Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Hejka! W pracy Bella? WSPOŁCZUJE !!! Ja ma wolne. ale zaraz musze isc po zakupy, potem posprztac i obiad zrobic... Nie chce mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Stokrotka troche obyczajowki popchnelas:-) ja siedze i pity wajchy drukuje bo mi teraz dopiero powiedzial, ze on to chociaz ten jeden marny procent chce panstwu wydrzec z gardla i przekazac na inne bardziej zbozne cele to drukuje mimo, ze juz wszystko mial pieknie przyszykowane wczesniej fajny ten dluugi weekend chociaz niebezpiecznie zaczyna juz byc widac jego koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puuuchyyyyy.......... Jestem na chwilę, ale zaraz z Wajchą będziemy oglądać serial Rzym na rzutniku, więc będę musiała oddać laptopa. Więc tak: Halinka, podziękowania dla Ciebie 🌼 za przekazanie informacji od Myszorka :-) Myszorek - szkoda, że się w końcu nie spotkałyśmy :-o Moluś - Rachel jest w ciąży, z.........(w sumie nie wiem, czy chcesz wiedzieć ???? ale Ci powiem) Rossem. Nie pytaj jak do tego doszło, to już sama sobie doobejrzysz ;-) Emilka - lepiej z I. ??? Sto - poproszę to nazwisko tego niewiernego męża, a jakże ;-) Tylko na 90% go nie będę znała, bo wiesz ile w mojej byłej firmie ludzi pracuje - tysiące, a ja znam może ze sto. Co prawda w moim departamencie też był zdradzający mąż, jego kochanka (on był jej przełożonym) i jego żona, ale Twoje szczegóły historii nie pasują do mojej. Belluś - współczuję dzisiejszej pracy :-o W zeszłym roku też pracowałam 2 maja, w sumie nie jest tak źle, bo nic się nie dzieje, ale do pracy trzeba niestety wstać 😠 Śmiała - cześć 🖐️ A tak w ogóle to właśnie siedzę w maseczce z drożdży przepisu Sto - rany, ale śmierdzą te drożdże :-o Ale niezła ta maseczka - chyba powrócę do naturalnych maseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - \"Przyjaciele\" to taki amerykański serial komediowy - ja go uwielbiam. Pojutrze Szwecja !!!! Już się nie mogę doczekać :-D A tak w ogóle, to dzisiaj oddałam swoją komórkę, więc możecie sobie wyrzucić mój numer i kontaktować się przez kafe albo maila, dopóki nie dostanę nowego tekefonu. Jakoś tak dziwnie się czuję bez komórki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Kropka jego też na pewno znasz, bo on też jaimś dyrektorem był (jest). Znam go od dawna, bo kiedyś pracowaliśmy w jednej firmie w wawie i jak się dorabiał i zarabiał niewiele to jakoś pamiętał, że ma dziecko i żonę, potem kiedy zaczął zarabiać coraz więcej i osiągać coraz lepsze stanowiska, dziecko i żona coraz mniej się liczyli. Potem pracował u waszej konkurencji i prawie był w zarządzie to już w ogóle o dziecku i żonie zapomniał. Bo żona dla niego nieatrakcyjna, bo tylko pani magister w aptece, na pewno gorsza niż koleżanki u niego w firmie, które były zawsze wystrojone, wymalowane, chętne i gotowe na wszystko. Takie mężatki zawsze były chętne na romansik, ale on stracił dla nich głowę kosztem swojej rodziny. I jeszcze się śmiał, że im więcej lat po ślubie tm łatwiej zdobyć kobietę. No niby Ameryki tu nie odkrył, bo prawda stara jak świat, ale nie dotyczy wszystkich kobiet. :D:D:D Ale Kropka opowiem Ci o nim, bo ta jego kochanka w dniu ślubu znalazła w łóżku swojego przyszłego męża ze swoją siostrą. I do ślubu nie doszło. Więc ona w odwecie w swoim życiu rozwaliła już z pięć małżeństw, a pewnie więcej, bo przecież nie o wszystkim wiem. Smutne, że taka natura ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
A jeszcze do nich przeprowadziła się teściowa (jego), której mąż umarł i stwierdziła, że nie będzie mieszkać sama i pod pozorem opieki nad ich dzieckiem wprowadziła się do nich i zaczęła rządzić. I atmosfera w domu była taka, że i on i ona zaczęli coraz rzadziej bywać w domu, ona brała w aptece nadgodziny a on chodził na "kolacje z klientami". W sumie to głównym powodem rozpadu ich małżeństwa była teściowa, bo wygoniła ich z domu, ale z drugiej strony oni sami też, bo nie pogonili jej gdzie pieprz rośnie. Obserwowałam to z bliska i wiem, że nigdy w życiu nie pozwoliłabym na wprowadzenie się teściowej/teścia/mamy/ojca do mojego domu. A co do "Przyjaciół" Kropka to nie znam nowości, ale ja raczej nie oglądam telewizji, a zwłaszcza nowych seriali. Więc "Przyjaciół" też. Tylko ewentualnie mjm lub wspólną i to rzadko. :D:D. Bardziej na teatrze i książkach jestem wychowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Idę do łóżka już, dobranoc laseczki. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
