Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

w księgowości pracujesz czy co ;) nasza Belcia też dopiero godzinę temu z pracy wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie brałam udziału w dyskusji zawsze czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w firmie handlowej. tu zawsze jest cos do zrobienia na wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko Was innych też- troszeczkę. Myslę ,że to fajna sprawa z kimś pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna inwigilacja ;) a pogadać miło, to prawda, dlatego nasz topik istnieje już ponad rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam smiałości sie wciąć- do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 30 lat mężatka , dzieci nie posiadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w tej pracy jak ten tłuk ostatni ale w myślach wolny weekend. dziś wizytacja szefa - nawet za duzo sie nie czepiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to drugie podoba mi się bardziej :D no i przy pierwszym jest większe prawdopodobieństwo, że maluch już to ma. Rybko mój mąż ma bratanka, widziałam go raptem parę razy,ale zawsze wcześniej buszowałam choć chwilę za prezentem :D p.s. kot leżał w łóżku z mężem, ale przylazł do mnie jednak i teraz śpi przed monitorem. chyba mnie bardziej lubi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to ! Siedzę na Myszę czekam, czytam jakieś bzdety, a tu tyle ludzi 😠 :-D Rybko, ja się zapytałam tej koleżanki co mogę kupić na te chrzciny, i oczekiwałam, że mi powie o jakiejś maskotce, czy pamiątce kościelnej (chociaż takie rzeczy to chyba najbliższa rodzina kupuje), a Ona mi powiedziała, ze chcialaby krzeslo dla dziecka, albo kojec, albo jakas mate - no więc najpierw się \"przestraszyłam\", że to z pięć stów kosztuje, no i stwierdzilam, że mnie nie będzie stać i dam kasę. Potem sprawdziłam w necie i te rezczy kosztuja troche ponad 100 zł. Ale szczerze mówiac, to nie chce mi się biegać po sklepie i szukac tych rzeczy bo to męczace, i dlatego wybralam opcje pieniadze. Juz się za inna zabawka nabiegałam, a Jej mąz ją skrytykował. Mam to w nosie bo koleżanka się ucieszyła, ale po prostu nie mam czasu na łażenie po sklepach dla dzieci. nawet nie wiem gdzie można takie krzeslo czy kojec kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka jutro do Smyka marsz :D nie ojcu ma się podobać, dzieciak się na pewno będzie bawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka te rzeczy kupisz w KAŻDYM sklepie dla maluchów, albo nawet w markecie :-) zabawki są lepsze od ciuszków bo nigdy nie wiadomo jaki rozmiar kupić :-) dlaczego czujesz się samotna qua?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciółka zawiodla - nie pomogla w biedzie... to juz chyba nie przyjacółka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę targać sama tego krzesła :-D Wajchy nie ma - więc koleżanka sama wybierze takie krzesełko, które się Jej spodoba. Zresztą jak gadalam z Nia, to chyba nawet jest zadowolona, że dam kasę, bo już wstępnie gadalyśmy. A po Smyku odkąd skończyłam 13 lat nie lubię łazić. :-) No ale powiedzcie, czy 100 zł jest ok ?? Witam nową osobę 🖐️ Nie otwierają mi się strony z Allegro 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zabiega o spotkanie - ale mi sie juz jakoś nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci tylko powiem, że w drugim linku jest fajna mata edukacyjna za 99 :D hmm, przyjaciółka zwiodła... wiedziała,że \"potrzebujesz\" pomocya mimo to odwróciła się plecami? a mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha wyjdę na ignorantkę, ale nie znam żadnego innego sklepu dla dzieci oprócz Smyka :-D Rybko, a co Ty tu robisz o tej porze ?? Koło mnie też leży kot :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzesełko też jest fajne :-) ale skoro już powiedziałaś że dasz kase no to 100 zł jest ok jak dla mnie qua ... przyjaciele czasem zawodzą... ale lepiej zawodzić niż robić coś wbrew sobie... napiszesz z jakiego miasta jesteś? śledzisz nasz topik na tyle dokładnie żeby nas choć troszkę znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłyscie w takiej sytuacji - co byscie zrobiły na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z zielonej góry. Tak dobrze to Was nie znam ale chętnie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to git - uspokoiłaś mnie Rybko - nie będę się martwic, czy daje za mało, czy za dużo. A słuchajcie, co to jest ta mata edukacyjna ??? Bo kojec i krzesełko to wiem do czego są, ale mata - wyjaśnicie mi ?? Gui - a jesteś pewna, że to była przyjaciółka ?? W dzisiajszych czasach ludzie lubią naduzywać tego określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×