty, zawsze to dzielę, np. jeden dzień nad morzem, i jeden dzień zwiedzania - lubię jedno i drugie. Bo ja w ogóle lubię wakacje i wyjazdy :-) Mogłabym całe życie se jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie pisałam o tobie :D to był przykład kolejnej inności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo już myślałam, że o mnie. Też mnie zawsze zastanawia, po co ludzie jeżdża do innych krajów, i leża tylko na plaży albo w hotelu - co zobaczą z tego kraju ?? Niewiele. No ale każdy spędza czas, jak lubi, co bedę krytykować \"plackowiczów\", na pewno będą bardziej opaleni niż ja ;-) Może o to im chodzi ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesłomen z polecenia
w garsonce i w ponczochach. I z poleceniem od meza aby prezio do roboty ją przyjął :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksownie Kropeczko? każda lubi byc seksowna, ale na swój sposób jak sobie wyobrażasz dokładnie taka kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rybko, a już miałam wychodzić na spotkanie, ale muszę odpowiedzieć :-) Dla mnie kobieta powinna sie ubierać tak, żeby podkreślała zalety swojej figury, a tuszowała (o ile ma) mankamenty, żeby dobrze, i wygodnie sie w danych ciuchach czuła, żeby nosiął kolory, które podkreślają jej urodę, no i żeby była w miarę na czasie z ciuchami, ale nie podążała ślepo za modą. Jeśli tak będzie sie ubierać, to będzie dla mnie seksowna, i nie ma znaczenia, czy będzie w dżinsach i bluzce, czy w pończochach, i mini. Od razu widać, która ma to \"coś\", a która nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-D jak ja za wami tęskniłam nie miałam netu teraz już mam :classic_cool: przeprowadzalismy biuro i od piatku wzasadzie do przed chwilą byłam poza matrixem :-D koleżanki moje a ja wam powiem że ja uwielbiam zwiedzać jak już gdzies pojade (podobnie jak Myszorek) jak byłam w turcji to tyle wycieczek zoorganizowałam że ci znajomi nie chcą już ze mną nigdzie jechać ;-) nie wiem czemu :-D:-D ;-) ale z drugiej strony rozumiem ludzi którzy jadą na plażę i leżą absolutnie rozumiem ja w grudniu byłam w egipcie, przez tydzień leżałam na plazy byłam tak zmęczona że potrzebowałam takiego tygodniowego lenistwa i nie interesowały mnie piramidy do których trzeba było 12 h jechać w upale. Poza tym mam pretekst aby tam pojechać raz jeszcze :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś 👄 kochana podróż do piramid to sama przyjemność :D 12h w pociągu, w nocy, wspać się można bo miejsca więcej niż w naszym IC :D mnie było może mniej przyjemnie, ale to tylko dlatego, że za dużo wypiłam :D egipskiej whisky mniędzy innymi :D (w poociągu nie mieszamy trunków, nie nie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksowna kobieta to czy kobieta jest sexi czy też nie nie zależy od stroju ani figury moim zdaniem seksowna kobieta to ta która samą siebie uważa za sexi która jest szczęśliwa i zadowolona z życia i siebie ta która ma \"to coś\" w oczach :-o łatwo ją rozpoznać wśród innych kobiet bo pomimo że nie jest krzykliwie ubrana wiele oczu odprowadza ją wzrokiem :-D nie tylko męskich ;-) p.s. idę nadrabiać zaległości z kafe, bo słyszałam że się działo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała ja w Turcji ani razu nie leżałam na plaży :) nie dało się, i nie wiem jak te tłumy wytrzymywały. między 10 a 16 dla mnie była temperaturowa masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie Śmiała, to tylko kwestia tego jak kto znosi wysokie temperatury :D ja jak już wiecie znoszę je bardzo źle, żyję dopiero od 3 dni i marzę by takie 25 stopni było cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała będziesz miała okazję zobaczyć Kapadocję?? ja niestety nie mogłam, bo byliśmy za daleko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie uprawiam zasadę \"złotego środka\", bo i leżę i zwiedzam. W Grecji byłam w sierpniu, i też powylegiwałam sie na plaży, ale też zwiedzałam. Belluś, nie do końca sie z Tobą zgodzę - niektóre kobiety uważają sie za seksowne, ale niestety ich wygląd mówi co innego :-o Chyba za bardzo sobie wmówiły, że są piękne. A te \"odprowadzane wzrokiem\", zawsze jakoś dziwnych trafem to przeważnie laski są, ładnie ubrane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zgodze z Bellą :-) ładnie ubrane laski przyciągają wzrok na sekundę , a kobiety które mają \"to coś\" zatrzymują wzrok na dłużej. Czasem zdarza się że starsza kobieta ciekawiej wyglada niz piękna laska. Zgodze się ,że facet na prawie nagiej dziewczynie zatrzyma wzrok dłużej ale czy ona jest seksowna?? Wystarczy jeden kiczowaty szczegół, cm za dużo pokazanego ciała a teraz akurat nie trudno o to ;-) i cały efekt uchodzi w powietrze... Chodzi bardziej o pewien styl oraz emanowanie szczęściem... to trudno jakoś nazwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ale ja nie mówię, że to \"coś\" nie jest ważne, ale o takich skrajnościach, że babka z nadwagą albo niedowagą uważa sie za boską, co więcej czuję sie taką, a seksowną za nic nie jest :-o I jestem ostatnią, która uważa, że odkryte ciało jest seksowne, uważam, że jest wręcz przeciwnie. I nie wiem, ale jakoś nie widzę, żeby się faceci oglądali za roznegliżowanymi babkami. Moze jakieś podtatusiałe lumpy, ale nie normalni, fajni faceci. A moze to tylko w Wawie są tacy, co się nie gapią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś tu akurat nie masz racji, bo kobieta z nadwagą jak najbardziej może być seksowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet taka, co waży np. 90 kg przy wzroście 164 ? Dla mnie nie jest :-o Tak jak i bardzo chuda dziewczyna, też nie jest seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy idealnie skrojony strój - we właściwym rozmiarze, by nie była za ciasny czy luźny (zresztą za ciasny źle wygląda nawet naidealnej figurze), jak kobietka schludna, zadbana, uśmiechnięta to rozmiar nie ma znaczenia :) i może być seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje, ze kobiety maja troche inne pojecie o sexownie wygladajacej kobiecie niz faceci, ja tez mam takie zdanie, ze jesli kobieta ma to cos to jest wtedy bardzo sexowna ale obserwujac facetow widze, ze dla nich sexowne kobiety to te wlasnie prawie rozebrane w stylu \"wszystko na sprzedaz\", ktorych ja nie nazwalabym godnymi uwagi bo nie maja klasy ale faceci kochaja kicz bez dwoch zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka to w poznaniu widocznie sa tacy co sie gapia bo ja sama bylam swiadkiem takiej syt. kilka dni temu kiedy to w sklepie pojawila sie rozneglizowana cala w rozach laska, a faceci dookola zapomnieli po co do tego sklepu przyszli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała za taką obejrzy się każdy, ja też, grunt tylko co sobie pomysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dla mnie rozmiar ma znaczenie ;-) :-D Takie skrajności w jedną i drugą nie są dla mnie seksowne. Ale to dla mnie. No widzisz Śmiała, w Wawie się na taką faceci nie gapią, raczej kobiety się patrzą i mają panikę w oczach, jak taki róż zobaczą ;-) Co \"kraj to obyczaj\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomyśl, czy Ty chciałabyś być z takim facetem dla którego blondi in pink jest kwintesencją seksowności ? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×