Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Halik całuje wszystkie soczyście :D a mnie już brzuch pobolewa, @ za parę godzin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek jak ja brałam tabletki, to mnie w ogóle ani brzuch nie bolał, ani nie pobolewał. Za to teraz to tak mi napier......, że bez kilku tabletek przeciwbólowych, wypisywanych na receptę (jakiś tam apap, czy ibuprom, to dla mnie pikuś) sie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Byłam wczoaj w Poz. u lekarza. Powidział, ze ładnie sie wszystko goi ale długa jeszcze droga przed nami- chodzi tez o dzidzie. Nadal mam łykac tablety by nie miec @ i pojawic sie mam za 1,5 mies... Juz prawie 2 mies jestem @. I wracajac do tematu z rana to nr buta 39 przy wzroscie 164 chyba.:) A jaki lubicie styl ubierania sie? Tak na codzien chodzicie w butach na obcasch, płaszczach, spodnicach??? Czy raczej tak na luzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam maila i nie widzę inaczej jak przełożyć 😭 początek czerwca ? 3-4.06 ??? piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam na spotkaniu z klientem a teraz sobie siedzę w kafejce internetowej s salonie samochodowym, bo czekam na przegląd autka :-) pikuś jakieś 3 godzinki :-) maila czytałam i nic tylko przełożyć ;-( szkoda, ale na spotkaniu w pon. i tak sie dopatrzyłyśmy ,że termin zahacza o długi wekend majowy :-( co proponujecie? w czerwcu ? mam jeszcze jeden pomysł- kiedyś też spotkałam się z koleżankami chyba 8 nas było i trudno sie było umówić więc jak juz ustaliłyśmy termin to wynajęłyśmy domek nad jeziorem taki fiński na 8-10 osób. Był las i plac zabaw, ognicho i nikomu nie przeszkadzały nasze głośne śmiechy :-) było naprawdę super a skoro termin i tak będzie bardziej letni to może ? my byłyśmy w maju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam nic nie przeszkadza i dostosuje sie do kazdej daty :) A Tobie Laurko niech nie bedzie głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko przecież nic się nie stało :-) zobaczysz że jeszcze lepiej będzie :-) a jakbyśmy miały spotkać sie bez Ciebie to nie do przyjęcia :-) a jak Ty miałabyś odmówić mężowi to też nie może być :-), może skorzystam z pomysłu i sama gdzieś z Wajchą się wybiorę - też planowaliśmy taki wyjazd we dwoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się :D przede mną spacer po centrum, a potem wycieczka do domu, może tam dotrę do 19 :D potem winko, serial, coś do czytania i wieczór zleci. do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nikogo? moja wycieczka po buty skończyła się, butów nie ma :D weszłam całkiem niedawno i właśnie wciągam obiado-kolację - naszła mnie dziś ochota na jogurcik zmiksowany ze świeżo rozmrożonymi truskawkami, pychota :D pochłonęłam prawie półlitrowy kufel i zaraz pęknę :classic_cool: teraz kąpiel, a potem serial, wnko i alpejskie mleczko :D zajrzę później, może ktoś się pojawi :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) jest coraz bardziej wiosennie :-) słońce świeci u nas od rana i weekend się zbliża :-) potwierdzam Laurka - chce się żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Cała w nerwach jestem z powodu tego wyjazdu :-o Laurka - weź Ty mnie nie załamuj - mi nic z tylka nie spada - wręcz coś tak ciasnawo w pasie 😠 Jak trzeba przełożyć, to trzeba - don\'t worry - poczekamy jeszcze trochę i będziecie sie mogły rozbić u mnie na osiedlu, i będę miała problem z głowy, gdzie Was ulokować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :D słońce pięknie dogrzewa i nawet mnie nie denrwuje jak mi w gały świeci :D to dobitny dowód jak bardzo mi go brakowało :D wreszcie piątek! wyśpię się jutro :D dziś wstawałam z bólem mimo, że wczoraj położyłam się zaraz po 22 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jesteś już spakowana ? i na ile dni jedziesz? mi też nic nie spada ale dobrze mi z tym :-) a Laurce gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki widziałyście \"francuski numer\"? a może jakaś wasza znajoma/-my ? myślę czy męża nie wyciągnąć ale nie wiem czy warto :D ostatnio z polskich komedii widzieliśmy \"wesele\" i \"vinci\" - podobały nam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed 9-ta... U mnie tez słonce na całego !!! Juz zaczełam chodzic w okularach bo strasznie sie krzywie jak mi słonce daje. Jutro mam gosci. Zapowiedzieli sie wczoraj. Fajnie ale nie mam za duzo kasy by cos przygotowac i sie martwie. Pajaczkowi zapowiedziałam, ze najpierw pomoze mi ładnie posprzatac