Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

wiesz Emilko przepis to przepis, muszą jakiś termin podać, podejrzewam że są ludzie którym brak paru dni na przykład ;) jkby mieli wszystkie prośby uznawać - bo przecież jeśli ktos przymknąłby oko na parę dni to równie dobrze mógłby przymknąć na brak ledwie 3 mcy. to dopiero byłby burdel :D w każdym bądź razie już teraz trzeba mieć takie sprawy na uwadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny przecież urlop macierzyński i nawet wychowawczy wlicza się do okresu pracy Molus masz więcej bo przecież jeszcze szkołę doliczas ja np. mam 12 lat pracy + 6 lat za naukę czyli 18 lat i od tego jest też liczony urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Rybka dlaczego 6 lat za nauke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie Laurko o tzw. pomostówce piszę :D to że urlop wychowczy sie wlicza w lata pracy wiem - trwa on do 3 lat ???? ale np. moja teściowa była z dziećmi w domu duzo dłużej. wiecie, tak sobie myslę, że na pewno warto samej dziecko wychowywać jak najdłużej ale z drugiej strony wiem, że gdybym ja nie chodziła do przedszkola - bo chodziłam - to w tej chwili i tk nie umiałabym docenić poświęcenia mojej mamy. teraz nie ma to żadnego znaczenia, ja tego okresu i tak właściwie nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy sie jedna szkoła - ta ostatnia np. LO 4 lata, studia 6 lat i tego się nie sumuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studia w 97 roku zaczęłam więc tak jakby 8 lat pracy już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoły policealne chyba się ni liczą dodatkowo - wtedy tylko szkoła średnia musiałabym sprawdzić w kodeksie pracy , ale jak masz studia doktoranckie to się liczy tylko nie wiem czy więcej niż 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatne pliki - usunięte z kompa Prywatne maile - usunięte z kompa Ksiażka tel - usunięta z kom. Smsy - usunięte wszystkie Sprawy zawodowe - zakonczone Sprawy zawodowe - przekazane koledze tych, których sie nie udało zakończyć Nie wiem co jeszcze ??? :-o Ufff.......nienawidzę się przenosić - normalnie tyle papierkologii i zachodu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Ale mi sie chce spać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Kropa to kiedy do nowej pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nie chce - i na dodatek mi się przypomniało, że na 17.00 jestem umówiona do kosmetyczki, a nie wiem, czy zdążę :-( Beznadziejny jest ten dzisiejszy dzień 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Opócz spania jest mi zimno - brrr. Dobrze ze I przyjeżdza - wkońcu się wyśpię:) Autentycznue jak Miś przyjeżdza to ja się dopiero wysypiam - tak mam od ponad roku. Fajne sie przytulic do ciepłego ciałka - grzejnik z niego niesamowity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba porobić zanim człowiek zacznie leżeć :D Rybka i Śmiała już poszły :) i puchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam sie... Miłego, słonecznego, radosnego weekendu. Ja bede zagladac... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
5 dni leżenia do góry brzuchem:) Nie pamiętam kiedy miałam tyle wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a raczej dobry wieczór jestem w koncu miłego weekendu życze gadam z jedną fajną laską ;-) na tlenie czego i Wam życzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :classic_cool: mymi ustami całuje Was Myszorek 😘 😘😘 Natia 🌼 to moje królestwo i mój harem :D Śmiała, ziemia mokra, namęczysz się, nie warto :D a w ogóle chciałam powiedzieć, bo jakoś nie wiem czemu, ale nie powiedziałam tego wcześniej, że bardzo ładne jest to zdjęcie z Pudzianem, co Ty na nim robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wstałam dopiero - jak wczoraj zasnęłam na kanapie w makijażu i w ciuchach, tak dopiero pół godziny temu się zwlokłam z kanapy się umyć. Wajcha gdzieś pojechał - znaczy sie na siłownię i na zakupy - coś mi się wydaje, że kupi też dla mnie prezent urodzinowy, bo to już niedługo. Za oknem beznadziejna pogoda - przebrałam się w pidżamę i nigdzie się dzisiaj nie ruszam. Ktoś mi gratulował zaręczyn, ale, że już usunęłam całą książke tel. w komórce, to nie wim kto, ale bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×