Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hej co słychać u Was? Laurka ma egzamin już za chwileczkę już za momencik :classic_cool: trzymamy kciuki masowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia masz do niej tel ? wyślij jej sms-ka że jesteśmy z nią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna troszkę się denerwuje, tak ciut ciut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli już zaczyna pisać test :-) jestem pewna że go zda śpiewająco bo tego można sie wyuczyć.... a jazda to czasem loteria ale poradzi sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak jest :-) dobrze że dizł jest ładna pogoda może będzie jej troszke łatwij niż np. w deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdałam dopiero za 3 razem :-o ostatni egzamin miałam w lutym ciemno już było (ok 16) śnieg walił ale dzięki temu jechałam 30 km/h i miałam dużo czasu na manewry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za piątym więc nie ma sie co chwalić :-) ale za to raz nawet nie udało mi sie wsiąść do samochodu bo Pan powiedział,że na takich obcasach to od razu mi wynik - wpisuje.... za to teraz jeżdżę cały czas w szpilkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie jest problem Śmiała :-) ale facet widocznie miał inne zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w szpilkach nie chodzę więc jeździć tym bardziej bym nie umiała :classic_cool: no ale ja nie jeżdzę :D w samochodzie byłam niczym ta \"zła baletnica\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię prowadzić autko :-) w sumie relaksuję się przy tym :-) uporałam sie nieco z papierami, jestem po zebraniu i juz myślami w domku gdzie Wajcha sadzi dziś drzewka bo ma wolne aż do 15 maja ... ciekawe co na obiad ugotuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurak zda i Twoj brat tez... Zapomniałąm Wam napisac ze moj balkon posiada juz kwitaki ( 4 skrzynki), ktore dała mi tesciowa mowiac-\" masz juz na imieniny\" A dzis lub jutro kupujemy lodowke, tzn na raty bierzemy. Cas pozbyc sie tego staregfo, małego złomu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Moluś :-) Mój brat też dziś zdaje maturę :-) sama juz bym nie chciała do tego wracać... jak czytam zadania dla maturzystów to gęsią skórkę dostaję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ze za naszych czasow było o wiele lepiej ! Teraz to kombinuja jak kon pod gorke!!! Pamietam ze nie chciałam podchodzic do matury bo byłam pewna ze jej nie zdam- ale sie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Laurko :-) to naprawdę sukces jak poczytasz za którym razem my zdawałyśmy :-) nie wszystkie oczywiście ale co niektóre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Ja jeszcze jestem, ale też już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz lece na awanture z plusem i po lodowke...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool::classic_cool::classic_cool: szampan leje się strumieniami :D:D:D czy ktoś woli finlandię? ;) bo mam też :D:D Boże no nie wierzę, że mam to za sobą, byłam pewna że mnie obleje, ale jednak mi ten egzamin zaliczył :D strasznie się cieszę :D za to mój mąż miał tyle wiary we mnie, że jak mu wysłałam smsa że zdałam, to zadzwonił i zapytał czy sobie robie jaja :D nie ma to jak duchowe wsparcie,mówie Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×