Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Jak mijają Wam świeta! ja jem i jem ;) i ogólnie jest fajowo !!! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz przepisa mi tabsy Provera, które ponoc zakończą całą sprawę. Ide na kontrolę 4.01 Jeszcze raz dzięki Laurka za całą pomoc w tej sprawie :-) To już drugi dzień Świąt ale myślę ,że na życzenia jeszcze nie za późno :-) Więc dla Was wszystkich każdej i z osobna wszystkiego czego sobie zamarzycie w Nowym Roku oraz wiele uśmiechu . Życzę również każdej z Was a również sobie żebyśmy za rok też miały swoje kaffe :-) u nas w domu wielkie świętowanie, prezentów fura :-) ale najlepsze jest to że możemy w końcu ze sobą pobyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, swięta święta i po świętach - ufff. Od jutra totalne odchudzanie. Muszę się zmobilizować do jakiegoś sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :) jestem wypoczęta :D choć święta były długie :D w wigilię przy stole od 17 do 2 w nocy, w 1 dzień świąt od 16stej do 23 :D wypiłam morze czerwonego wina ;) i pojadłam pyszności za którymi już tęsknię :D dziś w pracy mało ludzi,ale pracy niestety tyle samo..ale humor mam dobry bo jeszcze tylko 3 dni i urlopik - tydzień lub dwa - zależy czy kupimy dziś wycieczkę czy nie. łudze się, że tak, ale to okaże się wiczorem po wizycie w biurze podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega nam zmarł. To już drugi kumpel w tym roku!!! niech już się skończy ten rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Co u Was słuchać??? Pewnie odpoczywacie po świetach. U mnie nic nowego. Podeśle Wam później fotki Młodej-whiskey. Kurcze rośnie jak na drożdżach!!! :) ❤️ dla Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tworzę listę :D co mi się przypomni to wpisuję, pakowanie jutro :D wyjazd do wawy w poniedziałek i wylot z okęcia we wtorek :D mam urlop do 17.01, coś pięknego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie można tak brzydko do Myszki pisać :classic_cool: dont łory, styczeń to najzimniejszy miesiąc w Egipcie :D jak będę miała 20 stopni to będzie dobrze :D :D ja zrobiłam sałatkę śledziową na jutro, poza tym rozmrażam bigosik, a jutro jeszcze sałatkę owocową zrobię. mamy sylwka w 6 osób u znajomych - przyjechała psióła z wawy z facetem i jeszcze jedyni znajomi z poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza znas Wisły
śliczna psina :) ja własnie zastanawaim się, jak przetrwam cale dwa tygodnie bez filemona 😭 a jak mnie zapomni 😭 :D jestesmy juz u rodzicow, jutro o 9 jedziemy na okecie :D 1szy dzien nowego roku a ja w mazowieckim, oby to byl ZNAK :D :D najlepszego moje drogie w tym nowym 2007 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moj Brat dziś pojechał :( 😭 Laurka muszą przyznać! :) A reszta w pracy czy jeszcze na urlopach? Ja jutro już do pracy. dobrze, że bosa nie ma jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w nowym roku i wszystkiego najlepszego :) :classic_cool: Mam nową pracę, do której przychodzę przed 9, a przed 19 nie wychodzę, w kancelarii, 30 razy większej niż ta poprzednia, pracuję w departamencie, który zajmuje się czymś takim, o czym ja za bardzo nie mam pojęcia, ale szybko się uczę :D:D poza tym mam nieziemską motywację - płacą ponad dwa razy więcej niż w poprzedniej. Chyba zostanę pracownikiem roku :D:D :classic_cool: no w każdym razie zanim dotrę do domu, to jest zwykle już po 20, uczyć się nie mam siły, a egzaminy się zbliżają Poza tym mam nowego faceta, historia jak z kiepskiego romansu, miłość od pierwszego wejrzenia (mi w dekolt :D) itp. Co by tu jeszcze Wam powiedzieć... Serdecznie macham Myszy w Egipcie 😡 ta złość wynika z tego, że wczoraj w Warszawie było zimno 😭 oraz wiało 😭 a ona se tyłek grzeje 😭 całusy dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Hali widze, że weszłaś w nowy rok pomyślnie :D Powodzenia! Egipt- moje marzenie! Ja dziś już w pracy-nie chce mi się....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-D Wszystkiego dobrego w nowym roku dopiero teraz dostalam link z adresem nadzef=go forum od molus bo od kiedy zmienili szate graficzna forum na o2 nie moglam analezc naszego tematu:-D prawde mowiac wczesniej mialam troche do zrobienia, bylam zajeta i takie tam kope lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, że jesteś!! Masz troche do nadrobienia w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się coś dzieje :) Czemu nikt nie zagląda? :( Mysza wytłumaczona bo pewnie na pustyni na wielbłądzie śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×