Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

epitafium wielkieś mi wyrządziła pustki w domu moim moja droga Łaurko tym zniknieniem swoim siedzę i płaczę siedzę i ryczę łzy po twarzy płyną mi bycze nie zobaczę Cię już wcale tańczyć nie będę w karnawale nic już nie jest takie jak było tylko siwych włosów na głowie mi przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, dziękuję wiecie, nie chwaląc się... z poezją mam jak ze śpiewaniem (śpiewam i lubię śpiewać, chociaż nie umiem w ogóle i przez to jestem uciążliwa dla otoczenia) - nie rozumiem poezji w ogóle, ale to nie przeszkadza mi jej tworzyć :D muszę coś zjeść, żaby w brzuchu mi strasznie rechoczą oraz się wysiusiać :D przyjdę tak ok. 14.30, jak będą wolne kompy żegna Was Halinka co ma usta jak malinka wszyscy chcą ją w nie całować i z Halinką baraszkować ale ona twarda sztuka nowej wajchy już nie szuka bo ma swoją wajchę starą jednakowoż bardzo jarą :D:D:D to pa 🖐️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu sie działo, coś tam robiłyście z Haliną ??? Stokrotka - ja toi Ci nic nie wymyślę, bo nie umiem. Miałam dwa zwierzaki, jedno imię nadałam ja, a drugie facet. Ale tak na poczekaniu, w ogóle psiaka nie widząc, to trudno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, pa, pa 🖐️ - bo ja nie zajrzę raczej. Planuję o 21.00 już spać :-) Stokrotka, ja kupuję swojemu facetowi na urodziny (bo ma je w okolicah świąt) wodę toaletową Gucci, bo takką chce, i wiatrówkę na Gwiadkę, bo gada już od kilku miesięcy, że to chce :-) Tak więc sam mi powiedział, i nie mam problemu co wymyśleć, no ale z drugiej strony nie będzie miał niespodzianki. Ale mi nie przeszkadza, jak ja wiem, co dostanę albo sobię wybiore, bo nie cierpię niespodzianek prezentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale nie wiem co wajcha by chciała na święta nie wiem więc co kupię zawsze jak idą święta to ten sam problem komu i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca,praca,praca a jaki prezent to nie mam pojęcia. w zeszłym roku dostał piersiówkę, cieszył się jak dziki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, ja się zawsze pytam, co kto chce, i może nie dokładnie wiem, co to ma być, ale, że np. z dziedziny kosmetyków, albo jakisz szalik, itd. :-) A co Wy byście chciały dostac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem sobie wymyślam, a czasem nie. w zeszłym roku chciałam jakiś wisiorek na szyję - ale chciałam żeby sam wybrał :D no isuper wybrał :D a w tym to nie wiem, może jakieś perfumy bo mi się skończyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku, to, że facet, czy przyjaciółka dobrze mnie znają, to nie ma znaczenia, bo mi się tak szybko gust zmienia, że coś, co wczoraj bardzo mi się podobało, dzisiaj już nie podoba wcale. Więc ja sama nie potrafię powiedzieć, co bym chciała pod choinkę ;-) Jak 2 lata temu sama wybrałam sobie książkę pod choinkę, to do tej pory jej jeszcze nie odpoakowałam z opakowania :-o Właściwie to już nie pamiętam, co to za książka jest. Ja to zawsze chcę coś z kosmetyków, ale jak ktoś się zapyta dokładnie, to nie wiem, bo mam tego tyle, że jeszcze jedna woda toaletowa, lub balsam czy krem naprawdę nie jest mi potrzebny. Może ciuch jakiś - tylko, że jak ja często ciuchy oddaję, to co to za prezent ? Biżuteria - no owszem fajna, ale ja już mam swój ulunbiony komplet, który dostałam w zeszłym roku, i niczego innego ani nie nosze ani nie chcę. Rany, ale jestem wybredna :-( A najbardziej niepokojące jest to, że mi facet powiedział, że wie co mi kupi, i to ma być niespodzianka - no i to mnie najbardziej martwi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym wolała Kropeczko pytać ale ta moja rodzina gra zawsze nieśmiałych no co Ty dziecko nic nie kupuj (mama i tata) nie ciocia ja nic nie chce (dzieci mojego rodzeństwa) wajcha mniej nieśmiało zazwyczaj odpowiada samochód