Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Belluś podziwiam mi moje brzuszki zajmują max 3 min i to z czasem policzonym na podjęcie decyzji ,że właśnie teraz je zrobię ;-) Kropeczko a co to jest górny i dolny brzuszek? Ja pracuję nad tą częścią z pempkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami jedziemy do Zakopca! W sumie brzuszki fajna sprawa. Może też zaczne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo widzisz Rybko - ta część od biustu do pępka - to \"górny brzuch\", i ten jest łatwo wymodelować, czy wyćwiczyć (popularnymi \"brzuszkami\"), bo ten od pępka w dół, to jest ten \"dolny brzuch\", którego nienawidzę 😠, bo to on wystaje zza spodni, i robi tzw. oponę. I trudniej go zlikwidować, chociaż też są na niego ćwiczenia - jak chociażby Weidera, które Laurka ćwiczyła, za co Ją podziwiam :-) Bo ja się jakoś na nie nie mogę zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaka to ja Cię podziwiam bo sama w domu to ani jednego bym nie zrobiła ;-) a w tłumie jakoś raźniej a tam są rózne serie różne partie mięśni się ćwiczy (raz skośne raz dolne raz górne partie) i jakos tak czas leci, poza tym pani krzyczy ;) dawaj jeszcze 8 jeszcze 4 widze że leżysz ;-) takie tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi wystarczy :-) Phi, też mi niska, masz tylko 3 cm mniej, a ważysz 5 kg mniej ode mnie - to tylko się cieszyć ! Masz taką wagę, do której ja chcę zejść - no może nie 48 kg, ale max. 49. Przymierzam się do diety właśnie. No i do wspołnego chodzenia z Wajchą na siłownię :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Bellus Pani krzyczy ??? to już nie dla mnie ;-) mnie bardiej motywuje Wajcha, kóry codziennie mówi jaka zgrabna i śliczna jestem i że jest dumny z tych moich brzuszków :-) aż nie mam serca powiedzieć mu że tak naprawdę to bardzo mało robię w kierunku idealnej sylwetki :-) może sam to wie ale nie mówi?? Kropeczko górny i dolny brzuch mówisz? kurczę blade... skomplikowane, ja na razie pozostanę przy swoich brzuszkach bo tak jak mówisz o efekt nietrudno :-) a potem zobacze czy jeszcze czegoś potrzebuję ;-) na razie biodrówki leżą idealnie więc spoko :-) zastanawiam się tylko czy jakbym przestała te brzuszki robic to czy efekt się utrzyma czy już tak będę musiała machać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka przez jakiś czas efekt się utrzyma (miesiac góra trzy) a póżniej trzeba wrócić do machania tułowiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli już jestem skazana na te brzuszki :-) w sumie nieszkodzi polubiłam je ;-) Belluś to Ty taka drobniutka jesteś , może zamiast ten fitnes to siłowni byś próbowała? albo może jedz trochę wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja jem BARDZO dużo nawet więcej niż mój wajcha ale nie przepadam za słodyczami i jakoś tak nie tyje ;-) na ostatnim weselu np zjadłam tyle że gdyby sukienka nie trzymała mnie w ryzach to by mi brzuch pękł ;-) ćwicze bo nie chce być sflaczała ;-) a siłowni nie lubie, przerażają mnie te wszystkie sprzęty, i to że nie mam bata nad sobą, jak ktoś nie powie że mam powtórzyć 28 razy coś i nie ćwiczy ze mną to nie mogę się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był tylko test :classic_cool: nick będzie w użyciu jak mi zacznie grać :D jeśli. oby 😭 :D :D ja nie ćwiczę, leń, leń, leń 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety efekt ćwiczeń się krótko utrzymuje :-( Belluś, pani, która krzyczy ?? 😠 Nigdy z taką panią, nie zmotywowała by mnie. Rybko, czytałam jeszcze, że zarówno ilość się liczy powtarzanych ćwiczeń, ale też i jakość - bo jak Ty mówisz, że już do 100 doszłaś, to niedługo i to moze być mało dla Ciebie :-) Moi bracia doszli w swoim \"szaleństwie\" do 1000 brzuszków dziennie. A teraz wszedzie piszą, ze to nie o machanie chodzi, tylko o dokładne wykonywanie, więc nie szybko, ale właśnie przytrzymać te mięśnie i z 4 sekundy. Tak ponoć jest lepiej, żeby wszystko powoli wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny umówmy się że pani nie krzyczy na mnie tylko krzyczy (głośno mówi w sensie) bo myzyka gra no i również dlatego że po 15 minutach robienia brzuszków tylko krzyk jest w stanie mnie zmoblizowac do ćwiczeń przez następne 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Bella, kiedyś też mogłam dużo jeść - i nic ! Brzuch był płaski, a teraz zawiązuje się opona, którą zwalczam 😠 Mysza - a Ty co tam wyprawiasz ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chodziłam na aerobik, gdzie pani krzyczała, i zmieniłam tą panią - nie mobilizowała mnie. Za to taka, która prosiła, obiecywała, śmiała się do nas i z nas - owszem tak - mobilizowała mnie. Bella - jak Ciebie tylko krzyk - to Ty byś się do wojska nadawała ;-) :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojsko to nie tylko krzyk Kropcia :D większość filmów to bardzo przerysowany obraz wojska :D a zwłaszcza obraz typowego wojskowego - pochmurny debil, który nie robi nic innego tylko się wydziera, czy to w pracy czy domu. od dziecka w tym środowisku mieszkam i takiego debila jak przedstawiają w większości filmów w życiu jeszcze nie spotkałam :D Belluś czy pejczyk też na ciebie działa ? :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Mysza, ja tylko znam wojsko z filmów :-o I rzeczywiście, nie wyglądają za dobrze, zwłaszcza w amerykańskich filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myślisz o tych pięknych, beżowych spodniach w prążki ? ;-) W amerykańskich filmach, to dobrze wyglądają tylko zęby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiadomo po co tam jedziesz :-D :-p Żeby tej miłej pani, co Ci spodnie \"przytrzymała\" nie było smutno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka te spodnie wisza na wieszaku i smutno spoglądają czekając na CIebie..... nie mozesz tam nie pójść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie wydaje, że już dawno poszła :-) Pofrunęła po spodnie ;-) Rybko - jak Ci się podobaja ostatnie zachowania PIS-owe ? Mam tu na myśli taką \"zwarta koalicję z LPR, i Samoobroną, że jak będzie ktoś chciał głosować na PiS, to w pakiecie będzie miał 2 dodatkowe super produkty, bez możliwości rezygnacji z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że Sto ma dziś urodziny ? :classic_cool: nie ma jej, ale życzenia można złożyć :D dużego torta i powodzenia w pracy :D tylko żeby sama sobie nie musiała tego ciacha piec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×