Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Boże - mam taki zapier...... jak dawno nie miałam - uwielbiam takie dni w pracy, kiedy nie masz na nic czasu, robisz milion rzeczy, a czas tak szybko leci, że nawet nie wiadomo kiedy a 16.00 mija ! No to wracam w wir roboty :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwal sie Sto co tam dobrego pichcisz.... Ja dzis spaghetti bo z wczoraj zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem, co będę dzisiaj jeść - w domu mam lodówkę prawie pustą, to chyba zjem na mieście coś - tylko nie mam pomysłu co. Może jakąś gotową sałatkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam !!! Musiałąm za Pajakiem czekac. Pyam długo jeszcze ? 10 minut, mineło 30.... ! WRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza !! I dzisiaj jest mój ostatni dzień w pracy i mi smutno 😭 PO CO JA SIE PCHAŁAM DO TEJ NOWEJ ROBOTY ???? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi klawiaturka szwonkowała. To moze raz jeszcze: Nie dołuj sie Kropeczko! No ja jestem ! nie widzisz mnie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę biegać po pieczątki do obiegówki, robić pożegnanie w firmie, pakować się, oddawać tel. komórkowy - i nie mam pojecia czy sie z tym wszystkim wyrobię :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięęęędobry :D dużo pracy przede mną ale mam już wizję popołudniowej wycieczki więc przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć też już jestem ale dziś mam trudny dzień..... no po prostu mam doła :-( bo mam wizytę ...u onkologa :-( sorka że tak od rana ale komus musiałam wreszcie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy rade kobitki. Ja tez mase pracy ale spox. Gadalismy własnie z bosem i 2 wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko kochana, powiem tak - onkolog to nie wyrok - wiem co mówię, już 3 razy w życiu leczyłam się w takim szpitalu, a później klinikach. Jak chcesz pogadać, to napisz maila, a ja Cię na pewno uspokoję :-) Bo pierwszy raz, a zresztą i każdy kolejny to nerwy straszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochane, tego było mi potrzeba :-) w sumie mogłam od razu pogadać a nie zamartwiać się :-) naprawdę mi już pomogłyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba zaczynam miec pomału dosc tej mojej pracy. Ciesze sie, ze pracuje ale wkurza mnie, ze nie mam umowy i ze jak mnie nie ma np jeden dzis to jestem a plecy 40 zł w plecy. i moja wypłata w tym miesiacu wyniesie 600zł... :( Do dupy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
dzień dobry, dziś niestety tak późno, ale mieliśmy małe śniadanko imieninowe - szefowa ma na imię Marzena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Moluś moja 750 z czego 700 idzie na szkołe:( I do tego nie wiem czy nie zapłacaę odsetek karnych bo spóźnie się 10 dni z zapłatą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Aha ja pracuje w maju - uff - ulżyło mi:)I tak sobie myślę że 2 zrobię sobie wolne - jesli szefowa sie zgodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u Ciebie Emi tez nie jest pieknie... chyba zaczne czegos szukac. Przynajmniej umowe bede miec. Kumpel jak kiedys tu pracował tez na czarno to po roku chociaz podwyzke dostał a ja nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś u ciebie to już nawet nie o kasę chodzi, sama wiem,bo też dłuższy czas 800 netto zarabiałam. ale kurczę jak przyjdzie czas emerytury to będziesz mieć problem z uzbieraniem lat itp. :o wiecie, moja teściowa - 50parę lat mogłaby już iść na emeryturę korzystając z jakiś tam przepisów - mniejsza z tym jakich. ale nie pójdzie, bo brakuje jej 1 miesiąca pracy.. po prostu na początku małżeństwa bardzo długo z dziećmi w domu siedziała i teraz to wychodzi :o no w związku z tym czeka ją kolejne jakieś 8 czy 10 lat pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I własnie to tez jest przerazajace!!! Ja mam skonczone dawno 29 lat a ogolnie mam przepraciwane 16 miesiecy !!!! isci sie powiesic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Myszor to sa jakieś poronione przepisy, kurde z powodu jednego miesiąca musi pracować 8-10 lat więcej - koszmar. Ja to się zastanawiam czy my kiedyś odpoczniemy ?? czy też do 65 lat będziemy pracować. Z jednej strony pewnie będziemy pracować, ale nikt nie myśli że kobieta ma trudniej niż facet bo trzeba urodzić dzieci, potem je wychowaći do tego zarobić na nie, faceci przewaznie nie zajmuja się sprawami domowymi. Kiedyś czytalam art. na temat kobiet polek i wyszło że my pracujemy na dwa etaty i za domowy etat powinnyśmy otrzymywać 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie!!! bo w domu to tez praca i to jaka ciezka!!! ale nie wszyscy to doceniaja !!! Chyba zacznegrac w totka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×