Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Halinko, w takim razie dziękuję za gratulacje :-) Sto - no bo widzisz, jak wstałam dzisiaj ok. 13.30, i zobaczyłam, jaka jest beznadziejna pogoda, to stwierdziłam, że właściwie, to nigdzie się nie będę ruszać, i już się przebiorę w pidżamę, i tak prześpię cały dzień. No ale przyjechał Wajcha, i pojechaliśmy do Carrefoura na zakupy - i powiem Wam, że po prostu nie cierpię robić zakupów - tłum ludzi, rozwrzeszczanych dzieci, kolejki. Zacznę robić zakupy przez Internet - serio - ponoć Piotr i Paweł dowożą zakupy do domu. Przyjechaliśmy ok. 19.00 - cały dzień w sumie rozwalony. A teraz siedzę i oglądam Wilka na Polsacie - Wajcha śpi. A Wy - co robicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka,\\kto to jest Belinda ?? A nie mozecie się przenieść na kafe ?? Wiesz już kiedy przyjeżdżasz do Wawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belinda to jedna z moich najulubieńszych frojndin :D Kropcia, ani 4, ani 5, ani 8, okazuje się, że termin do 24, teraz mi się nie chce jechać, zresztą nie mam zdjęć jeszcze, więc someday przed 24-tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
cześć Kropka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belinda 🖐️ Nie spodziewałam się, że się odezwiesz :-) Co u mnie ? A oglądam Polsat, czytam TS i siedzę na kafe. Halinka, no to w sumie fajnie, że przyjeżdżasz ok. 24 maja, bo ja wtedy na pewno będę wtedy na miejscu :-) Może to niedyskretne, ale o czym sobie gadacie na tlenie ? ;-) Tak ogólnie chociaż powiedzcie, bo czuję się osamotniona na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
gadamy o problemach alkoholowych dietach i facetach moze się dołączysz. kafe działa jak muł, może zainstaluj sobie tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja nie wiem, co z tą głupią kafe ??? 😠 Od tygodnia chyba już się tak muli, że się odechciewa wszystkiego 😠. Ha, tlen, nie taka prosta sprawa - dziewczyny znają już chyba moją historię - mam poblokowany laptop, i nie mogę sobie instalować komunikatorów. A tak w ogóle, to gdzie Wy jesteście ?? Halinka, w Toruniu ? A Belinda - gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, a co sobie robiłaś u kosmetyczki ?? Ja byłam w piątek na wosku na rękach. 10 minut, i ręce super gładkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
w Katowicach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poszalałaś Halina u tej kosmetyczki :-) Zwłaszcza peelingi na ciało brzmią kusząco. Wajcha jest, a jakże - śpi na kanapie, aktywnego towarzystwa dotrzymuje mi kot ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
och znamy się z kafeterii :-D :-D :-D ja mam zarośnięte nogi muszę się tym zając :-o tylko mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kociak dziś wrócił po 2 dniach romansów :D był taki głodny, że prawie mnie ugryzł w palec, jak mu dawałam jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
och dziękuje wiem że jestem niczego sobie ale od razu "piękna?" 👄 👄 Kropka jesteś super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no bo od samego początku mam wrażenie, że Belinda, to Bella :-) Halinka, ten Twój kot, to ma fajnie, że sobie może na amory chodzić, bo mój biedak jest typowym kotem mieszkaniowo-balkonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
Kropka to dobrze teraz takie czasy ptasią grype by mógł złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego naszego to ktoś nam podrzucił, albo go kotka zostawiła, bo miał chore uszy, był taki malutki, że nie wiem i Halinka do niego wychodziła, dawała mu serek, miauczała do niego i on teraz myśli, że Halinka to jego mama, bo jak tylko Halinka zamiauczy, to kot od razu przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiedziałam, że Bella dzisiaj baluje :-) już nie pamiętam kiedy ja byłam w klubie - ale w sumie wcale mi się nie chce nigdzie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
jest już późno więc pójde spać, życzę miłego weekendu i słodkich snów pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
pa Kropcia 🖐️ moze jeszcze kiedys pogadamy, miło było Cię poznać :-D. Halinka jeszcze jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też było miło :-D W ogóle to zapraszam do klubu - właściwie, to Halina, jako prowadząca mogłaby to zaproponować ;-) Sto - nie idź jeszcze spać, posiedź z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, a tak w ogóle to trzeba by się bylo zapytać męża, po co chce z Tobą spac ? ;-) Ciekawe co by odpowiedział ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belinda
dostałam sms-a od Halinki padla jej sieć więc żegna się 🖐️ i przeprasza że tak brutalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×