i JESZCZE MUSZĘ WAM POWIEDZIEĆ, ŻE MĄŻ ZACZĄŁ SIĘ STARAĆ, NIE MA TO JAK OLEWANIE GO, I TO BARDZO PRZYJEMNIE ZACZĄŁ SIĘ STARAĆ :P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
kapsloki się włączyły przez te moje tipsy:D to już idę do łóżka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja, wiem z kim Rejczel jest w ciazy. I nie wiem czy dobrze, ze wiem bo nie bede miec niespodzianki... Po za tym to pogoda ładna w koncu!!! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa z I narazie ok:) Wkońcu był seksik i nie dlatego że on chcial - mi sie wkońcu zachcialo, w sumie dziwna ze mnie babka - mogę żyć w celibacie:) Sto cieszę się ze zaczeło się wkońcu wam układać:) oby tak dalej - powodzenia!!! A ja dziewczyny zaplanowałam wkońcu urlop, raptem 5 dni, ale wkońcu I raz od chyba szkoły średniej gdzieś pojadę, jedziemy dopiero w sierpniu 11-15. Akurat wypada wtorek wtedy wolny, także wymyśliłam że weźmiemy piątek i poniedz urlopu i wykroi nam się razem z weekendem dni:) Myślimy nad morzem, Gdynia, albo Kołobrzeg - idziemy trochę na łatwiznę, ale z Łowicza mamy tylko tam bezpośrednio pociągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem :-) Odliczam godziny do wyjazdu :-D Jutro o 12.00 mam pociąg do Gdyni :-) Coś tu dzisiaj pusto, ale pewnie wszystkie wypoczywacie. Sto, serial \"Przyjaciele\" ma już chyba z 10 lat, więc taki nowy to on nie jest :-) Właśnie oglądam \"Kochaj albo rzuć\" i w między czasie się pakuję. Ale Dymna była śliczna, jak była młoda no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha no nie mogę - \"Pan Bóg mnie pokarał męczyć się w tym luksusie\" - Pawlak jest zajebisty :-D :-D :-D I owoców morza nie chciał jeść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów na wygnaniu. wróciłam :( nie miałam wyjścia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a my właśnie wróciliśmy - byliśmy na wycieczce w Kazimierzu i Nałęczowie :D:D:D:D nie bardzo lubię te miejscowości, ale są bliziutko Warszawy i nie mieliśmy innego pomysłu fajnie było :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
i nawet korków nie było :D:D idę pod prysznic i do łóżka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Jest tu ktoś??? Hello!!! Pusto:( ale i tak potem zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem !!! Obejrzałam 4 odcinki osmej serii \"przyjacioł\" :D Ale mi sie dzis nic nie chce. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem 🖐️ wciąż trochę marudna po powrocie do wlkp. dziś sporo roboty mi się szukuje więc mogę być rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzis dzien lenia, ale nie dlatego że mi się nic nie chce, ale daltego ze sama jestem na biurze i nie mam co robić, pracy mam na góra 2-3 godz, az normalnie załuję że nie wziełam ze sobą notatek - chociaz pouczyłabym się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja roboty mam... Ogolnie to jestem zła na \"Plusa\" . 30-tego Pajaczek doładował mi konto i do tej pory sie nie doładowało! i to juz niepierwszy raz! Dzis tam ide tam i zrobie awanture!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr jestem zła, odebrałam tel z naprawy którego w sumie nie powinnam odebrać - gościa powinnam wysłac do punktu i zanim pomyślałam to juz odebrałam ten głupi tel - wrrr , ja kurde za dużo umiem a za mało mam uprawnien, mam nadz że jakoś to przejdzie po kościach i okrzanu nie dostanę od kierownika. Ale choćby się waliło i paliło wszytskich innych będę odsyłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa wyjechała, ale gdzie jest Sto i Laurka i reszta kobitek?? Odpoczywają jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pech to pech, zawirusowałam kompa w parcy i narazie nic z tym nie robię, bo mój program anty juz coś robi - mam nadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Smiała, hejka Rybko! Śmiała co Cie wystraszyło? Tez cały czas robie i tez miałam witusa od rane-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto smacznego:) Ja już po, a teraz moze herbatke wypiję - to dobry pomysł. Przeskanowałam kompa i na sczeście nic mi nie wykrył - uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dużo pracy papierkowej i jeszcze zebranie a potem muszę art. napisać, na dodatek jak wrócę do domu to nie będę miała na czym spać ;-( bo oddałam narożnik do zmainy obicia ale za to będe miała śliczniutki oliwkowy z jasnozielonymi poduszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka o której ma ten egzamin? trzymam za nią kciuki :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×