Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mówie, wieczorem to wieczorem! :) Teraz parcuje ciężko i kasy nie mam przy sobie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurita, same duchy - nawet Halyna zamachała :-D No właśnie Moluś, dawaj szampańskoje :-) The best russian product on the world !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, nie polewaj tyle, bo się \"ululam\" w pracy ;-) :-D Laurka - nie tylko Ciebie denerwuje ta reklama Nivea - jest to kolejny produkt, którego już nigdy nie kupię po tej reklamie 😡 I tak, pozbawiłam się już Rowenty, Pantene Pro V i Nivea - nienawidze tych kosmetyków, właśnie za nachalną reklamę. Że też ci marketingowcy tacy głupi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że na szampana się spóźniłam :-) ale ten czas leci Moluś co? reklama Nivei też mnie wkurza. Wczoraj kupowałam balsam do ciała i nawet się zastanawiałam nad Nivea ale jak sobie przypomniałam jak mi tu po oczach daje, że skupi się nie można to odłożyłam na półkę - może Ci marketingowcy podczytują nasz topik :-) dziś przeczytałam ,że jest projekt w UE żeby faceci brali OBOWIĄZKOWE 6 tyg urlopu ojcowskiego - bardzo mądrze moim zdaniem :-) i sprawiedliwie mój mały synek ma na policzku taką czerwoną plamę po wyjściu na dwór- jakby silny rumieniec... martwię się czy to nie jakies uczulenie czy coś ... coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka to już od jakiegoś czasu mu się pojawia. Zawsze jak wróci z dworu. Może to kwestia wiatru? Przedtem myślałam ,że jest na coś uczulony i robie mu testy alergiczne - zobaczymy jaki będzie wynik. Dziś zastosowałam krem ochronny i jakby na razie nic mu nie wyszło a był na dworze i nawet bałwana ulepił... no zobaczymy... A jak Twoja Plujka? lepiej juz z jedzeniem? ile ona waży? Mąż robi placki ziemniaczane - on z dziemi jedzą je na słodko - z cukrem a ja na słono - najchętniej z białym serem i szczypiorkiem - jak Wy jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek! Nadal piękna zima za oknem. Śnieżek delikatnie pruszy a na termometrze -1. I tak może zostać :) Wczoraj byłam umierająca. Coś mi zaszkodziło i pół dnia spędziłam w ubikacji. Ale się męczyłam! Ale po którejś z rzędu rozmowie z sedesem oddałam to co trza i już było OK. :) no i musze powedzieć, że na niestarwność pomaga nie kropelki, nie mięta tylko nic innego jak coca cola!!! Co do placków ziemniacznych to uwielbiam je!!!! Jako dzieciak jadłam tylko z cukrem a teraz róznie. Z serem żółtym, z miesem mielonym, z gulaszem, z ketchupem... Udanej niedzielki... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie plucha. niech stopnieje to wszystko i się wchłonie i niech ten śnieg idzie do diabła ;) mężuś wyszedł pół godziny temu na bus, potem tram, i w końcu pociąg - będzie na miejscu dobrze po 23stej. czeka mnie więc długi wieczór bo nie pójdę spać dopóki mi się nie zamelduje :D weekend przemiły był. wczoraj obejrzeliśmy sobie \"samotność w sieci\" (mówię to pierwszy raz w życiu, oby ostatni: film podobał mi się bardziej niż książka ;) ) i wypiliśmy dzbany wina ;) popłaciłam w łaśnie rachunki i innych parę dupereli (a to majtki z allegro czy pasta odkłaczająca dla kota :D ) i teraz, hmm, co ja teraz będę robić.. jutro fryzjer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś na polsacie o 20stej kolejny \"hicior\" zza oceanu, po \"gotowych na wszystko\" - serial \"prison break\". słyszałam same pochwały (od tych \"do przodu\" co to z netu kolejne sezony seriali czy filmy sobie namiętnie ściągają) i dziś dam mu szansę :D może będzie ok na kolejne niedzielne wieczory bez męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko latem się to nie zdarza. Dziś byliśmy na sankach, ulepiliśmy bałwana wyższego ode mnie :-) i walczyliśmy na śnieżkli - ale był ubaw. Synka wysmarowałam kremem i poskutkowało :-) więc chyba nie jest tak źle.... Mój mały waży 23 kilo i ma 110 wzrostu. Wiec możesz śmiało podtuczyc małą ;-) Moluś dobrze że CI przeszło - coca colę zapamiętam :-) Myszorku ja majtki ostatnio kupowałam u poznańskiego dostawcy chyba kpw na allegro . Za stringi z mikrofiby zapłaciłam 9,90 bez kosztów przesyłki bo jeżdże sama - gdybyś chciała rajstopki albo coś daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba u tego samego kupiłam Rybko, ale płatność już poszła bo za późno zorientowałam się że to Poznań :) zresztą i tak bym zapłaciła bo jeżdzenie busem po pracy za gaciami odpada, a do głowy by mi nie przyszło że tam kupujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak miałam na myśli to że polsat najpierw zakupił popularne \"desperate...\" a teraz \"prison\" :) czytałam gdzieś na forum, że nowy sezon \"desperatek\" w polsacie od września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to następnym razem pamietaj Myszka ,że spytaj koleżankę czy czasem nie jeździ po mieście :-) acha i mascary też juz mam dla Ciebie :-) jutro koniec ferii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Rybko, bo ta którą mam już wyschnięta i ciężko mi się maluje :) podejdę po nią pojutrze, bo jutro fryzjer - zupełnie nie po drodze do domu, potem muszę wejść do zoologicznego i przytachać 5 kg żwirku, no i będę dużo później w domu.. kot miaczy rozdzierająco kiedy normlnie wracam przed 18 więc wycieczkę do ciebie zosatwię już na wtorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan od galotów napisał mi maila dopiero co - kasa doszła do niego (ma jak ja konto w inteligo i już ją ma, a zrobiłam przelew dziś około 17 :D ) galoty wyśle jutro :D poszalałam, będą białe, czarne i sandy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze o linka do galotków. Może teźż skorzystam :) Jeden serial zaliczony czas, na drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nie wysapana jestem przez ten mararton filmowy! Ale warto było. Myszka dzięki za ilnak! 🌻 Piękna zima się skończyła! Wszędzie tylko ciapa i kałuże! Bleee Lauracia wydaje mi się, że te akcje z żoładkiem to przez to, że najadłam się surowego mięsa jak robiłąm gołąbki. Jak udały się zakupy? Chyba po wypłacie też wybiore się do fryca bo chciałabym coś zmienić w swojej fryzurze. Może jakieś krzywe cięcie, jakaś grzywka czy coś. Musze poszperać w necie. 👄 dla WAS Kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje życzenie zostało wysłuchane i śnieg stopniał :D to naprawdę przyjemność iść rano na przystanek bez pokonywania zasp, kałuż lub ewentualnie śliskiej jezdni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laurka - to super, że mała wraca do zdrowia :-D Daj znac, co lekarz zawyrokował po kontroli. Moluś: 1) NIE jedz surowego mięsa 😠 :-) bo będziesz miała, to co Ci Laurka napisała, 2) Wajcha też twierdzi, że cola jest świetna na żołądek - hmmm chyba cois w tym jest, bo i czasem lekarze ją zalecają. A mój kot ma zapalenie pęchcerza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiotowała krwią ?? Teraz podczas tej choroby ? Dlaczego ? Gdzie Wy te majtki kupujecie ?? ;-) Jakie tusze do rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poważnie było - dla mnie wymiotowanie krwia, to coś \"strasznego\" :-( Cyrk, nie cyrk - ale czopki łagodniejsze w działaniu, i dla Jej dobra.Więc nie miała wyjścia za bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×