Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a ja wczoraj tez wachalam perfumy ale nie wiosenne tylko takie na wieczor i spodobaly mi sie \"alien\" thiery mugllera (czy jak to sie tam pisze) a drugie ktore juz jakis tam czas za mna chodza to \"for her\" narcisio rodrigeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną \"chodzi\" Organza Givenchy, ale to raczej jesienno-zimowy zapach. Te Twoje Śmiała, to też są raczej \"ciężkie\", no nie ? Macie jakieś fajne wody na lato ? Tylko nie Davidoff Cool water, bo to mam jeszcze z zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wciąż to samo czyli Hugo Boss Deep Red - zakochana jestem choc trudno powiedzieć żeby to był wiosenny zapach :-) teraz jest nowy Hugo -fioletowy ale taki jakis słabiutki jest :-) więc chyba zostanę przy czerwonym :-) urodzinki mam niedługo bo juz w piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w przelocie 😘 chcę powiedzieć, że czekam na wszelkie nowiny, jak również chcę powiedzieć Kropci, że przecież ja jestem już solo, więc tego kolegę dla mnie to poproszę :D cmokam Was gorąco😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w temacie perfum jestem zielona. na studiach kasy za dużo nie miałam więc kupowałam jakiś avon ewentualnie, i tak mi już zostało :D czasem jakaś podróbka się trafi - ostatnio dostałam coco \" mademoiselle\" - i to by było na tyle :D Hali 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Ha! Tak z doskoku i na jaki na czasie temat trafiłam. :-) Ja właśnie zamówiłam sobie Noa Noa Cacharel (moje ulubione), a dla M. Issey Miyake for Men (jak wyżej...) Teraz miałam Bruno Banani niebieski, ale dość szybko mi się znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - cześć :-) No nie mogę tylko dla Ciebie faceta szykować, bo co reszta pocznie ?? :-D Więc kobieto naszykuj się, że to tylko babski zjazd, ewentualnie możesz \"polować\" w klubie :-) Sto - J\'adore Diora tez mi się podoba, ale jakoś nigdy sie nie zdecydowałam na niego, ale na pewno kiedyś go sobie kupię - trochę mnie Wajcha zraził, bo powiedział, że to zapach dla starszek kobiety (sic!). Ale mamy różne gusta, więc nie będę się Nim sugerować. Sto - w sprawie krmów do twarzy, to mogę Ci polecić te z apteki - Avene lub La Roche Possey, bo takie bardzo zachwala moja dermatolog. A z własnego doświadczenia mogę Ci dodać, że jak dla mnie nie ma różnicy czy krem jest z Avonu, czy z Sephory jakiś super drogi. Nawet te z Avonu czasem bywały lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio nabyłam matujący krem Dermiki, dla mnie szaleństwo - 37 zł, pierwszy raz wydałam tyle kasy na krem :D :D ale ładnie pachnie i wydaje mi się, że daje lepszy efekt niż ten matujący nivea visage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, jakoś zniosłam, chociaż kremów używam dopiero 2 rok, bo wcześniej też żadnego nie używałam. Jaką masz cerę ? To Ci może coś doradzę. Myszorek, znam ten krem - to taki miętowy fluid ? Czytałam o nim, i chyba jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, dla nikogo nie szykuję :-p Same sobie musicie o męskie towarzystwo zadbać - ja grzeczniutka jestem ;-) Jak sucha zimą, to musisz używać jakichś lekko odżywczych, a w lato nawilżająco-matujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, pokręciło mi się - ja miałam na myśli taki lekki matująco nawilżający fluid Erisa. Wszystko mi się miesza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - ja jestem ostatnią osoba, która może \"dostarczyć\" facetów, bo mało kolegów mam, a Wajcha ma takich niewyględnych kumpli, że szkoda gadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to wygląda, Sto, ale może będą jacyś inni faceci godni poderwania ? :-) Wiecie co - właśnie sie zważyłam, chyba pierwszy raz po 3 latach, i nuda - tyle samo ważę, co 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz Myszorek, miałam taką cichą nadzieję, że może będę mniej ważyć, a tu nic z tego. Ale z drugiej strony, to dobrze, że więcej nie ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale macie problemy :-) jak nastawiacie się na podryw na naszej imprezce to chyba będę się nudzić :-) w takich lokalach średnia wieku to tak w okolicach 20-30 :-) więc dla mnie za mało :-) ja tez utrzymuję stała wage od jakiś 3 lat choć chciałabym żeby nieznacznie się to zmieniło :-) ale widać już taka moja uroda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eetam podryw :D ja się nastawiam na pogaduchy, drinki i tańce. wszystko w damskim gronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, ja też sie nastawiam na to samo co Myszorek, więc my będziemy Ci dotrzymywać towarzystwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daleko masz do centrum Sto ? spotykacie się w okolicach dworca, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fajnie :-) myślę,że jak zaczniemy gadac to trudno będzie skończyć :-) więc za dużo czasu to nam nie zostanie na \"inne\" atrakcje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszę, jakbym mogła, to bym się wyrwała, ale mi przełożony cały czas głowę zawraca 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sto to zależy od inwencji :-) za inne atrakcje uważam np. Twoje pytania dot. zabawy z "dorosłymi facetami" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, nie wiem, czy mogę się przyznać... ;-) Na allegro zamawiam. Jeszcze się nie nacięłam, ale teraz mieniłam dostawcę, więc trzymaj kciuki. ;-) Uciekam znowu. Pracy mam po uszy... :-( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga - tutaj organizatorka imprezy: informuję i wyjaśniam, że nie jest planowana zabawa damsko-męska, a jedynie ploty, pogaduchy, i tańce w gronie kobiet. Jeśli ktoś chce innego rodzaju zabawy, to organizatorka tego nie organizuje (nie wliczone w cenę), i trzeba sobie załatwić \"na własną rękę\" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nereczko jak masz zaufanego sprzedawce to czemu nie :-) ja raz zamówiłam na Allegro a potem przez tydzień walczyłam z reklamacja bo to fatalna podróba była :-( dłużej zapach utrzymuje się z wody toaletowej z Avonu :-) ale reklamacja uznana została i pieniądze odzyskałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×