Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ej, już ustaliłyśmy, że nic mi między nogami nie wisi :D Hali, jak żywA, powinnaś była, Myszorku, powiedzieć :P:P chyba przeprowadzę jakiś atak terrorystyczny na Poznań z moich Krzożywnik :D:D:D cześć Belcia, cześć Kropcia, cześć Myszorku 😘 chyba już nikogo nie ma, ale awansem, cześć Sto, cześć Śmiała, cześć Łaurka :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie już zawsze będziesz Hali :D Od pamiętnej sceny pod prysznicem :classic_cool: ale to brzmi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Halinka nie przejmuj się - Laurka myśli, żem facet :-D Belluś - cześć, oglądałaś wczoraj \"Na Wspólnej\", bo ja kawałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D musiałam się zastanowić, o co biega, ale już pamiętam :D :D a Ty, Myszorku, będziesz już zawsze dla mnie panią od Krzyżownik :D:D:D ale czy Twoja wajcha już się otrząsnęła z tego szoku, że jacyś faceci do Ciebie piszą? i jakby mają radar w tyłku, bo piszą akurat wtedy, jak goła siedzisz pod prysznicem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam pełnego seksu smsa do Myszorka, podpisując się krótkim \"Hali\", a jej wajcha cała w nerwach przyleciała do Myszorka, który akurat się prysznicował, że jacyś faceci do niej piszą :D:D:D oki, chwilowo uciekam, ale jeszcze wejdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć, Łaurka :D:D 😘 a jednak się spotykamy :D ale już się chwilowo żegnamy, idę na ćwiczenia z fascynujących, zapierających dech w piersiach, pełnych seksu podatków :-o :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś do mnie seksownie napisał :D Hali 👄 buhahaha :D cześć Laurencja kochanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wspólnej akcja nabiera tępa :-D ;-) Okazuje się że Żanetka ściemnia i to najprawdopodobniej nie dziecko Grzesia tylko jej narzeczonego Waldka choć do końca nie wiadomo Kinga pomału łapie kontakt ze zdzirą (co ją wrabia) ta zdzira niby udaje koleżankę Kingi ale czeka na jej wpadkę Ania jest chora ma raka mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Laurko ja jak zwykle opowiadam Kropeczce co się dzieje na Wspólnej :-D :) ale wlaśnie sobie przypomniałam że wczoraj to tak jednym okiem oglądałam tylko bo byłam u koleżanki w Krakowie co jej z 8 miesięcy nie widziałam więc gadałyśmy od 6 do początku na wspólnej :-D :-D później nas trochę przytkało (bo Ona też lubi na wspólnej) i przed dziesiątą opuściłam dom plotek :-D :-) ale fajnie jest w Krakowie mowie Wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w rozjazdach kobito moje koleżanki w Krakowie - więc na ploty muszę daleko jeździć praca taka że muszę też do Warszawy conajmniej raz w miesiącu jeździć no i tak ciągle gdzieś wyjeżdzam :-D :-) ale lubię to :-) a dzisiaj jadę do fryzjera. Niedaleko bo do Chorzowa :-) już się cieszę jaka będę piękna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, najbardziej to teraz lubię wątek Kingi i \"zdziry\" :-) A nie wiedziałam, że Ania ma raka mózgu - ciekawe co z nią scenarzyści będą chcieli zrobić. A najlepsi są \"Państwo Ziębowie\" - boże co za \"zaścian\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, dziękuję za zdjęcia - kotek jest PRZE- ŚLICZ- NY !!! Laurka chcij od Myszorka zdjęcia, to zobaczysz piękne kocię :-) A skąd do Ciebie Rybka napisała, no i kiedy Ona wróci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie powinnaś Laurka? ja też mam dobry humor właśnie zrobiłam z siebie wariatkę w oczach kolegów i koleżanek z pracy opowiadając jak to podróżuje komunikacją miejską i zdarza mi się wsiąść do autobusu który jedzie w przeciwną stronę do zamierzonej :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie co w tym dziwnego? każdy może się pomylić nie wiem dlaczego oni tak dziwnie na mnie patrzyli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że mimo kilku powodów masz dobry humor tak trzymać marudzenie w tej sytuacji nie pomoże :-) tak mówię a często marudzę bez powodu, taka jestem mądra jak o problemach innych rozmawiamy, szkoda że do swoich tak nie podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam - weź spójrz kobietko na pozytywy :-D, no bo tak: - na bolący brzuch trzeba wziąc nospę, położyć ciepły termofor i czekać aż ból przejdzie, a jak mąż wieczorem wróci, to mu pomarudzić, że taka biedniutka jesteś, i może on zrobiłby kolację ?? :-) - ja tam się zawsze cieszę z @, bo to znak, że nie jestem w ciąży :-D, - to jak poza domem, to bardziej stęskniony wróci ;-) - Laurko kasa sie zawsze sie zapowiada, tylko nie wiadomo w jakim momencie :-D, - jak prąd wyłączą, to będzie \"romantycznie przy świecach\" ;-) - no i już Cię sama nie musze przekonywac, co do ostatniego, że ogólnie jest super :-D, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wciąż trwa Halinka mija nieźle Laurka ma super humor ja też :-D idę do fryzjera będę jeszcze ładniejsza (pod warunkiem że to w ogóle jest możliwe) ;-) :-D Myszorek zaginął w akcji a Kropeczka gdzieś była Rybka żyje i pozdrawia ale czasu nie ma to tyle streszczenia z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia😘 muah, Ty to jesteś dobre dziecko, bo te zołzy to mi nigdy streszczenia nie zrobiły, tylko zawsze kazały czytać :D podatki były fascynujące, kurwix, same kazusy wciąż :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a korepetycje dasz Halinka? bo ja potrzebuje pilnie będę Ci płacić w łazankach albo w czym chcesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×