Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość buszujaca w chabrach
So - rzeczywiscie, moze Wajcha bedzie chcial wyjsc razem z nami :-) Rany, u Was juz 16.00, a tutaj dopiero 15.00, i zaraz pojdziecie, i zostane sama :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w chabrach
Smiala - sliczne buty masz na tych zdjeciach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! 1 dzien w pracy i od rana małe nerwiki. Mam nadzieje, ze sie zaraz uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho. kompa nie mogłam od rana uruchomić :D ale już działa na szczęście :D za to jaki porządek w papierzyskach przez te półtorej godziny zrobiłam, fiu fiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy dziś luzik, a tu jak na złość żadnego ruchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pracy masa i zdjec nie dostałam- chyba nie zasłuzyłam... Na spacerek tez bym poszła bo słonko pieknie swiec i tak ciepło na dworzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też od rana w papierach siedzę :-( jak tam Molus w pracy? mam nadzieję,że dużego szoku po powrocie nie przeżyłas jak to czasem bywa :-) zdjęcia dostałam dzięki :-) buty rzeczywiście śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuję się w przerwie na siusiu, pączka i kawę, siedzę w czytelni i piszę, bo muszę oddać 2 rozdział w czwartek bleh fuj i w ogóle jest mi niedobrze, bo się wczoraj upiłam w klubie Stara Babcia :D:D:D i spałam tylko 5 godzin, bo jak zwykle się obudziłam bladym świtem i w ogóle jakie miałam wczoraj propozycje, to niech mnie kule biją 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzimy na kanapie, kolega się przysuwa, ja się przelękłam, mówię, co chcesz, on - zimno mi :D i potem jak ruszył z kopyta :D musisz sobie znaleźć faceta i przespać się z nim, albo wiesz co, nie znajduj faceta, tylko się z jakimś prześpij i zasolił mi taki uśmiech od ucha do ucha, że chyba chodziło mu o siebie :D już zapomniałam, jak to jest fajnie z kolegami pochodzić na piwo :D i na dodatek jestem cała poszczypana, będę miała siniaki 😭 idem jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siniaki jak siniaki ale miejsca w których one powstają nawet baaardzo :-D :-D :-D:-D tak że Halinka szykuj kamerkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfi pfi!! odczuwam przedmiotowe traktowanie :D propozycji ciąg dalszy, kolega, który jako pierwszy zaproponował mi kontakty sportowe (ekhm :D) domaga się rozpatrzenia jego podania :D zwróciłam mu to podanie do uzupełnienia braków formalnych. Zabrakło 3 zdjęć. Niekoniecznie twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhaa :D :D rozumiem, że ów podanie zatwierdza grono koleżanek z tobą na czele ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. w rzeczy samej :D:D:D a co, mam brać kota w worku? dosłownie: kota w worku? :D za dużo wczoraj wypiłam i za krótko spałam, źle się dziś czuję :-o dziś przychodzą panowie spisać licznik wody i podzielniki ciepła, może będą jacyś przystojni, nawet łóżka nie ścieliłam buahaha:D:D:D normalnie słuchajcie, mam genialny humor, nawet konieczność siedzenia z nosem w książkach do czwartku mi go nie psuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genialnie kochana, genialnie :D u mnie w pracy dziś taki spokój, żeby wręcz nie powiedzieć nudy (tfu tfu odpukać), że szok. daaaaaaaaawno tak nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dzieki -doszły !!! Czekam na jeszcze jakies fotki bo ja bardzo lubie zdjecia ogladac :D A u mnie w robocie dzis do bani. 2 mies w domku sie obijałam ( no prawie0 a teraz pracy duzo i do tego komp sie muli ze az mnie kur... bierze !!! Tez kiedys miałam propozycje \"igraszek\" od kolegi tylko ze juz zonaty był... niektorzy faceci, powtarzam niektorzy to sa okropni. Obraczka na reku i leca na inne baby. Nwet nie wiecie dziweczyny czego ja nie widziałam bedac barmanka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASNE !! Ja wiem tylko jak wyglada Kropka, Myszorek i teraz TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadły :D wysłałam je do Laurki i Belli, bo widziałam, że nie miałaś maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×