Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, a ile płacisz za karnet ? Nie kracz kobieto ;-) - może wcale aż takich zakwasów nie będziesz miała ? I na trzeci dzień już pójdziesz na następne zajęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam chyba podobnie - jakieś 90 zł./mc za ten aerobik. Teraz za siłownie płace 150 zł. Za to u mnie w firmie jest dofinansowanie sportu :-) Można sobie wyrobić kartę, i chodzic na zajęcia albo basen albo siłownię za 50 zł miesięcznie. Oczywiście ta karta nie jest honorowana w mojej siłowni, więc jej nie mam, ale wiem, że trochę u mnie osób w firmie z tego korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak około 10-ciu lat temu , może ciut mniej ale raczej chyba nie byłam na takiej wielkiej imprezie gdzie leciał tylko muza Prodigy. ale się wtedy wyszałam :D W domu sobie zapodam i też poskacze ;) A w czwartek czaeka mnie koęda 😭 Uciekam ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Prodigy :-) Fajne U mnie kolęda była 3 stycznia, ale nas nie było, więc z księdzem się nie widzieliśmy. A u Ciebie Laurka kiedy kolęda ? W ogóle lubicie te wizyty ? Ja nie lubię. Zawsze wtedy było drętwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ryczysz Moluś, \"kolędnik\" nie gryzie :D twój mężuś to wręcz chyba ma z nim o czym pogadać, prawda ?:D jem sobie czekoladę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Myszka :-) Molus na zdjęcia obie czekamy :-) w takim razie bo chociaż miałam aparat to raczej się bawiłam niż robiłam zdjęcia, a jak juz robiłam to nie sobie :-) poczekam na maile od znajomych może ktoś ma mnie na zdjęciach - musimy sie wymieni c;-) Kropeczko fajnie że już jesteś :-) a co Ty tak załatwiasz codziennie? Dopiero wróciłam z zakupów firmowych :-) kupiłam 100 batoników z musli :-) Laurka mówiłaś kiedyś , ze kupiłaś koszulkę z mikrofiby fajna jest? u \"naszego sprzedawcy są i tak się zastanawiam nad nią. Czy rękaw jak i cała koszulka nie są przykrótkie? ta modelka na fotkach jest taka chuda że trudno mi oceni c:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatah
Beata herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba koszulka z krótkim rękawem :D ale się powstrzymuję z całych sił ;) właśnie z tatą rozmawiałam, chyba kupimy sobie z mężem laptopa :D tatuś się zna i doradzi. i kupi ofkors, a my tylko przelew zrobimy ;) z całej czekolady zostały mi dwa kawałeczki, zasłodziłam się bardzo, szklanka wody nie pomogła :D teraz winko sączę jak zwykle. powinnam mieszkać we Francji i mieć własną winnicę :D kot się bawi piłką i mje woła, idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzja podjęta, właśnie zrobiłam przelew dla taty. laptop będzie koło czwartku - na razie mąż go weźmie do siebie na kurs :D jak już wróci to tu podłączymy go do netu i będą dwa :D powoli czas na sen 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alloooo, jak miło widziec tyle wpisów, ja ostatno rzadko u was przebywam bo nie mam czasu, ale staram się zagladać chociaz raz dziennie - także jestem na bieżąco:) Laurko ciesze się że z plują już ok:) Myszor gratuluję zakupu - mnie chwilowo nie stać na taki zakup:( Dobra biorę się za pracę - przyszłam na 8 i nic nie zrobiła 😭 P.S. Halina co za bal - gdzie, kiedy?? Pisz. Aha były jakieś zdjęcia?? Prześlijcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj laptopik też bym mi się bardzo przydał! i to bardzo! Wywaliłbym to wielkie pudło, biurko i ile miejsca więcej ! Dzisiejszy mój sen- romans z panem Małaszyńskim! ;) Ale na końcu wyznał mi , że chyba dalej nie możemy tego ciągnąć bo on woli chłopców! :D A dziś będe oglądać \"Tylko mnie kochaj\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś chyba się reklam \"świadka koronnego\" naoglądałaś :D czekamy na wieści o umowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszka żebyś wiedziała ;) :D Nie wiem o której będe gadać z tą umową bo chłopaki chcą też pogadać o podwyżce! To się boss zdziwi -hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy PCta, który ładnie mówiąc psuł się już milion razy, ile ja juz zdjęć starciłam to głowa mała - zawsze pada nieoczekiwanie ;) ja laptopy lubię bo całe studia jakiegoś miałam (tata pracował w firmie sprzedającej i serwisującej :D). tego też kupi nam bezpośrednio u dystrybutora, przelałam mu wczoraj 2500, które spokojnie wystarczą. a jutro najprawdopodbniej mój mąż pojedzie do moich rodziców go odebrać, pożyczy od taty modem i już mu się nie będzie nudziło po zajęciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był kurier, mam już pastę bezo-pet dla kociaka :D dziś i majty powinny już dojść ;) co robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja też zaczęłam ostrożnie od L ale to za duże dla mnie :-) terazkupuję M-ki. a koszulka jaka jest długa? czy np. spod swterka będzie wystawac? jak dla mnie powinna :-) Na naszej imprezie mozna laptopa wygrac :-) szkoda że sama nie mogę w losowaniu uczestniczyc ;-( Myszka ta cena to z całym systemem Windows XP ? co takiego ma ten laptop wypasionego ? też marzę o swoim do którego nikt mi nie będzie bzdur wpisywał :-) i zamulał grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko laptop jak laptop, nic wypasionego tam nie znajdziesz :D ja nie znam się na parametrach kompów, ufam tacie i wiem, że kupił taki, który w zupełności nam wystarczy (a potrzeby moje zna - zaopatruje mnie w nie od 10 lat :D ) wiem, że dostanę sprzęt gotowy do pracy - wgra mi wszystko co potrzeba, ale nie sądzę by w cenie było oprogramowanie, jeśli już to Linux ;) wczoraj pokazywał mi między innymi tego, więc będzie to coś podobnego na pewno: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/111674_cena_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza się spóźnia dzień w dzień o 15 minut :D ale ma to gdześ, nie będzie jeszcze bledszym świetem ze swojego zadupia wyjeżdżać :D i tak się poświęca podróżując 3ma środkami lokomocji :D p.s. u Myszy w pracy niekt na to nie patrzy, poza tym dyrekcja zaczyna się zjeżdżać po 9 tej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kobity!!! Dobrze u nas też boss przymyka oko na spoźnianie :) Laurcia to super, że nie ma zakwasów! co do \"niespania\" to moja mam ma też z tym problemy ale ona ma 53 lata. Ja kiedyś miałam problemy ze snem jak żyłam w stresie i lekarz polecił mi łykć tabletki na sen, takie łagodne. Myszka laptopik to jest fajowy :) Pajączkowi też się podoba. Obejrzeliśmy wczoraj ten film \"tylko mnie kochaj\" Beznadziejny! Cały film ratuje ta mała dziewczynka jak jej tam mmmm Julia Wróblewska. A dziś 4400 i może \"Komornik\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia 👄 tosz coś Ty tymi ręcoma robiła? :) Gdzie reszta Pindek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj potrafią popalić te mięśnie! Mnie czeęsto bolały jak oddawałm się namiętnie grą takim jak piłkarzyki i dart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×