chatke a potem bedzie mogł jechac do lasu grac w paintbola ( nie wiem jak to sie pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć całej reszcie :-) Mi się chce spać, chociaż położyłam się spać przed 23.00 i dobrze spałam, ale teraz mi się normalnie oczy zamykają. Rybko, gdybym nie była spakowana, to nie wiem, kiedy miałabym to zrobic, bo jestem w pracy - więc - tak, jestem spakowana, i sie zastanawiam, co zapomniałam. Ogólnie nie chce mi się jechać - wcale się nie cieszę, a panikuję. Ale może to dlatego, że z Wajchą nie jadę ?? A my już b. dawno się na tak długo (całe 4 dni) nie rozstawaliśmy. Co Wy z tym słońcem ? U mnie też świeci, ale i tak jest zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Myszorek - \"Francuski numer\", bardzo zjechała krytyka, do tego stopnia, że aktorzy, którzy tam zagrali zaczęłi się tłumaczyć dlaczego to zrobili. Tyle tylko wiem, o tym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - jadę na 4 dni, we wtorek wracam, ale jeszcze nie wiem o której, bo mi już 3 razy lot przekładali - nie cierpię tanich przewoźników :-( A tak w ogóle, to wiecie co sobie pomyślałam ? Że skoro to nasze spotkanie odwlekło się w czasie, to ja może poodwiedzam Was osobno ? Na \"pierwszy ogień\" poszłaby Rybka i MYszorek i Śmiała :-) Mogę, mogę się do Was wprosić w blizej nieokreślonym terminie ? :-D :-D Grzeczna będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry (nie piszę o ciuchach, bo mi serce pęka, szukam butów, ale stypendium jeszcze nie wpłynęło, bo nie wszyscy zdali indeks i nie mogą zamknąć semestru 😡 a co mnie to, ja swój już dawno zdałam i teraz muszę cierpieć 😭) Kropcia, jakiej libacji z Halinką, nie było żadnej libacji, kurturarna rozmowa i no... :D Kropcia, już, już, już zaraz piszę Ci mejla, moja Ty koleżanko :D Laurko :D:D:D \"Halynka bardzo ładna i większa niż się spodziewałam\" --> czy aby tego dnia nie odwiedził Cię ktoś jeszcze? :D ja też jestem Calineczka więc, może Calinka, bo Myszorek jeszcze mniejsza (a myślałam, że to niemożliwe) :D Laurka jest duża w sensie wysoka, bo jak już pisałam niektórym, Laurko, gapiłam się na Ciebie, jak się odwracałaś i szukałam wzrokiem tego tyłka i nijak nie mogłam dojrzeć, dupka jak orzeszek :D o, ja też mam 36, a nawet czasem 35, a 35 to jest rozmiar dziecięcy :D kiedyś w reserved takie fajne klapki kupiłam na dziale dziecięcym, pani się zdziwiła, czego ja tam szukam :D 😘 czejść Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj słithart, patrzyłam, jak robiłaś żarełko, jak fajczyłyśmy i jak w pewnym momencie o 2 w nocy, obaliłaś się na łóżko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewuszki :D 👄 Kropuś jasne, że możesz przybywać :D musimy sobie tylko w czwórkę ustalić jakiś dogodny weekend by każda miała wolne w sobotę popołudnie i gdzieś się wybrać :D gdzie, nie mam pojęcia, bo nie byłam to w żadnym klubie :D zaliczałam jak dotą tylko jakieś obiady i ewentulanie kawy z szarlotką z lodami :D aaa nie, przepraszam, raz tu tańczyłam, na własnym ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam koszmarne spotkanie - głowa mnie boli :-o Sto - to cieszę się, że z mężem pogodzona jesteś :-) Na co do kina idziecie ? Myszorek - bardzo dziękuję za zaproszenia, a raczej za zgodę na moje \"wproszenie się\". Halinka - ja też czasem bym chętnie i 35 założyła, ale nie ma w klepach dla dorosłych takiej numeracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto na paszport czeka się teoretycznie miesiąc :D ale możesz złożyć pisemko z prośbą o przyspieszenie podając jakiś ważny powód i wtedy będzie za 2 tygodnie. a dokąd byście się chcieli udać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w urzędzie paszportowym przy bankowym :D a wnisek na dowód w urzędzie miejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dowodu wypełniasz wniosek, wpłacasz 30 zł, do tego 2 zdjęcia i po miesiącu odbierasz. a do paszportu wniosek, zdjęcia (już trochę inny format), pieniądze (ile to zależy z jakiego powodu wyrabiasz. ja np. wymieniałam 3 lata wcześniej - zanim ważność wygasła i płaciłam 70 zł, a nie 100 jak zazwyczaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kojarzę przy bankowym właśnie, dokładnie na solidarności na rogu jeszcze przed księgarnią bankową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokumentu o zameldowaniu? a po co to i do czego? ja się nie znam :D Sto, nie lubisz załatwiać papierków? niektórzy uważają, że to odprężające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×