Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Belcia, właśnie się skończył wykład z moich (a właściwie chyba z Twoich też :D ) ublionych podatków. teraz 3 godziny okienka i seminarium, na którym przedstawiamy bibliografię, ale nie tylko wykaz, ale fizycznie to, co mamy pokserowane i powypożyczane :-o więc się natargałam tych głupot do szkoły. a że osób jest 17, to będzie to pewnie trwać dużo dłużej niż zwykle, więc znowu przylezę zdechła do domu. no i właśnie nie wiem, czy będzie pochwała, czy zjebka :D:D i czekam z niecierpliwością :D ale przynajmniej angielski mnie dziś omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc chciałam Cię poinformować że mam nową fryzurę i powinnaś ją pochwalić ;-) wprawdzie zdjęcia prześlę dopiero jutro ale chwalić możesz już dziś :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Belcia, właśnie tak zauważyłam, ale nie chciałam tak nachalnie od wejścia :D ale bardzo Ci ładnie, podkreśla twoje kości policzkowe i uszlachetnia bardzo linię szyjną :D taka jakaś dostojna się zrobiłaś :D napisałam do was parę mejli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, co to ma byc ?? Halinkę w pępuszek chcesz smyrać, a ja to co ?? Twój kafeteryjny \"chłopak kropek\" ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możecie zwolnić tempo ? nie nadążam :D kupa maili i telefonów, ja się zabiję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możemy, Myszko :D muszę wykorzystać mój czas do maksimum, bo dopiero jutro się z Wami zobaczę na dłużej :D:D a kto te mejle tak pisze i kto dzwoni?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę, Belciu :D no przecież chyba byś się nie obcięła, jakby Ci miało być nieładnie :D:D Laurka, zaproś mnie na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, ja Ci mogę wysłać, założę nowe konto, w nadawcy wpiszę \"Zdzisiek\", myślisz, że będzie zazdrosny? :D Laurka, a ten Twój radar w gaciach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, niech Ci Myszorek powie, jakie ja seksowne smsy wysyłam, co małżeństwem mogą wstrząsnąć :D dawaj na mejla swój numer kom, to zobaczysz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś - nie strasz, że zdanie zmienimy ;-) Nie kokietuj :-D Och Laurka, normalnie ju ar brejking maj hart 😭 Stokrotka, no powiedz, jak się kłótnia skończyła, i chy \"glonojad\" jest dalej glonojadem i czy kuchnię posprzatał. Ja wczoraj posprzątałam łazienkę - bożesz ty mój - jaka ona teraz cudna ;-) Do następnego sprzątania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kcem pomidorowej, kcem :D dobra, uciekam na trochę, może przed po trzeciej jeszcze wpadnę buziaczki 😘:classic_cool: Laurka, zima idzie :D babcia mi zawsze każe ciepłe gacie nosić, to noszę. zamiast kalesonów :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, tego to już komentować nawet nie bedę: niejaka Halina napisała do mojej Laurki: \"Laurka, a ten Twój radar w gaciach?\" :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia :D no co, no co, sama pisała, że ma radar, czy tam jakiś nadajnik, tylko nie wiem, gdzie, chyba w gaciach :D znaczy się w moich :D oki, już mnie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz się zabiję, maile, srejle, latam po pokojach, szczały Halinkowe, nie wiem za co się łapać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem znowu, hej Belcia i laurka🖐️, mąż wpadł do domu i powiedział , ze widzial taka kurteczke , jak chcialam, pojechalismy i mi kupil, ciesze sie, ale przez to jestem jeszcze bardziej zaniepokojona... Powiela klasyczną postawe , a zdrugiej strony moze naprawde mnie kocha i chce byc miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat, słuchaj przede wszystkim swojej intuicji - ona rzadko nas zawodzi. Bądź czujna, ale też nie zamartwiaj się na zapas. Jak chcesz o tym pogadać, ale nie na forum, to wybierz \"ofirę\" i maile do nas ślij, to pogadamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na poprawę humoru :) :) :), poniekąd sama prawda------ Dlaczego faceci są tacy zajefajni: 1. Ich dupa nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę. 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze! 3. Ich nazwisko zostaje. 4. Garaż jest ich cały. 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie. 6. Nigdy nie mają ochoty odwieźć przyjaciela od bzykanka. 7. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę. 8. Gucio ich obchodzi, że ktoś zauważa ich nową fryzurę. 9. Gorący wosk nigdy nie wchodzi we włosy łonowe. 10 Ta sama robota. większa płaca. 11. Zmarszczki dodają charakteru. 12. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze. 13. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN. 14. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy. 15. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp. 16. Jeden nastrój, zawsze! 17. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund. 18. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki. 19. Sami otwierają słoiki. 20. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości. 21. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak. 22. Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa. 23. Mogą po cichu doznawać przyjemności z jazdy siedząc na miejscu pasażera. 24. Trzy pary butów w zupełności wystarczą. 25. Mogą w ciszy oglądać piłkę nożną ze znajomymi przez wiele godzin ani przez chwilę nie myśląc \"Musi być na mnie zła.\" 26. Nie używają podpasek. 27. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu, mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat. 28. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów. 29. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą. 30. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach. 31. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami. 32. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra 33. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku. 34. Manicure robią przy pomocy scyzoryka. 35. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut. 36. Cały Świat jest dla facetów ubikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kropcia, narazie musze sama przetrawic, ale pamietam, ze w razie czego moge z kims pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nic nowego nie mam, ale jeszcze mozna by dolozyc kolejny punkt o nie posiadaniu przez tych osobników torebek, o szczesliwcy!!!!, wlasnie wczoraj kupilam sobie takie czekoladowe cudo (mowię o torebce), i pasuje do kurteczki :), to mnie trzyma przy zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno zasadnicze pytanie do Sto: czy Ty naprawdę chcesz, żebym tego smsa wysłała? mogę wysłać, podaj tylko godzinę i co byś chciała, żeby zostało osiągnięte :D dla mnie problemu nie ma, tylko nie wiem, jak to się skończy :D godzina zero zbliża się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×