Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość buszujaca w chabrach
No nie - zakrzyczom mje tu :-)Laurencja, to ja Ci juz wiecej doradzac nie bede, bo wlasciwie chyba niewygram ze zwlenniczkami burzuji ;-) Zaraz se zdjecia od Smialej oblukam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Londyn, jak Londyn, piekny, ale wielki, no i pogoda typowo londynska - pada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny chaberek
Śmiała, a która Ty jesteś na tym zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
No i Laurka, problem rozwiazalas :-) A jaki podklad kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Myszorek - tylko Ty mje rozpoznalas - cala reszta udaje, ze mnie nie zna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Pomaranczowy, bo klawiatura z ktorej pisze, nie ma znakow polskich, i dlatego wyszla mi pomarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
iedze sobiew mieszkaniu u psioly, irobie oplaty przez neta, i za gdzine jade po Nia do Jej pracy - sama - nie wiem, czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Niedosc, ze nie ma polskich znakow, to jeszcze zzera literki - glupia klawiatura 😠 Jutro juz wracam - bede w Polsce ok. 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Bawie sie spokojnie, latam raczej po sklepach, niz klubach i muzeach, bylam na Oxford Street i na Camden Road, podobno znane, ale ja ich wczesniej nie znalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co kupiłaś ? weź się rozpisz raz a dobrze, a nie ciągniemy za język jak małe dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Small Bena, to widzialam, jak poprzednio tu bylam, i muzea, i wszystko, co trzeba bylo zobaczyc. Psiola mnie ciaga raczej po jakichs dziwacznych miejscach, niz takich typowo turystycznych. Dzisiaj idzemy znowu na Oxford Street, na zakup, i na obiad do chinola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
No wiec, Myszorek, jestem tu 4 dni, ale raczej malo zwiedzam, bo jestem zmeczona, i zanim zdaze odespac, to bede wracac do Polski. Widzialam tylko o, co Wam napisalam - na Camden Road - o ktorej wczesniej pojecia nie mialam, chodza taie dziwolagi, ze ja - osoba wielce tolerancyjna (albo za taka sie uwazajaca ;-) ) normalnie otwieralam buzie ze zdziwienia. Sklepy tez sa tam odlotowe- w stylu Marlina Mansona. A Oksford Street przesliczna, jak 5th Avenue w Nowym rku, tak mi sie kojarzy, chociaz w NY nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Kupilam niewiele - bo nie ma tutaj jakichs super rzeczy - takie same sa w Polce. Ceny sa takie same, lub 20% drozsze. A kupilam sobie 2 chusto-szliki wlasnie na Camden. kolorowe, jeden bardziej zielony, drugi szaro rozowy, kolczyki - wiszace, lyn do kapieli o przepieknym zapachu rozanym, i szizjerke - czarna. Mam nadzieje, ze wiecie co o jest szmizjerka ;-) Aha - portfel, po namysle stwierdzilam, ze nie potrzeby i mala zlota torebke, na wyjscia do kluow. A props klubow, to Sto - ja bardzo chetnie bym wyszla, ale usze sie z Wajca uradzic, bo jak taki steskniony jest, to nie wiem, czy mnie pusci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia, ale z googla wynika, że to jakaś kiecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Chrste - jak siebie czytam, to normalnie, jakbym tu 20 lat siedziala, i zapomniala polskiego 😠 Szmizjerka - to taka rozpinana sukieka z paskiem, ktora mozna tez na spodnie nosic, jako taki plaszcz, albo jako sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×