Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jeśli wzrost 164 cm podchodzi pod kurdupla to ja kto jestem ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty sto
sorry, bez urazy. Myszor wybacz, nie chcialam Ciebie urazic. To tylko glupi pomaranczowy wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie ma czego wybaczać, bardzo mi miło występować w roli calineczki, którą sobie sama wymyśliłam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a czego beczysz, i rozpaczasz. Podaj jakiś konkretny powód - bo jakoś, 1,72 do mnie nie przemawia !! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała 1,72 to nie może nie musiałabym stawać na palcach żeby męża cmoknąć :D między nami jest 29 cm różnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, a co Ty takie puste \"pingi\" puszczasz ? :-D Laurce głupio się zrobiło, i uciekła ?? Rany, Myszorek - 30 cm., to duża różnica. Za to pewnie czujesz się bezpiecznie przy mężu :-) Właśnie wróciłam ze sklepu z sałatką, ale tylko mieli z porem - sorry Sto, postaram się Ci za bardzo nie chuchać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, o 12.52 nie ma żadnej wypowiedzi. A ja prze jakies pół godz. w ogóle nie mogłam wejść na kafe. Chrzani się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak, właśnie Rybce smsa wysłałam i sobie uświadomiłam, że nawet jeśli mi odpowie to nie przeczytam bo zapomniałam wziąć z domu telefonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też wysłałam Rybce smsa, i mam telefon przy sobie - jak powie co i jak, to Wam powiem. Ale ma chyba wyłączony telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ze w środku, po co pierwsza z nas ma sterczeć przed lokalem, jak głupek ;-) W środku o 16.15, dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aż tak, żeby z kibla skorzystać to się nie denerwuje - w końcu to nie randka z obcym facetem ;-) No ale lekkie nerwy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałam naskarżyć, że pomimo, że moja wiadomość dotarła do Rybki, to Ona nie odpisała ! Taka jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza - znowu - nuda......... Czy Rybka sie do kogoś odezwała ?? Bo ja nadal nie mam od Niej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak Rybka wczoraj mi odpisała - przeczyatałam jej wiadomość po powrocie do domku :D nagły wyjazd jej wyskoczył, wszystkich pozdrawia, dziś już pewnie będzie :D no Kropuś pisz, pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A figa :-p Wy raczej za wiele nie pisałyście, to ja tez nic nie napiszę ;-) Powiem tylko, że było bardzo fajnie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×