albo telewizor LCD więc sama widzisz że lepiej nie pytać :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Kropeczka może naprawdę wie co i będzie to super niespodzianka lece kobity zaraz do fryzjera ale się cieszę bo moje kłaczki już całkowicie odmawiają mi posłuszeństwa :-D :-) tak że żegnam się do jutra 🖐️ co by nie zapomnieć ale jeszcze chwilkę jestem :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój czeka z utęsknieniem na tą swoją wiatrówkę :-) W zeszłym roku wymyśliłam, że Mu portfel kupię, bo stary Mu się rozpadał. Mamie zawsze jakiś krem przeciwzmarszczkowy kupuję, coby miała jakiś lepszy, niż te co Ona używa, z Avonu, albo Nivea, czy Kolastyny. W zeszłym roku kupiłam Jej jakiś od Estee Lauder, i była zadowolona, ale jak sie Jej skończył to wróciła do bardziej ekonomicznych i też była zadowolona. Bratu, to jakąś pierdółkę, typu herbata smakowa, albo jakiś fajny kubek - bo ten chłopak, to naprawdę nie wie co chce ;-) Siostrze też kosmetyk, albo jakiś dodatek, typu szalik. Mówi mi mniej więcej co to ma być i ja szukam. Belluś, moi też byli nieśmiali, ale jak mówili, że nic nie chcą to się dopytywałam dokładniej, i wtedy już sie \"wysypywali\", co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, ja mam jeszcze taką paskudną cechę, że jak mi się nie podoba jakiś prezent, to strasznie to po mnie widać, w związku z tym, panicznie reaguję na wszelkiego rodzaju prezentowe niespodzianki. Raz mi wajcha kupiła spódnicę jeansową, długą i wąską - o boże, ale była afera, że brzydki kolor, że niedobra, a potem to była moja ulubiona spódnica, którą miałam jakieś 2 lata (jak na mnie to dużo). W zeszłą gwiazdkę umówiliśmy się, że kupi mi kolczyki srebrne z cyrkoniami, no i znowu była afera, bo do tego dokupił też wisiorek. No i najpierw był opieprz, a teraz oczywiście to mój ukochany wisiorek :-) Nie no, naprawdę przerażają mnie wszelkie niespodzianki, bo moja kwaśna mina mówi wszystko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kropeczka przycisnę ich :-D :-) w tym roku chyba że wyjadę na święta do ciepłego kraju to wtedy preznty z głowy ;-) lecę już na dobre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie książki dostajesz Stokrotka, a jaką bieliznę ?? Bo mi po głowie chodzi czekoladowa, z delikatnymi akcentami turkusowego koloru - może sobie kupię taką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziołchy, jestem, jak mówiłam, a Łaurki jak zwykle nie ma :D macie wszystkie pozdrowienia od Rybki 🖐️ Sto, a to piesek, czy suczka? Pieska to bym nazwała np. Dżon, Terminator, Arnold albo Boguś :D:D:D a suczkę Andżelina, Gloria :D:D pomyślę jeszcze i powiem później a Wy myślcie nad tymi prezentami, bo ja też nie wiem, co mojej wajszce kupić, ani tatusiowi też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ojcem, to zawsze miałam problem, co Mu kupić, już w sumie nie pamiętam, co Mu kupowałam, ale może Halinka swojemu kup książkę jakąś. Wiem, że Tatusiowie, to lubią czytać :-) A sobie kup seksowną bieliznę, owiń się wstążką i bądź prezentem dla swojej wajchy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, tata ma już ode mnie tyle książek i jakichś płyt, że nie ma czasu tego czytać i słuchać i ja czytam pierwsza :D a wajszka taki prezent dostała na imieniny ostatnio, to nie chcę się powtarzać :D może jeszcze jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, gdzie Wy jesteście ? Laurka poszła do Mamy, a Bellcia do fryzjera, ale, że Myszor i Stokrotka się tak obijają, to ja nie wiem ;-) Halinka, a co Twoja wajcha lubi ?? To może Ci pomożemy prezent dobrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski;):):) nie było mnie długo a widzę ze gadu gadu na całego:) ale cosik nie widzę rybki?????? U mnie teraz sezon w pracy i mało co udzielam sie na kafe.... ale serdecznie was pozdrawiam i będę zagladala buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×